18. 4. svátek má Valérie

Fanoušci pořádají přátelské utkání Příbrami proti Příbrami

30. května 2014   (16:18)
Fanoušci pořádají přátelské utkání Příbrami proti Příbrami

Zápas byl kvůli podmáčenému hřišti v Podlesí přesunut na stadion 1. FK Příbram.


Přátelské utkání s týmem TJ Sokol Příbram na Moravě pořádají fanoušci 1.FK Příbram u příležitosti posledního ligového zápasu sezóny. S utkáním souvisí také charitativní akce ve prospěch Mateřské školy v Hradební ulici.

Po loňské návštěvě příbramských fanoušků v moravské obci Příbram na Moravě a prvním odehraném utkání na jejich hřišti padla domluva, že Moravané přijedou na oplátku do Příbrami na ligový mač. Spojení obou skupin se symbolicky označuje jako "Příbramáci".

Fanoušci 1.FK Příbram se mohou těšit na druhé přátelské utkání, ve kterém se utkají s TJ Sokol Příbram na Moravě. Akci podpořil také klub 1. FK Příbram, který poskytl fanouškům oficiální dresy a také průpůjčil své hřiště s umělým povrchem.
Domácí příznivci zajistili s tímto utkáním charitativní sbírku ve prospěch Mateřské školy v Hradební ulici. "Kompletní výtěžek z dobrovolné sbírky při přátelském utkání bude věnován zástupcům mateřské školy na speciální výukové a vzdělávací předměty. Školka se věnuje vzdělávání dětí s mentálním postižením, s vadami řeči, se smyslovými vadami, s tělesným postižením a zvláště dětí s autismem," říká o akci šéf fanoušků Roman Bartůšek.

Účast na utkání přislíbili také hráči 1.FK Příbram Petr Švancara, známý brněnský patriot a Míra Slepička, příbramský odchovanec, který se dostal až do reprezentačního výběru České republiky. Slavnostního výkopu se rovněž účastní zástupci klubu včetně generálního ředitele 1.FK Příbram Petra Větrovského. "Akci fanoušků s takovým chválihodným počinem jsme rádi podpořili. Do sbírky přispěje i hráčská kabina," potěšeně dodává ředitel klubu.

Sobotní utkání fanoušků začíná na hřišti s umělým povrchem 1.FK Příbram ve 13:30, po skončení zápasu se obě skupiny přesunou na hlavní plochu, kde od 18 hodin začíná duel 30. ligového kola 1.FK Příbram versus FK Mladá Boleslav. O poločasové přestávce bude výtěžek sbírky oficiálně předán do rukou ředitelky Mateřské školy.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Došlo ke krádežím na dopravním značení a pouličním osvětlení. 18. dubna 2019   (14:03) Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34) S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn Změny se nebudou týkat pouze samotných autobusů, ale také autobusových zastávek, z nichž některé budou vybaveny elektronickými informačními tabulemi. 18. dubna 2019   (07:36) Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Technické služby čekaly s odkrytím na vhodné počasí bez večerních mrazů. 18. dubna 2019   (06:01) FOTO Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Ve dnech 1. – 5. dubna 2019 studenti Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram vycestovali na poznávací zájezd do portugalského Lisabonu a slíbili, že se po návratu podělí o své zážitky. Tady jsou. 17. dubna 2019   (18:25)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz