24. 10. svátek má Nina

Dopravní policisté pátrají po řidiči, který na Strakonické nezastavil u dopravní nehody

1. srpna 2019   (16:32)
Dopravní policisté pátrají po řidiči, který na Strakonické nezastavil u dopravní nehody

Řidič, který předjížděl a způsobil tak dopravní nehodu, mohl jet ve vozidle výrobní značky Renault stříbrné barvy a po střetu bude mít nejspíše poškozené levé zpětné zrcátko


Poslední červencový den, tedy 31. července, vyjížděli policisté z dopravního inspektorátu v Příbrami k dopravní nehodě, která se stala v 15:00 hodin na silnici č. I/4, přesněji na 46,9. km. Dosud nezjištěný řidič jel po této komunikaci ve směru od Strakonic na Prahu. 

Tento řidič začal na přímém úseku komunikace předjíždět před ním jedoucí vozidla. Při tomto předjíždění ale ohrozil protijedoucí řidičku ve vozidle tovární značky Škoda. Řidička se snažila střetu vyhnout a vjela s vozidlem vpravo částečně mimo komunikaci, aby se dostala co nejblíže ke svodidlům. Dopravní nehodě ale zabránit nestihla a došlo ke střetu jejího levého zrcátka a levého zrcátka vozidla, ve kterém řidič předjížděl.

Dosud neznámý řidič nezastavil  a z místa dopravní nehody ujel. Řidička, která se snažila střetu zabránit, byla na místě ošetřena zdravotníky. Policisté u ní také vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou.


Na základě šetření policisté zjistili, že řidič, který předjížděl a způsobil tak dopravní nehodu, mohl jet ve vozidle výrobní značky Renault, stříbrné barvy a po střetu bude mít nejspíše poškozené levé zpětné zrcátko. Vzhledem k tomu, že řidič z místa ujel, nyní po něm policisté pátrají a žádají tak veřejnost o spolupráci.

Žádají především možné svědky dopravní nehody, řidiče, kteří jeli po komunikaci dne 31. července kolem 15:00 hodin a mohli si tak všimnout celé události, nebo ji zachytit na kamery ve svých vozidlech, aby kontaktovali policisty.

Jakékoliv informace, které by mohly pomoci policistům při objasnění celého případu, sdělte prosím na telefonní číslo: 974 879 259, 974 879 527. Použít můžete také linku tísňového volání 158.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: nprap. Bc. Veronika Čermáková
PČR Benešov

autor: mirDalší články

Pavouk z Mosambiku měl být na prodejně, nikoliv ve skladu. Zachoval se obchodní dům správně? Pavouk z Mosambiku měl být na prodejně, nikoliv ve skladu. Zachoval se obchodní dům správně? Zástupci obchodního domu Tesco odmítají odpovídat na dotazy redakce. 23. října 2019   (19:13) Přeplněné schránky reklamními letáky. Jak se bránit? Přeplněné schránky reklamními letáky. Jak se bránit? Ne vždy je respektován požadavek, že o propagační letáky nemáte zájem 23. října 2019   (17:00) Řidič (83) se řítil dálnicí v protisměru. Způsobil dopravní nehodu Řidič (83) se řítil dálnicí v protisměru. Způsobil dopravní nehodu Policisté museli na několik minut dálnici uzavřít 23. října 2019   (13:16) Děti ve starostenském křesle Děti ve starostenském křesle V minulém týdnu příbramskou radnici navštívily děti ze 4.A Základní školy v ulici 28. října, které se zajímaly o chod úřadu a řízení města. 23. října 2019   (11:46) Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun Do posledního výběrového řízení na dokončení rekonstrukce Junior klubu se přihlásily dvě firmy. 23. října 2019   (08:56) Mlhová světla jako parťák na cesty, ale i horor pro řidiče Mlhová světla jako parťák na cesty, ale i horor pro řidiče Jak je to s využíváním mlhových světel a kdy je rozhodně vypínat? 23. října 2019   (08:19) Kočky toulající se v ulicích Příbrami není kam umístit Kočky toulající se v ulicích Příbrami není kam umístit Ke zřízení útulku pro kočky chybí městu vhodný objekt 23. října 2019   (06:15) Sedlčansko dostane cyklostezku za 90 milionů korun Sedlčansko dostane cyklostezku za 90 milionů korun Krčínova cyklostezka je letos vůbec nejdražším podpořeným projektem 22. října 2019   (18:29) Běh pro republiku si připomenul politické vězně Běh pro republiku si připomenul politické vězně Běh pro republiku se uskutečnil 20.10.2019 v okolí Památníku Vojna u Příbrami, v rámci oslav 30 let svobody. Přilákal běžce nejen z Příbramska, ale i Ostravy, Prahy nebo až z Itálie. 22. října 2019   (16:22) Středočeský kraj dá nemocnicím 82 milionů na zaměstnance a opravy Středočeský kraj dá nemocnicím 82 milionů na zaměstnance a opravy Příbramská nemocnice získá 17,1 milionu korun 22. října 2019   (13:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz