18. 6. svátek má Milan

Jinecká pouť? To není jen kolotočení

9. června 2019   (12:28)
Dalších 28 fotografií v galeriiJinecká pouť? To není jen kolotočení

Hopíci ze Suchomast v sobotu převálcovali všechny pouťové atrakce. Předvedli králičí parkour


To, že králíci rádi hopkají, ví každé malé dítě. Ale že zvládají skákat přes překážky?
Děti, které přišly v sobotu k jineckých chovatelům na Králičí hop, to viděly na vlastní oči. A oči kulily nejen děti, ale i jejich rodiče. Co to dělalo s  králíkama výstavníma, zavřenýma v kotcích, toho si nikdo všimnout nestačil. Veškerou pozornost na sebe totiž strhli malí ušatí parkouristi.
 
Předvedli se nám ušáci zakrslí i pěkní mackové, teenageři i důchodoví staříci. Jak se ukázalo, na velikosti ani věku tady nezáleží. Musí je to hlavně bavit. A že je to bavilo, bylo na nich krásně vidět. Skákali, až jim uši plachtily. 
 
„Když králík zrovna nemá náladu, nic s ním neuděláte. Můžete to na závodech rovnou zabalit,"  říká jeden z trenérů.

To, že králíci rádi hopkají, ví každé malé …
Nikdy nevzali  do „králičích“, ani když zrovna neměli popruhy. Jak se ukázalo, jsou to velcí mazlíci. Úprkem rovnou k dětem, rozplácnout se do trávy a nechat se hladit, klidně i proti srsti. Králičí sen a dětský taky.
 
Místo „Maminko, koupíš mi cukrovou vatu?“ bylo slyšet „Maminko, koupíš mi králíčka?“
Kolik rodičů dětskému škemrání neodolalo, bude dnes na výstavě dobře vidět. Co prázdný kotec, to nový ušatý parkourista. Výstava je otevřena do 15 hodin.
 

Nikdy nevzali  do „králičích“, ani když …

Fotogalerie

Jinecká pouť? To není jen kolotočení () Jinecká pouť? To není jen kolotočení (1) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (2) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (3) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (4) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (5) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (6) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (7) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (8) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (9) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (10) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (11) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (12) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (13) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (14) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (15) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (16) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (17) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (18) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (19) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (20) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (21) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (22) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (23) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (24) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (25) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (26) Jinecká pouť? To není jen kolotočení (27)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat výstavbu jihovýchodního obchvatu města i za cenu vlastních investic a ústupků. Na dnešním jednání zastupitelstva to řekl starosta Jan Konvalinka Reagoval tak na kritiku lidí ze Zdaboře, kteří se obávají zvýšeného hluku z obchvatu 17. června 2019   (19:30) Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o uplynulém víkendu skutečně žila. Připraveny byly kulturní i sportovní akce pro širokou veřejnost. 17. června 2019   (15:43) Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Průběh dnešního jednání by mohl být opravdu krátký a klidný. 17. června 2019   (15:29) Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07) Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín nyní žádný centrální zdroj pitné vody nemá. 17. června 2019   (05:45) Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz