Další příbramskou posilou bude blokař Martin Mach
4. června 2016 (14:45)
foto: bram
Příbramskou posilou pro příští extraligovou sezonu je šestadvacetiletý blokař Martin Mach, který do Příbrami přestupuje z Ústí nad Labem.
S volejbalem začínal poměrně pozdě, v 18ti letech. Do té doby se aktivně věnoval basketu. S volejbalem začínal v Písku, po půl roce se přestěhoval do Českých Budějovic, kde hrál dva roky za juniorku a nakoukl i do A-týmu. Mach věří, že v Příbrami vznikne kvalitní tým, který bude hrát semifinále nejvyšší ligy.
„Trenéra Kopa vlastně vůbec neznám, ale je jisté, že to je velká posila. To, že trénoval úspěšně řadu let v zahraničí mluví za vše a moc se těším na vzájemnou spolupráci. Atmosféra v Příbrami je jedna z nejlepších v lize. Jsem rád, že si ji budu moct užít jako domácí. Těším se, až se s fanoušky pořádně seznámím. Oni jsou to, proč volejbal dělám,“ říká blokař Mach.
„Trenéra Kopa vlastně vůbec neznám, ale je jisté, že to je velká posila. To, že trénoval úspěšně řadu let v zahraničí mluví za vše a moc se těším na vzájemnou spolupráci. Atmosféra v Příbrami je jedna z nejlepších v lize. Jsem rád, že si ji budu moct užít jako domácí. Těším se, až se s fanoušky pořádně seznámím. Oni jsou to, proč volejbal dělám,“ říká blokař Mach.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: VK Příbram
autor: MJ
Další články
Dobříšští školáci překvapili republiku. 2. ZŠ postupuje do finále FAČR
Žáci 2. ZŠ Dobříš si vybojovali postup do republikového finále Poháru FAČR ve fotbalu …
ŠKOLSTVÍ
Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet?
Ještě před pár desítkami let bylo běžné, že lidé uměli pracovat rukama – opravit si …
LIFESTYLE
Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu!
Příbramští, připravte se. Tentokrát jde o snídaně — a to je disciplína, na kterou má …
ANKETA
Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody
Louky, které zarůstaly, mokřady, které mizely, i voda, která z krajiny pomalu …
Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici
V neděli kolem jedné hodiny ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu …
DOPRAVA
Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup
Základní škola pod Svatou Horou patří k nejstarším vzdělávacím institucím v Příbrami, …
ROZHOVOR
Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory
Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká …
ZAJÍMAVOSTI
Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst
Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje …
DOPRAVA
Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti
Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a …
AKTUÁLNĚ
Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace
Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to …
AKTUÁLNĚ




