23. 5. svátek má Vladimír

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci

21. února 2019   (19:35)
Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci

Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země


Karel Gott, spolu s Terezou Maškovou a Markem Ztraceným, vystoupí v rámci Galavečera populární hudby. Večerem vás provede moderátorka Lucie Křížková. My pro vás máme instrukce k připravované akci.

Galavečer začíná v 19 hodin. Vstup do haly bude možný zhruba 40 minut předem. Otevřeny budou čtyři vchody. Pečlivě sledujte jejich označení a můžete tak předejít frontám.

VSTUP A – neboli hlavní vstup. Nachází se směrem od zimního stadionu. Tímto vstupem se dostanete jak na PLOCHU, tak do SEKTORŮ i do oblasti stání, které se nachází nahoře na ochozu. Označení vašeho místa si předem zkontrolujte na vstupence.

VSTUP B – nachází se ze zadní strany haly – směrem od aquaparku. Jedná se o dolní vstup, kterým se dostanete pouze a jen na PLOCHU.

VSTUP C – nachází se také ze zadní strany haly, směrem od aquaparku, ovšem po schodech nahoru. Tímto vstupem se dostanete na SEKTORY a zároveň tímto vchodem mohou jít ti, co mají vstupenku na STÁNÍ. 

VIP vchod se nachází pod schody do bývalého Snack Baru. Tímto vchodem mohou projít pouze držitelé VIP vstupenky.

Ze zkušeností doporučujeme využívat zadní vchod B a C, kde je méně návštěvníků a netvoří se fronty.

Parkování – místa na parkovišti mezi sportovní halou a zimním stadionem jsou z části vyhrazené zákazem zastavení pouze pro organizátory a umělce. Doporučujeme využít parkoviště u aquaparku a divadla, nebo u zimního stadionu.

Občerstvení – Nápoj či drobnou pochutinu si budete moci zakoupit jak v přízemí, tak u sektorů.

Toalety – ty se nachází pouze v přízemí.

Věříme, že vám naše rady pomohou a užijete si tak plynulý průběh akce.

Karel Gott, spolu s Terezou Maškovou a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: VDN Promo

autor: mipDalší články

PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19) Město zakládá své kulturní centrum, fungovat bude od září Město zakládá své kulturní centrum, fungovat bude od září Jedna z verzí počítala s integrací všech kulturních organizací do jednoho centra, od této myšlenky se ale upustilo. 23. května 2019   (12:45) Zranění se z nepřístupných Brd brzy svezou na čtyřkolce Zranění se z nepřístupných Brd brzy svezou na čtyřkolce Nová technika bude sloužit pro transport zraněných imobilních osob, případně pro hlášení skrytých ohnisek požárů uvnitř nepřístupného terénu CHKO Brdy 23. května 2019   (10:55) Z třetího prvním Z třetího prvním Jan Konvalinka se vyjadřuje ke svému zvolení na pozici starosty města Příbrami. 23. května 2019   (08:48) Některé příbramské základní školy zakazují dětem mobily i o přestávkách Některé příbramské základní školy zakazují dětem mobily i o přestávkách Příbramské základní školy sice regulují používání mobilů mezi žáky, využití moderních technologií při výuce se však nebrání 23. května 2019   (06:16) Děkujeme za stále narůstající návštěvnost! Děkujeme za stále narůstající návštěvnost! Hranice 2 milionů návštěv v tomto roce padla. Jak to vnímá majitel portálu pribram.cz Tomáš Pečenka? 22. května 2019   (20:16) ROZHOVOR HC Příbram zakoupil licenci 2. hokejové ligy České republiky HC Příbram zakoupil licenci 2. hokejové ligy České republiky Hokejový klub HC Příbram se rozhodl pro následující sezónu 2019/20 zajistit pro své hráče licenci třetí nejvyšší soutěže ledního hokeje v České republice 22. května 2019   (17:34) Parkování v centru omezí vinaři, dopravu poblíž divadla dětské atrakce Parkování v centru omezí vinaři, dopravu poblíž divadla dětské atrakce O nadcházejícím víkendu musí řidiči v Příbrami počítat s několika dopravními omezeními 22. května 2019   (14:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz