Město hledá nájemce reklamních ploch na zábradlí
16. ledna 2015 (06:14)
Město Příbram skrze svoji příspěvkovou organizaci Technické služby města Příbram vypisuje otevřené výběrové řízení na pronájem zábradlí a oplocení ve městě. Jedná se o celkem 9 prostorů a to v ulicích Kpt. Olesinského, Seifertova u polikliniky Ravak, ulice u Nemocnice, Čs. Armády, Žežická, K Dolu Anna, Karla Kryla, Březnická a Rovná. Na každém z prostoru je několik míst pro reklamní banner. Bližší informace o najdete zde.
Nabídky je možné podávat až do pátku 6. února tohoto roku. Obálky se budou otevírat hned následující pondělí 9. února v kanceláři ředitele Technických služeb Příbram. Jediným hodnotícím kritériem bude nejvyšší cena za roční pronájem čtverečního metru. Doba trvání nájmu je stanovena na 3 roky.
Nabídky je možné podávat až do pátku 6. února tohoto roku. Obálky se budou otevírat hned následující pondělí 9. února v kanceláři ředitele Technických služeb Příbram. Jediným hodnotícím kritériem bude nejvyšší cena za roční pronájem čtverečního metru. Doba trvání nájmu je stanovena na 3 roky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: MěÚ Příbram
autor: MJ
Další články
Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000!
34 000 lidí. 34 000 příběhů. 34 000 důvodů, proč to celé dává smysl.
A my si toho …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“
Základní škola Příbram II, Jiráskovy sady 273 je tradiční komunitní škola umístěná v …
ROZHOVOR
Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami
Když bloudíme napříč záběhelskými, padrťskými pláněmi, míjíme Kolvín nebo se …
POZNÁVÁME BRDY
Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž
Příbram si doma připsala cenné tři body. Proti Dynamu České Budějovice sice prohrávala …
SPORT
SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu
Tohle je sportovní pohádka, která se stala skutečností. Dobříšští školáci z 2. ZŠ …
SPORT
Na vodních dílech Slapy a Orlík začala v pátek plavební sezona
Na vodních dílech Slapy a Orlík začala od 1. května plavební sezona. O víkendu Povodí …
AKTUÁLNĚ
První máj: svátek práce, nebo den lásky? V Česku slavíme obojí
První květen. Datum, které ve světě znamená protesty, průvody a připomínku dělnických …
ZAJÍMAVOSTI
Tipy na víkend: První květnový víkend bude plný sportu a kultury
O víkendu se můžete pěšky vydat na Vysokou za Dvořákem, vyrazit na pochod kolem …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Na Drkolnově má vzniknout nové parkoviště. Projekt je už na stavebním úřadě, veřejnost se může vyjádřit
Nedostatek parkovacích míst je dlouhodobý problém většiny českých měst — a Příbram …
AKTUÁLNĚ
Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost
Malý princ se často tváří jako pohádka, ale ve skutečnosti je to jedna z nejjemnějších …
ZAJÍMAVOSTI





