22. 8. svátek má Bohuslav

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci

21. února 2019   (19:35)
Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci

Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země


Karel Gott, spolu s Terezou Maškovou a Markem Ztraceným, vystoupí v rámci Galavečera populární hudby. Večerem vás provede moderátorka Lucie Křížková. My pro vás máme instrukce k připravované akci.

Galavečer začíná v 19 hodin. Vstup do haly bude možný zhruba 40 minut předem. Otevřeny budou čtyři vchody. Pečlivě sledujte jejich označení a můžete tak předejít frontám.

VSTUP A – neboli hlavní vstup. Nachází se směrem od zimního stadionu. Tímto vstupem se dostanete jak na PLOCHU, tak do SEKTORŮ i do oblasti stání, které se nachází nahoře na ochozu. Označení vašeho místa si předem zkontrolujte na vstupence.

VSTUP B – nachází se ze zadní strany haly – směrem od aquaparku. Jedná se o dolní vstup, kterým se dostanete pouze a jen na PLOCHU.

VSTUP C – nachází se také ze zadní strany haly, směrem od aquaparku, ovšem po schodech nahoru. Tímto vstupem se dostanete na SEKTORY a zároveň tímto vchodem mohou jít ti, co mají vstupenku na STÁNÍ. 

VIP vchod se nachází pod schody do bývalého Snack Baru. Tímto vchodem mohou projít pouze držitelé VIP vstupenky.

Ze zkušeností doporučujeme využívat zadní vchod B a C, kde je méně návštěvníků a netvoří se fronty.

Parkování – místa na parkovišti mezi sportovní halou a zimním stadionem jsou z části vyhrazené zákazem zastavení pouze pro organizátory a umělce. Doporučujeme využít parkoviště u aquaparku a divadla, nebo u zimního stadionu.

Občerstvení – Nápoj či drobnou pochutinu si budete moci zakoupit jak v přízemí, tak u sektorů.

Toalety – ty se nachází pouze v přízemí.

Věříme, že vám naše rady pomohou a užijete si tak plynulý průběh akce.

Karel Gott, spolu s Terezou Maškovou a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: VDN Promo

autor: mipDalší články

Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Zaplatil dopředu na bankovní účet 22. srpna 2019   (09:22) Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Policisté vydali tiskovou zprávu k včerejšímu incidentu v Kosově Hoře 22. srpna 2019   (09:02) Provoz  na dálnici omezil střet motorkáře s autem Provoz na dálnici omezil střet motorkáře s autem Při cestě do Prahy dbejte zvýšené opatrnosti 22. srpna 2019   (08:39) AKTUALIZOVÁNO Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz