24. 8. svátek má Bartoloměj

Dopravní policisté pátrají po řidiči, který na Strakonické nezastavil u dopravní nehody

1. srpna 2019   (16:32)
Dopravní policisté pátrají po řidiči, který na Strakonické nezastavil u dopravní nehody

Řidič, který předjížděl a způsobil tak dopravní nehodu, mohl jet ve vozidle výrobní značky Renault stříbrné barvy a po střetu bude mít nejspíše poškozené levé zpětné zrcátko


Poslední červencový den, tedy 31. července, vyjížděli policisté z dopravního inspektorátu v Příbrami k dopravní nehodě, která se stala v 15:00 hodin na silnici č. I/4, přesněji na 46,9. km. Dosud nezjištěný řidič jel po této komunikaci ve směru od Strakonic na Prahu. 

Tento řidič začal na přímém úseku komunikace předjíždět před ním jedoucí vozidla. Při tomto předjíždění ale ohrozil protijedoucí řidičku ve vozidle tovární značky Škoda. Řidička se snažila střetu vyhnout a vjela s vozidlem vpravo částečně mimo komunikaci, aby se dostala co nejblíže ke svodidlům. Dopravní nehodě ale zabránit nestihla a došlo ke střetu jejího levého zrcátka a levého zrcátka vozidla, ve kterém řidič předjížděl.

Dosud neznámý řidič nezastavil  a z místa dopravní nehody ujel. Řidička, která se snažila střetu zabránit, byla na místě ošetřena zdravotníky. Policisté u ní také vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou.


Na základě šetření policisté zjistili, že řidič, který předjížděl a způsobil tak dopravní nehodu, mohl jet ve vozidle výrobní značky Renault, stříbrné barvy a po střetu bude mít nejspíše poškozené levé zpětné zrcátko. Vzhledem k tomu, že řidič z místa ujel, nyní po něm policisté pátrají a žádají tak veřejnost o spolupráci.

Žádají především možné svědky dopravní nehody, řidiče, kteří jeli po komunikaci dne 31. července kolem 15:00 hodin a mohli si tak všimnout celé události, nebo ji zachytit na kamery ve svých vozidlech, aby kontaktovali policisty.

Jakékoliv informace, které by mohly pomoci policistům při objasnění celého případu, sdělte prosím na telefonní číslo: 974 879 259, 974 879 527. Použít můžete také linku tísňového volání 158.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: nprap. Bc. Veronika Čermáková
PČR Benešov

autor: mirDalší články

Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00) Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Uzavírka měla původně trvat zhruba o měsíc déle. 22. srpna 2019   (14:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz