16. 10. svátek má Havel
Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic

18. listopadu 2018   (17:50)
Dalších 31 fotografií v galeriiNa Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic
foto: pribram.cz

Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky.Sobotní Přebor Středočeského kraje v gymnastice zajistil příbramskému družstvu ve složení: Klasnová, Radová, Hošková, Chrastinová L., Bálková a Koldová E. postup na mistrovství republiky. I ostatní děvčata bojovala v obrovské konkurenci velmi statečně. Vyzdvihnout je třeba opravdu hrdinský výkon Terezky Chmelařové, která docvičila akrobatickou sestavu se zlomeninou!

Gymnastky získaly mnoho úspěchů. První místo ve čtyřboji obsadila Kateřina Radová, stříbrná skončila Tereza Klasnová. Další medaile si z různých kategorií odnesly i jiné závodnice. Zlato získala Diallo Anna Zahara, stříbrná zacinkala na krku  Vanessy Petrovicové, Kateřiny Štěpánové, Emy Hlinomazové a Adélky Ptáčkové. Na třetí stupínek za TJ Sokol Příbram vystoupila Sofie Laštovková a Marina Valíčková. Některé závodnice splnily výkonnostní stupně a mohou tak postoupit o level výše.

„Gratuluji všem zúčastněným a zároveň bych chtěla poděkovat organizátorům závodu – především Blance Chrastinové a Hance Jíchové, řediteli závodu panu Václavovi Nedvědovi, hlasatelce Dominice Zoubkové a všem pomocníkům, bez nichž by se závod nemohl uskutečnit,“ dodává trenérka Karolína Ptáčková. S velkou gratulací se samozřejmě přidává i redakce našeho portálu.
 
 
Sobotní Přebor Středočeského kraje …
foto: pribram.cz

Fotogalerie

Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic () Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (1) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (2) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (3) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (4) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (5) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (6) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (7) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (8) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (9) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (10) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (11) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (12) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (13) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (14) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (15) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (16) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (17) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (18) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (19) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (20) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (21) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (22) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (23) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (24) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (25) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (26) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (27) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (28) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (29) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic (30)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
TJ Sokol Příbram
autor: jk

Další články

V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř … Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Policisté šetří incident, který se odehrál na základní škole v Sedlčanech.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz