30. 11. svátek má Ondřej
Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci

15. října 2021   (15:50)
Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci
foto: Sportovní zařízení města Příbrami

Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou těšit na již nyní hotové moderní koupelny a celkově čistý uhlazený design prostor.


Stále rostoucí požadavky zákazníků na kvalitu ubytování při jejich cestách vedly i vedení příspěvkové organizace SZM Příbram, v jejíž gesci se nyní chata Granit nachází, k celkové modernizaci interiéru chaty. Zcela zásadním krokem bylo hlavně rozdělení společného sociálního zařízení, tedy zajištění vlastní koupelny pro každý pokoj. „Dříve bylo jedno společné sociální zařízení pro celé patro, nyní má každý pokoj vyhrazenou vlastní koupelnu s toaletou, a to přímo na pokoji. Stavební práce, vyrovnání podlah, pokládka dlažby a obkladu i osazení novou sanitou, to vše je nyní v nových koupelnách hotové,“ říká ředitel SZM Příbram Jan Slaba.

Interiéry jednotlivých pokojů se v současné době již také dokončují, probíhá nivelace podlah, omítky a štuky jsou hotové, bude se kompletovat elektroinstalace. „Po překonání potíží, které jsme se stavební firmou během rekonstrukce řešili, se nyní nacházíme ve fázi, kdy jsme v některých pracích dokonce o něco napřed,“ říká Slaba. Otevření chaty je tak nadále v plánu během prosince.
Rezervace ubytování bude již brzy možná přes zcela nový rezervační systém, který už se chýlí do své finální podoby a bude dostupný na webu chatagranit.cz. V současné době tak zatím není rezervace pokojů možná. V nabídce jsou tři kategorie pokojů, 3, 4 a 6lůžkové v cenové relaci 400–500 Kč za osobu na noc, dle zvoleného typu pokoje a při jeho plném obsazení. „Cenu jsme se snažili stanovit tak, aby odpovídala nově získanému komfortu chaty Granit, ale aby byla zároveň dostupná a reálná pro naše návštěvníky,“ dodává Slaba. Nyní se v systému dokončuje ještě nastavení slev na děti a další slevové položky a balíčky.
„V současné době dokupujeme také mobiliář a ladíme detaily tak, aby kromě praktického využití bylo potěšeno i oko návštěvníka. Cílem je zachování koncepce horské chaty s důrazem na detail, komfort a pohodlí,“ dodává závěrem Slaba.
„V současné době dokupujeme také mobiliář a …
foto: Sportovní zařízení města Příbrami


foto: Sportovní zařízení města Příbrami

foto: Sportovní zařízení města Příbrami


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz/Sportovní zařízení města Příbrami
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou V týdnu, kdy budou vánoční svátky - mezi 20. a 26. prosincem, průměr denních teplot … Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Dosud očkovaní lidé podle metodického pokynu hlavní hygieničky z 19. října nemuseli … Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Policie silnici obousměrně uzavřela. Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Při střetu dvou aut došlo k poranění jednoho z řidičů. Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Výstraha před silným větrem platí v úterý od 06:00 do 24:00. Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Nárok na přeočkování mají nyní lidé šest měsíců po dokončeném předchozím očkování. Od … Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Jmelí je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Jeho léčivé účinky a magické síly byly známy … Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů V městské kase je v tuto chvíli zhruba 300 milionů korun. V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol Hlavní role v klipu se zhostil herec Martin Dejdar.
Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta Příbrami Jan Konvalinka společně se starostkou Lhoty u Příbramě Evou Drmlovou …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz