11. 11. svátek má Martin

McDonald's v Příbrami prozatím nebude, studentům naletěla téměř tisícovka lidí

Nepřehlédněte
17. října 2019   (09:20)
McDonald's v Příbrami prozatím nebude, studentům naletěla téměř tisícovka lidí

Školní projekt vyvolal na sociální síti pozdvižení


Na sociální síti Facebook byla vytvořena událost, která zve na slavnostní otevření pobočky McDonald's v Příbrami. Dle popisu by měla být otevřena v novém obchodním centru Fastmall na Evropské.

„Srdečně vás zveme na otevření nového McDonaldu v Příbrami. Jako bonus pro vás máme připravenou spoustu akcí. Například až 50% slevy na vše a navíc vám dáme ke každému nákupu nad 250 Kč zdarma malý dárek v hodnotě 50 – 80 Kč,“ hlásá událost.
Otevření by se mělo konat 1. listopadu, a to od devíti do dvaceti hodin.
 
Na konci popisku však studenti přiznávají, že se jedná o žert. „Tato událost je pouze školní projekt a proto ho neberte na vědomí – UDÁLOST SE NEKONÁ!“

„Výstavbu nové restaurace v Příbrami prozatím nechystáme. Každá lokalita musí splňovat hned několik zásadních kritérií, abychom jí zařadili do seznamu chystaných projektů, sdělila na dotaz redakce Elena Chadžieva, PR Coordinator
McDonald’s ČR spol. s r.o.
 
K získávání aktuálních informací o potenciálně atraktivních lokalitách používá společnost sofistikované nástroje. „Snažíme se postupně rozšířit i do měst, kde zatím nemáme žádnou pobočku, proto není vyloučené, že se na tento seznam Příbram v budoucnu nedostane, doplnila Elena Chadžieva.

Žertík se studentům opravdu povedl. Téměř tisícovka lidí projevila zájem a sociální síť zaplavilo sdílení události.

Na sociální síti Facebook byla vytvořena …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Já můžu zlobit, mám na to papír. Slýchávají učitelé od svých žáků Já můžu zlobit, mám na to papír. Slýchávají učitelé od svých žáků „Kdysi co řekl pan učitel, to platilo. Dnes se již žáci nebojí oponovat učiteli. Je však třeba zapracovat na tom, aby dokázali diskutovat slušně,“ říká Mgr. Roman Behún, ředitel Základní školy pod Svatou Horou 11. listopadu 2019   (17:57) Městská chata na Šumavě vykazuje čím dál větší ztrátu Městská chata na Šumavě vykazuje čím dál větší ztrátu Provoz rekreační chaty na Zadově vykazoval v loňském roce ztrátu zhruba 140 tisíc korun. O jejím prodeji však město neuvažuje 11. listopadu 2019   (15:29) Vyjel za svodidla a skončil na střeše Vyjel za svodidla a skončil na střeše Zraněného řidiče odvezla záchranná služba do nemocnice 11. listopadu 2019   (13:25) Senioři ušili panenky na pomoc chudým dětem Senioři ušili panenky na pomoc chudým dětem Každá panenka představuje jedno skutečné dítě, které bude proočkováno proti šesti smrtelným nemocem. Šilo se i v Sedlčanech a Rožmitále pod Třemšínem 11. listopadu 2019   (11:28) Příbram chce v příštím roce hospodařit s příjmy 888 milionů korun a výdaji 1,023 miliardy Kč Příbram chce v příštím roce hospodařit s příjmy 888 milionů korun a výdaji 1,023 miliardy Kč Schodek 135 milionů korun plánuje pokrýt z vlastních zdrojů, které jsou zhruba ve výši čtvrt miliardy. S návrhem rozpočtu již souhlasili městští radní, v prosinci ho ještě budou schvalovat zastupitelé 11. listopadu 2019   (08:53) Proč se slaví svátek svatého Martina, pojídá se husa a pije víno? Proč se slaví svátek svatého Martina, pojídá se husa a pije víno? Se svatým Martinem přichází podle tradice zima a sníh 11. listopadu 2019   (06:00) V pondělí přijede do Příbrami Martin na bílém koni V pondělí přijede do Příbrami Martin na bílém koni Největší akcí, kterou Spolek Prokop Příbram připravuje v rámci projektu „S Permonem za dětmi a seniory“ je lampiónový průvod o svátku svatého Martina. 10. listopadu 2019   (16:59) Bylo nalezeno devět mrtvých štěňat, desáté bojuje o život Bylo nalezeno devět mrtvých štěňat, desáté bojuje o život Štěňata byla odhozena v křoví 10. listopadu 2019   (13:32) VIDEO: Před příbramským obchodem hajloval a křičel nacistická hesla VIDEO: Před příbramským obchodem hajloval a křičel nacistická hesla V případě dopadení hrozí muži až tři roky ve vězení. 10. listopadu 2019   (12:45) Policisté kontrolovali rekreační objekty v chatových osadách, během akce získali poznatek k podezřelé osobě Policisté kontrolovali rekreační objekty v chatových osadách, během akce získali poznatek k podezřelé osobě Na Dobříšsku u řeky Vltavy policejní hlídky kontrolovaly chaty ze země, ze vzduchu i z vody. 10. listopadu 2019   (11:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz