5. 12. svátek má Jitka

Dopravní policisté pátrají po řidiči, který na Strakonické nezastavil u dopravní nehody

1. srpna 2019   (16:32)
Dopravní policisté pátrají po řidiči, který na Strakonické nezastavil u dopravní nehody

Řidič, který předjížděl a způsobil tak dopravní nehodu, mohl jet ve vozidle výrobní značky Renault stříbrné barvy a po střetu bude mít nejspíše poškozené levé zpětné zrcátko


Poslední červencový den, tedy 31. července, vyjížděli policisté z dopravního inspektorátu v Příbrami k dopravní nehodě, která se stala v 15:00 hodin na silnici č. I/4, přesněji na 46,9. km. Dosud nezjištěný řidič jel po této komunikaci ve směru od Strakonic na Prahu. 

Tento řidič začal na přímém úseku komunikace předjíždět před ním jedoucí vozidla. Při tomto předjíždění ale ohrozil protijedoucí řidičku ve vozidle tovární značky Škoda. Řidička se snažila střetu vyhnout a vjela s vozidlem vpravo částečně mimo komunikaci, aby se dostala co nejblíže ke svodidlům. Dopravní nehodě ale zabránit nestihla a došlo ke střetu jejího levého zrcátka a levého zrcátka vozidla, ve kterém řidič předjížděl.

Dosud neznámý řidič nezastavil  a z místa dopravní nehody ujel. Řidička, která se snažila střetu zabránit, byla na místě ošetřena zdravotníky. Policisté u ní také vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou.


Na základě šetření policisté zjistili, že řidič, který předjížděl a způsobil tak dopravní nehodu, mohl jet ve vozidle výrobní značky Renault, stříbrné barvy a po střetu bude mít nejspíše poškozené levé zpětné zrcátko. Vzhledem k tomu, že řidič z místa ujel, nyní po něm policisté pátrají a žádají tak veřejnost o spolupráci.

Žádají především možné svědky dopravní nehody, řidiče, kteří jeli po komunikaci dne 31. července kolem 15:00 hodin a mohli si tak všimnout celé události, nebo ji zachytit na kamery ve svých vozidlech, aby kontaktovali policisty.

Jakékoliv informace, které by mohly pomoci policistům při objasnění celého případu, sdělte prosím na telefonní číslo: 974 879 259, 974 879 527. Použít můžete také linku tísňového volání 158.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: nprap. Bc. Veronika Čermáková
PČR Benešov

autor: mirDalší články

Požár rodinného domu v Solenicích způsobil škodu za tři miliony Požár rodinného domu v Solenicích způsobil škodu za tři miliony Z hořícího domu se dostaly tři osoby, dvě byly nadýchané toxickým kouřem, jedna z nich i popálená. Zdravotnická záchranná služba je převezla do nemocnice. 5. prosince 2019   (15:19) V Příbrami bude pokáceno 88 stromů. Jsou suché či nebezpečné V Příbrami bude pokáceno 88 stromů. Jsou suché či nebezpečné Pokáceny budou i tři lípy srdčité. Jedna z nich stojí nad dětským hřištěm na Komenského náměstí. Jedná se o velmi proschlý strom s prasklinou na hlavní kosterní větvi a hrozí její pád 5. prosince 2019   (14:07) Mikuláš naděluje, čerti straší zlobivé děti. Kde se vzala lidová tradice? Mikuláš naděluje, čerti straší zlobivé děti. Kde se vzala lidová tradice? Čertovský svátek patří mezi naše velmi udržované tradice. K někomu chodí Mikuláš na návštěvu, jinde nechává mikulášskou nadílku za dveřmi. 5. prosince 2019   (11:07) Policie obvinila řidiče kvůli tragické nehodě sanitky v Čenkově Policie obvinila řidiče kvůli tragické nehodě sanitky v Čenkově Při nehodě zemřel převážený šestaosmdesátiletý pacient, další člověk byl zraněn. 5. prosince 2019   (09:06) Mikulášská tradice by neměla přesáhnout rozumnou míru. Jsou děti, které začnou koktat a mají noční děsy Mikulášská tradice by neměla přesáhnout rozumnou míru. Jsou děti, které začnou koktat a mají noční děsy „Důležitou postavou v mikulášském příběhu jsou rodiče se svou zodpovědností,“ říká psycholog Mgr. Štěpán Duník 5. prosince 2019   (06:26) Hasiči vyjeli na hořovické nádraží k požáru vagónu Hasiči vyjeli na hořovické nádraží k požáru vagónu Ve středu 4. prosince před 20. hodinou byl na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje nahlášen požár vagónu na železničním nádraží v Hořovicích. 5. prosince 2019   (05:34) Rodinný dům zachvátily plameny Rodinný dům zachvátily plameny Čtyři hasičské jednotky bojovaly s ohněm v dýchací technice. 4. prosince 2019   (20:17) Rozkvetlé Vánoce aneb nezapomeňte na barborky Rozkvetlé Vánoce aneb nezapomeňte na barborky Rozkvetlé barborky by na Štědrý den neměly chybět v žádné domácnosti. Podobně jako věnec se čtyřmi svíčkami jsou barborky oblíbeným symbolem nadcházejících svátků 4. prosince 2019   (19:53) Dopravní nehoda omezila provoz u Milína. Pro těhotnou ženu spěchala záchranka Dopravní nehoda omezila provoz u Milína. Pro těhotnou ženu spěchala záchranka Příčinou dopravní nehody bylo nedání přednosti v jízdě. 4. prosince 2019   (19:30) Šťastné a zelené! Darujte pod stromeček zdraví Šťastné a zelené! Darujte pod stromeček zdraví Možná zatím jen chodíte okolo a říkáte si, že to není nic pro vás. Ale to se možná mýlíte. 4. prosince 2019   (16:29)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz