18. 4. svátek má Valérie

Lucie Pudilová: Může mě jenom posunout, nemám v tom zápase co ztratit

7. února 2019   (06:15)
Lucie Pudilová: Může mě jenom posunout, nemám v tom zápase co ztratit

Pudilová se na galavečeru UFC utká se zkušenou Američankou



Jediná česká účastnice únorového galavečera smíšených bojových umění UFC Fight Night v Praze Lucie Pudilová se v O2 areně utká se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou. Čtyřiatřicetiletá šestka žebříčku UFC v muší váze bude pro domácí profesionálku dosud nejtěžší zkouškou, na kontě má 18 zápasů, z toho dvanáct vítězných.

"Když jsem se dozvěděla, s kým budu zápasit, byla jsem strašně nadšená. Trenér (Ladislav Erdélyi) mi říkal, že jsem na ni připravená, že ji zvládnu porazit. Vymyslíme taktiku. Může mě jenom posunout, nemám v tom zápase co ztratit," řekla příbramská rodačka na tiskové konferenci.

Čtyřiadvacetiletá Pudilová se v profesionálním seriálu UFC pohybuje bezmála dva roky, absolvovala zatím čtyři zápasy, z nichž dva vyhrála. V Česku naposledy zápasila v roce 2016.

Při návratu se představí v nižší váhové kategorii, než byla doposud zvyklá. "Všechno jde podle plánu, do zápasu mám shodit ještě sedm kilogramů, ale s tím jsme počítali," uvedla na tiskové konferenci Pudilová.

Galavečer se uskuteční 23. února a je dlouho dopředu vyprodaný. Organizace UFC dosud avizovala dvanáct utkání, hlavní souboj večera obstarají Polák Jan Blachowicz s Brazilcem Thiagem Santosem.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: top








Další články

NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! Sobotní noc v Kozárovicích se změnila v noční můru. Krátce po deváté hodině večer … BLESKOVÁ ZPRÁVA Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství FK Příbram ve 24. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY potvrdila proti poslednímu celku tabulky … VIDEO LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí Dobříš se v pondělí 20. dubna stane dějištěm oblíbeného divadelního projektu … NEPŘEHLÉDNĚTE Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Lidé, kteří chodí kolem Nového rybníku na procházky, si v posledních týdnech všímají … PŘÍRODA Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Toulavé kočky nejsou jen roztomilý obrázek z internetu. Město Příbram se v dubnu … ZVÍŘATA Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Jak vypadá škola, která učí angličtinu už od první třídy, používá Smartbooks, má … ROZHOVOR Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Zatímco sociální sítě baví videa červeného monopostu Ferrari na D4, v zákulisí zuří … NEPŘEHLÉDNĚTE Dřípatka horská: brdská kráska z přítmí starých smrčin Dřípatka horská: brdská kráska z přítmí starých smrčin Jsou rostliny, které v krajině nepřehlédnete, a pak takové, které musíte hledat. Mezi … POZNÁVÁME BRDY Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Oblíbený pořad Prostřeno! zamíří do Prahy a Středočeského kraje a chybět nebude ani … LIFESTYLE
Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, napětí a skvělé sportovní atmosféry! V … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz