13. 8. svátek má Alena
Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí

25. května 2019   (13:36)
Dalších 15 fotografií v galeriiKluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí

Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé


Rodiče, kteří přišli na páteční koncert jako doprovod svých dětí, vůbec nevypadali, že jsou tam za trest, jak by se i klidně mohlo předpokládat vzhledem k průměrnému věku fanoušků této kapely. Všichni si to společně užili.

Povídali jsme si s Petrem a Lukášem jen tak o slzách. Přiznali, že už si ani nepamatují, kdy naposledy byli smutní. Nejčastěji brečí smíchy, a to když spolu cestují někam sami autem a „jedou“ vtípky.  K slzám je dokážou dovést i ženy a jak bylo hezky vidět i na tomto koncertě, funguje to i naopak – ženy kvůli nim také často brečí.

Ve svých textech vychází vždy ze svých vlastních zkušeností a pocitů.

V Příbrami nekoncertovali poprvé a, jak sami řekli, už teď se těší, až sem zase příště přijedou. Pro svůj videoklip k singlu Ani proud vody si v roce 2017 vybrali „naši“ Březnici. Do natáčení se zapojili tenkrát i místní obyvatelé.

Estrádní sál kulturního domu v Příbrami, kde Slza vystupovala, prošel v létě 2018 akustickou úpravou. Stal se tak ideálním místem k pořádání hudebních vystoupení a koncertů. Na podzim se můžete těšit na kapelu Wohnout a Tři Sestry.
 
Rodiče, kteří přišli na páteční koncert jako …


Fotogalerie

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí () Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (1) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (2) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (3) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (4) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (5) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (6) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (7) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (8) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (9) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (10) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (11) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (12) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (13) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí (14)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mir

Další články

Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Známe všechna místa stanovišť policejních hlídek pátečního Speed marathonu Známe všechna místa stanovišť policejních hlídek pátečního Speed marathonu Do bezpečnostní akce nazvané Speed marathon se policejní hlídky zapojují každoročně, loni při ní v rámci celé republiky zkontrolovaly na 7500 aut a zjistily na 3200 přestupků. 12. srpna 2020   (18:05) Hasiči vyjížděli k požáru vzrostlého obilí u Zbenic Hasiči vyjížděli k požáru vzrostlého obilí u Zbenic Doprava na silnici I/4 byla částečně omezena. 12. srpna 2020   (15:26) Každá třetí zmrzlina neprošla testy, uvedla SZPI Každá třetí zmrzlina neprošla testy, uvedla SZPI U třiceti procent odebraných vzorků zmrzlin byly bakterie typu salmonel. 12. srpna 2020   (14:20) V době nouzového stavu kradli dřevo, naftu, ale i peníze. Trojici mužů stíhá policie V době nouzového stavu kradli dřevo, naftu, ale i peníze. Trojici mužů stíhá policie Policisté i kriminalisté z Písecka a Příbramska spolupracovali na objasnění případů majetkové trestné činnosti. Skupina tří mužů měla krást a škodit opakovaně ve firmách v Tochovicích a v obcích Lety a Chrást. 12. srpna 2020   (11:44) Doba trávená na sociálních sítích stoupla na 159 minut Doba trávená na sociálních sítích stoupla na 159 minut Oproti loňsku se průměrná doba zvedla o 16 minut. 12. srpna 2020   (11:36) Nepřehlédněte Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Státní lesy spustily kampaň, v níž chtějí propagovat zvěřinovou gastronomii Státní lesy spustily kampaň, v níž chtějí propagovat zvěřinovou gastronomii Zvěřina bude k dostání na 65 lesních správách a zvěřinových závodech. 12. srpna 2020   (08:58) V Příbrami zabojují o tituly více než čtyři stovky triatlonistů V Příbrami zabojují o tituly více než čtyři stovky triatlonistů O víkendu 15. a 16. srpna se v Příbrami uskuteční nejen mistrovství republiky na olympijských tratích, ale také atraktivní závod tříčlenných štafet. Nechybí mezi nimi ani většina českých reprezentantů. 12. srpna 2020   (06:21)
Hygienici otestovali účastníky dobříšského tábora. Drtivá většina se covidem nenakazila Hygienici otestovali účastníky dobříšského tábora. Drtivá většina se covidem nenakazila Z celkového počtu osmdesáti testovaných zná výsledky již 73 lidí. Kromě vedoucího tábora byla nákaza covidem zjištěna u dvou osob. 11. srpna 2020   (20:22)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz