4. 5. svátek má Květoslav




Jeden řidič narazil do stromu, druhý skončil v příkopu a odešel. Policisté šetří dvě nehody

7. října 2020   (20:56)
Jeden řidič narazil do stromu, druhý skončil v příkopu a odešel. Policisté šetří dvě nehody
foto: pribram.cz

Záchranné složky vyjížděly ve středu večer ke dvěma dopravním nehodám.


Operační středisko policie přijalo ve středu večer oznámení o dvou dopravních nehodách. K první došlo po 19. hodině u obce Felbabka. Podle oznamovatele zde vyjela dodávka mimo komunikaci a skončila v příkopu. Po příjezdu hasičů však bylo zjištěno, že se v místě nehody nikdo nenachází. „Ve spolupráci s policií jsme začali po řidiči pátrat,“ řekl pribram.cz mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

Asi po půl hodině se podařilo muže zadržet nedaleko obce Jince. „Jednalo se o cizího státního příslušníka, který se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ řekla redakci policejní mluvčí Michaela Richterová s tím, že pětačtyřicetiletý muž nepředložil řidičský průkaz. Policisté nyní zjišťují, zda měl oprávnění řídit vozidlo.
Hasiči u havarovaného vozidla zajistili unikající provozní kapaliny a provedli protipožární opatření. „Okolnosti nehody jsou předmětem probíhajícího šetření,“ uvedla Richterová.
Asi po třiceti minutách došlo k další dopravní nehodě, a to na silnici mezi Bukovou a Hostomicemi. Zde řidič osobního vozidla značky Škoda Fabia, asi v sedmdesátikilometrové rychlosti, vyjel mimo komunikaci a narazil čelně do stromu. Policisté komunikaci uzavřeli.

Řidič si stěžoval na bolesti v oblasti dolních končetin, záchranná služba muže převezla do hořovické nemocnice. „I zde byla u devatenáctiletého muže provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem, příčinu nehody šetříme,“ doplnila Richterová.
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? V české gastronomii se občas objeví jídlo, které nerozdělí jen přílohu od masa, ale i … ZAJÍMAVOSTI Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst Středočeský kraj dá letos na provoz Potravinové banky pro Prahu a střední Čechy 2,5 … Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů Česká republika zažívá mimořádně suché období. Součet srážek za měsíce březen a duben … NEPŘEHLÉDNĚTE Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? V Příbrami otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? V Příbrami otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis Co se děje na dálnici, když jen projíždíte autem? Jak vypadá místo, odkud se hlídá … AKTUÁLNĚ Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu Středočeský kraj chce od města Příbrami koupit školní budovu v ulici Gen. R. Tesaříka … AKTUÁLNĚ Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství Zoopark Jeleni Homole zveřejnil prohlášení, ve kterém upozorňuje na spor s novým … ZVÍŘATA Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Příbram se může těšit na výjimečný hudební večer. Monika Absolonová vystoupí 17. … KULTURA Černá sobota na Příbramsku: Další auto skončilo na střeše u Milína Černá sobota na Příbramsku: Další auto skončilo na střeše u Milína Série nehod s vozy převrácenými na střechu pokračuje. Po odpolední havárii u Sedlčan … AKTUÁLNĚ Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu Kriminalita páchaná v kyberprostoru neustává a drzost podvodníků roste. Nově se … NEPŘEHLÉDNĚTE
Nehoda u Libíně: Auto skončilo na střeše, zraněnou ženu transportovali do Příbrami Nehoda u Libíně: Auto skončilo na střeše, zraněnou ženu transportovali do Příbrami Odpolední havárie u obce Libíň na Sedlčansku si vyžádala zásah záchranářů, policistů i … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz