25. 6. svátek má Ivan

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí

25. května 2019   (13:36)
Dalších 15 fotografií v galeriiKluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí

Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé


Rodiče, kteří přišli na páteční koncert jako doprovod svých dětí, vůbec nevypadali, že jsou tam za trest, jak by se i klidně mohlo předpokládat vzhledem k průměrnému věku fanoušků této kapely. Všichni si to společně užili.

Povídali jsme si s Petrem a Lukášem jen tak o slzách. Přiznali, že už si ani nepamatují, kdy naposledy byli smutní. Nejčastěji brečí smíchy, a to když spolu cestují někam sami autem a „jedou“ vtípky.  K slzám je dokážou dovést i ženy a jak bylo hezky vidět i na tomto koncertě, funguje to i naopak – ženy kvůli nim také často brečí.

Ve svých textech vychází vždy ze svých vlastních zkušeností a pocitů.

V Příbrami nekoncertovali poprvé a, jak sami řekli, už teď se těší, až sem zase příště přijedou. Pro svůj videoklip k singlu Ani proud vody si v roce 2017 vybrali „naši“ Březnici. Do natáčení se zapojili tenkrát i místní obyvatelé.

Estrádní sál kulturního domu v Příbrami, kde Slza vystupovala, prošel v létě 2018 akustickou úpravou. Stal se tak ideálním místem k pořádání hudebních vystoupení a koncertů. Na podzim se můžete těšit na kapelu Wohnout a Tři Sestry.
 

Rodiče, kteří přišli na páteční koncert jako …

Fotogalerie

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí () Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (1) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (2) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (3) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (4) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (5) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (6) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (7) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (8) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (9) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (10) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (11) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (12) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (13) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41) ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den V létě dojde k omezení provozu ORL v areálu I. Akutní případy ošetří ambulance na Zdaboři, ale pouze v některých dnech 24. června 2019   (16:19) Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Agresorovi hrozí deset let za mřížemi 24. června 2019   (13:59) Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Pro děti, které zůstávají v době prázdnin ve městě, zůstanou v době letních prázdnin otevřena některá školní hřiště 24. června 2019   (12:49) Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj. 24. června 2019   (10:22) PR S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho Podle norem by v areálu muselo být několik desítek plavčíků. 24. června 2019   (08:32)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz