21. 9. svátek má Matouš

Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně

Komerční sdělení
8. září 2021   (09:05)
Dalších 8 fotografií v galeriiFirma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně
foto: PR

Firma Vondrášek pracovní plošiny s.r.o. půjčuje pracovní plošiny na Příbramsku již 27 let. Pracovní plošiny je možné si vypůjčit a využít k různým opravám, nátěrům, čištění a podobně, zkrátka všude, kde žebřík není bezpečný.


Původní firma vznikla roku 1994 v Ostrově u Tochovic, kde až do roku 2020 fungovala v areálu staršího rodinného statku. Dnes se společnost přestěhovala a sídlí v moderním areálu v Milíně u hlavní silnice, který disponuje kvalitním zázemím. Celý komplex se skládá z administrativní budovy, která navazuje na servisní halu, kde se stroje opravují. Součástí areálu je moderní myčka. Venkovní asfaltová plocha se využívá zejména na parkování terénních strojů.

Stavba nové provozovny v Milíně se připravovala několik let. Postupně se podařilo vykoupit pozemky, s kterými se počítalo pro novou základnu. "Hledali jsme zajímavé místo, které bude blízko hlavní silnice. Se stavbou jsme začali na jaře roku 2018 a její dokončení se podařilo o dva roky později. Přijďte se podívat, stojí to za to. Sídlíme mezi motorestem U Milína a místním hřbitovem.", říká úvodem p. Vondrášek, majitel firmy.

"Historie firmy začíná už v roce 1994, kdy jsme začínali s jednou pracovní plošinou, byla to Avie MP- 13. Mimo jiné jsme ji nedávno celou zrepasovali a stále ji používáme. Do roku 2000 se nám podařilo rozšířit náš vozový park celkem na tři stroje", pokračuje ve svém vyprávění o historii firmy p. Vondrášek.

A právě v této době začínaly vznikat v Česku první půjčovny pracovních plošin, které začaly pronajímat tyto stroje bez přítomnosti jejich obsluhy. Bylo to stejné jako když si na několik dnů půjčíte například vrtačku. Firmu čekala velice dlouhá cesta, postupně se začala pořizovat nová technika ze zahraničí. "Stále jsme se zdokonalovali. Dnes disponujeme celkem s 95 vlastními stroji, které mají různé využití. Nabízíme stroje do vnitřního i venkovního prostoru, stroje s dieselovým nebo také akumulátorovým pohonem. Na rozvoz těchto strojů jsme si postupně vybudovali vlastní autodopravu, která má k dispozici celkem 5 aut různé velikosti. Převážně se jedná o speciály", vysvětluje p. Vondrášek

Svou velikostí firma Vondrášek pracovní plošiny patří mezi středně velké půjčovny v tomto oboru v České republice. Pronájem pracovních plošin firma zprostředkovává po celé České republice podle potřeby svých zákazníků.

Firma působí především ve Středočeském, Západočeském a Jihočeském kraji. Ve velkých městech jako je Praha a Plzeň má zázemí. Jsou to tzv. Depa, ze kterých je zajišťován rozvoz strojů v těchto oblastech.
Původní firma vznikla roku 1994 v Ostrově …
foto: PR

Firma má za sebou stovky, ne-li tisíce drobných, ale také velkých zakázek. Co se týká Příbramska, tak určitě stojí za zmínku zajímavá zakázka na Svaté Hoře, kdy se zajišťovalo zlacení křížů na zdejší farnosti. Bylo zde nasazeno několik typů plošin včetně speciální pásové plošiny s pracovní výškou 30 metrů. 

Portfolio zákazníků je velice široké. Patří mezi ně velké i malé firmy, ale také hlavně drobní řemeslníci či lidé, kteří pouze pečují o své nemovitosti." Za ty roky máme opravdové zkušenosti, z plošin můžete natírat, bourat a provádět další a další práce. Nemusíte stavět žádné lešení. Pro ty, kteří nemají zkušenosti s touto technikou provozujeme bezplatnou službu. Ta spočívá v provedení prohlídky místa zakázky a doporučení vhodného stroje k provedení zamýšlené práce", uzavírá zajímavé vyprávění pan Vondrášek.

Podrobné technické informace o činnosti firmy a kontakty jsou dostupné na www.plosiny-vondrasek.cz
Firma má za sebou stovky, ne-li tisíce …
foto: PR

Fotogalerie

Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně () Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (1) Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (2) Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (3) Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (4) Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (5) Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (6) Firma Vondrášek pracovní plošiny se přestěhovala do nové provozovny v Milíně (7)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka … V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Na podzim odborníci doporučují spojit přeočkování proti covidu-19 s očkováním proti …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz