20. 5. svátek má Zbyšek

Když adrenalin, tak ve skateparku s Bednou

FOTOGALERIE
6. srpna 2014   (11:40)
Další 2 fotografie v galeriiKdyž adrenalin, tak ve skateparku s Bednou

Akce se konala ve čtvrtek 31. července.


Stejně jako v minulých letech se i letos rozhodlo nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna uspořádat odpoledne plné adrenalinu. Akce nazvaná Adrenalinové odpoledne proběhla ve spolupráci s občanským sdružením Toadstool ve čtvrtek 31. července v příbramském skateparku. Program byl určen nejen uživatelům služeb NZDM Bedna, ale i široké veřejnosti. Během odpoledne si návštěvníci mohli vyzkoušet netradiční sporty se zkušenými instruktory, mohli si vybírat mezi jízdou na free biku, skateboardu či in-line bruslích. Návštěvníci měli také možnost zkrášlit si své tělo tetováním sprejem, které vydrží několik dní. O tetování byl velký zájem a neodolali mu ani přítomní dospělí.

Celá akce včetně zapůjčení vybavení byla zdarma

„Děti a mladí lidé, kteří tráví prázdniny ve městě, mnohdy neumí, nebo z nejrůznějších důvodů nemohou trávit svůj volný čas smysluplným způsobem. Proto jsme se rozhodli uspořádat tuto akci a zprostředkovat jim nevšední zážitek. Díky dovednostem zkušených lektorů mohou děti a dospívající vidět, že pokud se něčemu pravidelně věnují, mohou v tom být úspěšní,“ sdělila organizátorka akce Magdaléna Kočová.

Děti, a především dospívající mladí lidé, jsou ve věku, kdy testují své hranice a prostřednictvím rizikového chování hledají zajímavé zážitky. Proto se pracovníci Bedny rozhodli akci uspořádat v prostředí, které je mladým lidem velmi blízké. Kromě dětí a dospívajících akci navštívilo i několik dospělých, mimo jiné také manažer prevence kriminality pan Ladislav Hadrbolec spolu s asistentem prevence kriminality panem Vladimírem Pompou.

Akci navštívila zhruba padesátka hostů

„Velmi nás těší, že akci navštívil pan Hadrbolec spolu s panem Pompou a vyjádřili tím této akci podporu. Adrenalinového odpoledne se celkem zúčastnilo přibližně 50 lidí, z toho 36 dětí a dospívajících. Akce se vydařila,“ dodává Kočová.
Adrenalinové odpoledne pořádá Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna, projekt realizovaný neziskovou organizací Ponton.

Fotogalerie

Když adrenalin, tak ve skateparku s Bednou () Když adrenalin, tak ve skateparku s Bednou (1)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Na místo přijel i pracovník plynáren 20. května 2019   (20:35) Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Zastupitelé Příbrami právě v těchto chvílích zvolili nového starostu. 20. května 2019   (17:35) AKTUALIZOVÁNO Sledujte s námi ON-LINE volbu nového starosty města Příbrami Sledujte s námi ON-LINE volbu nového starosty města Příbrami Dnešní zasedání Zastupitelstva města začíná v 16:00 hodin. Buďte u toho s námi. 20. května 2019   (15:45) Foto dne: Pane starosto, děkujeme Foto dne: Pane starosto, děkujeme Již jen pár hodin nás dělí od volby nového starosty města Příbrami 20. května 2019   (14:22) Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz