Den plný her a zábavy pro děti i dospělé se blíží
14. května 2018 (10:15)
Akce probíhá ve všech vnitřních prostorách, kolem celého divadla až po prostor před gymnáziem. A na co se můžete jako návštěvníci těšit? Kluci a tatínci určitě ocení hasičskou i vojenskou techniku, speciálně pro holčičky a maminky je připraveno něco pro zkrášlení. Například lakování nehtů, líčení či vplétání copánků. Děti určitě potěší, že budou moci po celý den dovádět na pouťových atrakcích, slaňovat hasičkou lanovku, zajezdit si na koních, zařádit si na rytířském kolbišti či si zastřílet z luku, nechat si namaskovat vážná zranění, projet se na dopravním hřišti a také navštívit kino i divadlo, kde se po celý den hrají pohádky. To není všechno.
Jestli vaše děti nebo vás zajímá, jaké by to bylo být traktoristou či kombajnistou, máte možnost to zjistit. Před divadlem bude probíhat ukázka výcviků psů České hasičské jednoty Příbram a Estrádní sál roztančí mažoretky. Na děti čeká i spousta her a další doprovodný program. Atmosféru určitě dotvoří hudební skupina Bosáci, moderátorka Ivana Krmíčková a samozřejmě klauni, kteří se za dobu trvání této akce, už stali jejími maskoty.
„Příprava na tuto akci je vždy dlouhodobá a pečlivá. Ale to, co může celý den opravdu zkazit nebo naopak pomůže dotvořit dobrou náladu, je počasí. Kromě jednoho roku nám bylo počasí velmi nakloněné, tak doufáme, že i letos bude celý den prosvícen sluníčkem a všichni si ho báječně užijeme,“ říká zástupkyně ředitele divadla Anna Čiperová.
„Příprava na tuto akci je vždy dlouhodobá a pečlivá. Ale to, co může celý den opravdu zkazit nebo naopak pomůže dotvořit dobrou náladu, je počasí. Kromě jednoho roku nám bylo počasí velmi nakloněné, tak doufáme, že i letos bude celý den prosvícen sluníčkem a všichni si ho báječně užijeme,“ říká zástupkyně ředitele divadla Anna Čiperová.
foto: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Divadlo A.Dvořáka Příbram
autor: mip
Další články
TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu
Už 18. dubna se Náměstí T. G. Masaryka od 10:00 do 19:00 promění v ráj všech milovníků …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie
Plzeňská filharmonie spolu s britskou violoncellistkou Laurou van der Heijdenovou …
KULTURA
Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti?
Policisté na příbramských silnicích v rámci celostátní akce Speed Marathon ve středu …
AKTUÁLNĚ
Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly
I když sami řidiči mohli navrhovat místa k měření rychlosti, bezmála tři sta z nich …
VIDEO
Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje
Octomilky. Malé, otravné a neuvěřitelně rychlé. Stačí jeden přezrálý banán, otevřená …
ZAJÍMAVOSTI
Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu
Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. …
AKTUÁLNĚ
V Husově ulici náklaďák poškodil semafor
Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda.
FOTO
Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to
Skály, tisy, prudké svahy a výhledy, které vám zůstanou v hlavě ještě dlouho po …
TIP NA VÝLET
Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky
První ročníky bývají vždy trochu nejisté. Neví se, kolik lidí dorazí, jaké bude …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh
Po několika dnech, kdy jaro konečně ukázalo přívětivější tvář, přijde výrazný obrat. …
AKTUÁLNĚ





