19. 7. svátek má Čeněk

Když adrenalin, tak ve skateparku s Bednou

FOTOGALERIE
6. srpna 2014   (11:40)
Další 2 fotografie v galeriiKdyž adrenalin, tak ve skateparku s Bednou

Akce se konala ve čtvrtek 31. července.


Stejně jako v minulých letech se i letos rozhodlo nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna uspořádat odpoledne plné adrenalinu. Akce nazvaná Adrenalinové odpoledne proběhla ve spolupráci s občanským sdružením Toadstool ve čtvrtek 31. července v příbramském skateparku. Program byl určen nejen uživatelům služeb NZDM Bedna, ale i široké veřejnosti. Během odpoledne si návštěvníci mohli vyzkoušet netradiční sporty se zkušenými instruktory, mohli si vybírat mezi jízdou na free biku, skateboardu či in-line bruslích. Návštěvníci měli také možnost zkrášlit si své tělo tetováním sprejem, které vydrží několik dní. O tetování byl velký zájem a neodolali mu ani přítomní dospělí.

Celá akce včetně zapůjčení vybavení byla zdarma

„Děti a mladí lidé, kteří tráví prázdniny ve městě, mnohdy neumí, nebo z nejrůznějších důvodů nemohou trávit svůj volný čas smysluplným způsobem. Proto jsme se rozhodli uspořádat tuto akci a zprostředkovat jim nevšední zážitek. Díky dovednostem zkušených lektorů mohou děti a dospívající vidět, že pokud se něčemu pravidelně věnují, mohou v tom být úspěšní,“ sdělila organizátorka akce Magdaléna Kočová.

Děti, a především dospívající mladí lidé, jsou ve věku, kdy testují své hranice a prostřednictvím rizikového chování hledají zajímavé zážitky. Proto se pracovníci Bedny rozhodli akci uspořádat v prostředí, které je mladým lidem velmi blízké. Kromě dětí a dospívajících akci navštívilo i několik dospělých, mimo jiné také manažer prevence kriminality pan Ladislav Hadrbolec spolu s asistentem prevence kriminality panem Vladimírem Pompou.

Akci navštívila zhruba padesátka hostů

„Velmi nás těší, že akci navštívil pan Hadrbolec spolu s panem Pompou a vyjádřili tím této akci podporu. Adrenalinového odpoledne se celkem zúčastnilo přibližně 50 lidí, z toho 36 dětí a dospívajících. Akce se vydařila,“ dodává Kočová.
Adrenalinové odpoledne pořádá Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna, projekt realizovaný neziskovou organizací Ponton.

Fotogalerie

Když adrenalin, tak ve skateparku s Bednou () Když adrenalin, tak ve skateparku s Bednou (1)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11) Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Dopravní nehoda omezuje provoz v Rožmitále pod Třemšínem 19. července 2019   (09:26) Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Došlo k vážnému poranění nezletilé osoby 19. července 2019   (08:50) AKTUALIZOVÁNO Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice nefunguje tak, jak bychom si představovali, většinou je prázdná,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice společnosti Alka 19. července 2019   (06:23) Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Při hasení požáru došlo k výpadku dodávky vody pro obec Lhota u Příbramě a hasiči nakonec museli hledat přírodní zdroje hasební vody 18. července 2019   (20:16) Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Pokud si fenky do 21 dnů od nalezení jejich majitelé nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci 18. července 2019   (17:12) Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Centrum se zabývá léčbou cévní mozkové příhody neboli mrtvice. 18. července 2019   (14:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz