25. 8. svátek má Radim

Jinecká pouť? To není jen kolotočení

9. června 2019   (12:28)
Dalších 28 fotografií v galeriiJinecká pouť? To není jen kolotočení

Hopíci ze Suchomast v sobotu převálcovali všechny pouťové atrakce. Předvedli králičí parkour


To, že králíci rádi hopkají, ví každé malé dítě. Ale že zvládají skákat přes překážky?
Děti, které přišly v sobotu k jineckých chovatelům na Králičí hop, to viděly na vlastní oči. A oči kulily nejen děti, ale i jejich rodiče. Co to dělalo s  králíkama výstavníma, zavřenýma v kotcích, toho si nikdo všimnout nestačil. Veškerou pozornost na sebe totiž strhli malí ušatí parkouristi.
 
Předvedli se nám ušáci zakrslí i pěkní mackové, teenageři i důchodoví staříci. Jak se ukázalo, na velikosti ani věku tady nezáleží. Musí je to hlavně bavit. A že je to bavilo, bylo na nich krásně vidět. Skákali, až jim uši plachtily. 
 
„Když králík zrovna nemá náladu, nic s ním neuděláte. Můžete to na závodech rovnou zabalit,"  říká jeden z trenérů.

To, že králíci rádi hopkají, ví každé malé …
Nikdy nevzali  do „králičích“, ani když zrovna neměli popruhy. Jak se ukázalo, jsou to velcí mazlíci. Úprkem rovnou k dětem, rozplácnout se do trávy a nechat se hladit, klidně i proti srsti. Králičí sen a dětský taky.
 
Místo „Maminko, koupíš mi cukrovou vatu?“ bylo slyšet „Maminko, koupíš mi králíčka?“
Kolik rodičů dětskému škemrání neodolalo, bude dnes na výstavě dobře vidět. Co prázdný kotec, to nový ušatý parkourista. Výstava je otevřena do 15 hodin.
 

Nikdy nevzali  do „králičích“, ani když …

Fotogalerie

Jinecká pouť? To není jen kolotočení () Jinecká pouť? To není jen kolotočení (1) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (2) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (3) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (4) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (5) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (6) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (7) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (8) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (9) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (10) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (11) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (12) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (13) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (14) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (15) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (16) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (17) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (18) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (19) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (20) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (21) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (22) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (23) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (24) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (25) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (26) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (27)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz