23. 10. svátek má Teodor

Kvůli nehodě dodávky s motorkou zkolabovala v Příbrami doprava. Pro vážně zraněného motorkáře spěchal vrtulník

Nepřehlédněte
24. září 2021   (15:15)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Policisté uzavřeli Evropskou silnici, doprava je vedena přes centrum.Vážným zraněním motorkáře skončila v pátek odpoledne nehoda na výjezdu z Příbrami. Řidič dodávky vjíždějící na hlavní komunikaci z čerpací stanice nedal pravděpodobně přednost v jízdě motorkáři, který předjížděl kolonu aut vedoucí města. Policisté Evropskou ulici uzavřeli, v místě přistál vrtulník.
Událost byla nahlášena na tísňovou linku krátce po čtrnácté hodině. Podle mluvčí záchranky Petry Homolové utrpěl muž vážné poranění dolní končetiny. „Pacienta jsme letecky transportovali do jedné z pražských nemocnic,“ řekla pribram.cz Homolová.
Policisté šetří příčinu střetu, na místě provádí dokumentaci i dron. „Oba řidiči se podrobili zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ dodala policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
Policisté šetří příčinu střetu, na místě …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenkazdroj: pribram.cz
autor: Tomáš PečenkaDalší články

Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Dle územního plánu je území zastavitelné bytovými a rodinnými domy. Je to klidná … Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Loni kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením nebyla příliš vysoká poptávka … ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech Bez elektřiny je v tuto chvíli přibližně 800 domácností a dalších odběrných … Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Koupání v přírodním koupališti Nový rybník se letos téměř celé léto nedoporučovalo, na … Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Příbram poskytne dárcům krve volné vstupenky na akce pořádané městem a jeho … Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Řidiče se nepodařilo nalézt. V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh O otevření samostatného covidového oddělení a dalších opatřeních se rozhodne v … Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Společnost ČEZ ve čtvrtek večer kvůli poruchám způsobeným větrem vyhlásila kalamitní … Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko O severské zemi v úterý 26. října povypráví fotograf a cestovatel Václav … Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Náklady na pořízení a instalaci jsou 1,9 milionu korun. Do budoucna by stojanů v …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz