23. 10. svátek má Teodor

Jinecká pouť? To není jen kolotočení

9. června 2019   (12:28)
Dalších 28 fotografií v galeriiJinecká pouť? To není jen kolotočení

Hopíci ze Suchomast v sobotu převálcovali všechny pouťové atrakce. Předvedli králičí parkour


To, že králíci rádi hopkají, ví každé malé dítě. Ale že zvládají skákat přes překážky?
Děti, které přišly v sobotu k jineckých chovatelům na Králičí hop, to viděly na vlastní oči. A oči kulily nejen děti, ale i jejich rodiče. Co to dělalo s  králíkama výstavníma, zavřenýma v kotcích, toho si nikdo všimnout nestačil. Veškerou pozornost na sebe totiž strhli malí ušatí parkouristi.
 
Předvedli se nám ušáci zakrslí i pěkní mackové, teenageři i důchodoví staříci. Jak se ukázalo, na velikosti ani věku tady nezáleží. Musí je to hlavně bavit. A že je to bavilo, bylo na nich krásně vidět. Skákali, až jim uši plachtily. 
 
„Když králík zrovna nemá náladu, nic s ním neuděláte. Můžete to na závodech rovnou zabalit,"  říká jeden z trenérů.

To, že králíci rádi hopkají, ví každé malé …
Nikdy nevzali  do „králičích“, ani když zrovna neměli popruhy. Jak se ukázalo, jsou to velcí mazlíci. Úprkem rovnou k dětem, rozplácnout se do trávy a nechat se hladit, klidně i proti srsti. Králičí sen a dětský taky.
 
Místo „Maminko, koupíš mi cukrovou vatu?“ bylo slyšet „Maminko, koupíš mi králíčka?“
Kolik rodičů dětskému škemrání neodolalo, bude dnes na výstavě dobře vidět. Co prázdný kotec, to nový ušatý parkourista. Výstava je otevřena do 15 hodin.
 

Nikdy nevzali  do „králičích“, ani když …

Fotogalerie

Jinecká pouť? To není jen kolotočení () Jinecká pouť? To není jen kolotočení (1) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (2) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (3) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (4) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (5) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (6) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (7) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (8) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (9) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (10) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (11) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (12) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (13) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (14) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (15) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (16) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (17) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (18) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (19) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (20) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (21) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (22) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (23) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (24) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (25) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (26) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (27)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Pavouk z Mosambiku měl být na prodejně, nikoliv ve skladu. Zachoval se obchodní dům správně? Pavouk z Mosambiku měl být na prodejně, nikoliv ve skladu. Zachoval se obchodní dům správně? Zástupci obchodního domu Tesco odmítají odpovídat na dotazy redakce. 23. října 2019   (19:13) Přeplněné schránky reklamními letáky. Jak se bránit? Přeplněné schránky reklamními letáky. Jak se bránit? Ne vždy je respektován požadavek, že o propagační letáky nemáte zájem 23. října 2019   (17:00) Řidič (83) se řítil dálnicí v protisměru. Způsobil dopravní nehodu Řidič (83) se řítil dálnicí v protisměru. Způsobil dopravní nehodu Policisté museli na několik minut dálnici uzavřít 23. října 2019   (13:16) Děti ve starostenském křesle Děti ve starostenském křesle V minulém týdnu příbramskou radnici navštívily děti ze 4.A Základní školy v ulici 28. října, které se zajímaly o chod úřadu a řízení města. 23. října 2019   (11:46) Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun Do posledního výběrového řízení na dokončení rekonstrukce Junior klubu se přihlásily dvě firmy. 23. října 2019   (08:56) Mlhová světla jako parťák na cesty, ale i horor pro řidiče Mlhová světla jako parťák na cesty, ale i horor pro řidiče Jak je to s využíváním mlhových světel a kdy je rozhodně vypínat? 23. října 2019   (08:19) Kočky toulající se v ulicích Příbrami není kam umístit Kočky toulající se v ulicích Příbrami není kam umístit Ke zřízení útulku pro kočky chybí městu vhodný objekt 23. října 2019   (06:15) Sedlčansko dostane cyklostezku za 90 milionů korun Sedlčansko dostane cyklostezku za 90 milionů korun Krčínova cyklostezka je letos vůbec nejdražším podpořeným projektem 22. října 2019   (18:29) Běh pro republiku si připomenul politické vězně Běh pro republiku si připomenul politické vězně Běh pro republiku se uskutečnil 20.10.2019 v okolí Památníku Vojna u Příbrami, v rámci oslav 30 let svobody. Přilákal běžce nejen z Příbramska, ale i Ostravy, Prahy nebo až z Itálie. 22. října 2019   (16:22) Středočeský kraj dá nemocnicím 82 milionů na zaměstnance a opravy Středočeský kraj dá nemocnicím 82 milionů na zaměstnance a opravy Příbramská nemocnice získá 17,1 milionu korun 22. října 2019   (13:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz