17. 9. svátek má Naděžda

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí

25. května 2019   (13:36)
Dalších 15 fotografií v galeriiKluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí

Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé


Rodiče, kteří přišli na páteční koncert jako doprovod svých dětí, vůbec nevypadali, že jsou tam za trest, jak by se i klidně mohlo předpokládat vzhledem k průměrnému věku fanoušků této kapely. Všichni si to společně užili.

Povídali jsme si s Petrem a Lukášem jen tak o slzách. Přiznali, že už si ani nepamatují, kdy naposledy byli smutní. Nejčastěji brečí smíchy, a to když spolu cestují někam sami autem a „jedou“ vtípky.  K slzám je dokážou dovést i ženy a jak bylo hezky vidět i na tomto koncertě, funguje to i naopak – ženy kvůli nim také často brečí.

Ve svých textech vychází vždy ze svých vlastních zkušeností a pocitů.

V Příbrami nekoncertovali poprvé a, jak sami řekli, už teď se těší, až sem zase příště přijedou. Pro svůj videoklip k singlu Ani proud vody si v roce 2017 vybrali „naši“ Březnici. Do natáčení se zapojili tenkrát i místní obyvatelé.

Estrádní sál kulturního domu v Příbrami, kde Slza vystupovala, prošel v létě 2018 akustickou úpravou. Stal se tak ideálním místem k pořádání hudebních vystoupení a koncertů. Na podzim se můžete těšit na kapelu Wohnout a Tři Sestry.
 

Rodiče, kteří přišli na páteční koncert jako …

Fotogalerie

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí () Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (1) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (2) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (3) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (4) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (5) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (6) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (7) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (8) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (9) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (10) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (11) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (12) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (13) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03) Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Dva bratři ve věku přes 40 let prodávali na Příbramsku drogy. Při své činnosti sice nespolupracovali, ale rozhodně si nepřekáželi. Každý měl svou specializaci, jeden se zaměřoval na kokain, druhý na marihuanu a pervitin. 17. září 2019   (13:06) Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Na program včerejšího jednání Rady města byl opětovně zařazen bod týkající se placeného parkování pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P 17. září 2019   (10:21) Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku V souvislosti s cvičením bude vyhlášen trauma plán. 17. září 2019   (09:02) Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Přinášíme informace o místech, kde se budou zdržovat policisté. 17. září 2019   (07:53) Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce V centru obce je komunikace zúžena a je bez chodníku, lidé tedy musí vždy sejít na vozovku. Omezení rychlosti je však podle úřadů zbytečné 17. září 2019   (06:13) Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Nedovolená konzumace je momentálně velmi trendy 16. září 2019   (17:59) Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Příbramské Technické služby denně po městě zlikvidují kolem jedné tuny odpadů z černých skládek 16. září 2019   (15:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz