26. 6. svátek má Adriana

Dopravní situaci sledujeme ON-LINE

AKTUÁLNĚ
10. ledna 2019   (08:21)
Dopravní situaci sledujeme ON-LINE

I dnes budeme přinášet aktuální informace z dopravy


Jízdu po středočeských silnicích dnes ráno opět komplikuje sněžení. Na menších silnicích leží zbytky rozbředlého sněhu. Cestáři doporučují zvýšenou opatrnost i na některých hlavních tazích, vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic.
Na menších silnicích si motoristé musejí dávat pozor také na sněhové jazyky a námrazu. Teploty v regionu se pohybují od mínus dvou do plus dvou stupňů Celsia a fouká slabý vítr. 

I dnes budeme sledovat po celý den komplikace na silnicích v regionu. Včerejší informace jsme přinášeli v článku: Počasí komplikuje dopravu. Dopravní situaci sledujeme ON-LINE


Zapojte se do dopravního zpravodajství. Pokud víte o dopravní komplikaci, můžete volat na bezplatné číslo redakce 800 152 151 nebo zasílat fotografie na e-mail pribram@pribram.cz.

8:30
Dopravní nehoda se zraněním se odehrála před okamžikem na silnici číslo 118, mezi Zduchovicemi a Dolními Hbity, směrem na Kaliště. Řidička osobního vozidla značky Škoda pravděpodobně nepřizpůsobila jízdu stavu a povaze vozovky a skončila s vozidlem na střeše. Po prvotním ošetření na místě, byla transportována do příbramské nemocnice. Hasiči provedli na voze protipožární opatření a řídí dopravu kyvadlově.

10:22
Tisková zpráva města Příbrami:
Stejně jako jiné části republiky, i Příbram zavaluje sníh. Technické služby města Příbram mají nasazené všechny své síly již od třetí hodiny ranní.  V terénu je trvale 27 lidí s lopatami na odhazování sněhu z těch nekritičtějších míst, všude tam, kde nelze použít větší techniku. Co se mechanizace týká, nezastavuje se ani jedenáct chodníkových sypačů. Trvale jsou v provozu také čtyři velké silniční sypače.
„Živel je prostě živel, ale já věřím, že lidé budou mít pochopení pro ty, co se již od velmi časného rána snaží situaci ve městě ulehčit,“ říká starosta města Jindřich Vařeka.

14:30
Srážka dvou osobních vozů komplikuje dopravu na silnici 11418. Mezi obcemi Pičín a Rosovice projíždějte opatrně. Havarovaná vozidla blokují jeden jízdní pruh. Událost se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin.

15:55
Žežická ulice ve směru od Březových Hor do centra uzavřena. Došlo zde k dopravní nehodě dvou vozidel, které blokují oba jízdní pruhy. Událost se obešla bez zranění. Po dobu šetření příčin střetu zvolte objízdnou trasu.

16:07
Výstražná informace ČHMÚ na náledí platí do zítřejších 9. hodin. V tento okamžik HZS Středočeského kraje nepřijímá žádná mimořádná opatření a hasiči na stanicích i příslušníci na operačním středisku slouží ve standardních početních stavech.

Středočeští hasiči celkově zaznamenali dvojnásobný nárůst řešených událostí, u dopravních nehod je to téměř čtyřikrát více, než je dlouhodobý průměr. Od půlnoci 9. ledna do dnešního (10. ledna) poledne zasahovali u 117 mimořádných událostí. 
Z toho 99 souviselo s aktuálním počasím.
 

Jízdu po středočeských silnicích dnes ráno …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
HZS Středočeského kraje

autor: top, foto: japDalší články

V pondělí nás v redakci navštívilo miminko měsíce dubna V pondělí nás v redakci navštívilo miminko měsíce dubna Maminka a tatínek Karinky si přijeli pro zasloužený dárkový balíček 26. června 2019   (06:09) V domě s pečovatelskou službou v Rožmitále pod Třemšínem zahořelo lůžko V domě s pečovatelskou službou v Rožmitále pod Třemšínem zahořelo lůžko Bylo evakuováno celkem 13 osob, předběžná škoda činí 300 000 korun 25. června 2019   (22:17) Nejoblíbenější příbramskou herečkou je Anna Fixová, mezi herci se prosadil Jiří Vojta Nejoblíbenější příbramskou herečkou je Anna Fixová, mezi herci se prosadil Jiří Vojta Do ankety přišlo 1500 lístků. 25. června 2019   (19:57) Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin Po instalaci aplikace, prvním zadání registrační značky a spárování s platební kartou již nemusíte při dalších platbách zadávat žádné údaje 25. června 2019   (16:55) Dopravní nehoda osobního automobilu omezuje provoz v ulici Husova Dopravní nehoda osobního automobilu omezuje provoz v ulici Husova Osobní vozidlo značky Hyundai narazilo do zábrany vedle vozovky a zablokovalo jeden jízdní pruh, na místě se tvoří kolony 25. června 2019   (14:37) AKTUÁLNĚ Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz