24. 4. svátek má Jiří

Čertovský Novák Vol. 2 se inspiruje populární pohádkou a nabídne i ohňostroj!

30. listopadu 2018   (14:40)
Čertovský Novák Vol. 2 se inspiruje populární pohádkou a nabídne i ohňostroj!

Přípravy na letošní největší zimní akci v areálu Nového rybníka vrcholí. Celou událost spojuje společné téma a na závěr programu chystají organizátoři překvapení.


„Celý program je provázaný tématem jedné notoricky známé české pohádky, s kterou je spojeno i závěrečné překvapení. Název pohádky prozrazovat nebudeme, ale pro ty, kteří sledují propagaci akce, nebude jistě těžké pohádku rozklíčovat,“ říká hlavní organizátorka akce Petra Zelenková, se slovy: „Nechte se překvapit.“
 
Program akce bude bohatý a různorodý. V letním kině se o zábavný program postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram, chybět nebudou koledy, společné tancování a zpívání, soutěže a na závěr nadílka od Mikuláše a andělů. V minizoo si nenechte ujít živý betlém, poprvé v 16:00 a podruhé v 16:45. Nepropásněte také možnost se vyfotit ve fotokoutku vedle minizoo a odnést si tak hezkou vzpomínku na akci.
 
V areálu Nového rybníka bude probíhat vánoční trh s vánočními dekoracemi, ozdobami, svařeným vínem, punčem, trdelníky a dalšími tradičními dobrotami. V tvořivé dílně si děti vyrobí malý suvenýr na památku a pro odvážlivce a zlobivce je připraveno pořádné peklo, kde budou probíhat soutěže o dárečky a vážení hříšníků. To vše za doprovodu vůně kotlíkového guláše a špekáčků, podávaných zdarma kousek od pekla. V 18:15 proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu a program končí odpálením ohňostroje z hráze Nového rybníka.

„Celý program je provázaný tématem jedné …
Parkování a dopravní omezení spojené s akcí:

Parkování bude možné u Zimního stadionu, u viaduktu, Na Flusárně, také ve dvoře společnosti Drupol a za poplatek na parkovišti pod minigolfem, přímo v areálu Nového rybníka. Kde naopak parkování možné nebude, je stará Milínská ulice (příjezdová cesta k letnímu kinu), která bude z obou stran uzavřena. Toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro organizátory akce a účinkující.
 
Akce Čertovský Novák Vol. 2 se koná v pátek 7. 12. 2018 od 15:30, zakončena bude ohňostrojem v 18:30. Vstup na akci je zdarma.

Parkování a dopravní omezení spojené …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - tisková mluvčí SZM

autor: pmrDalší články

Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚ Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Hasiči budou opět prezentovat svou techniku veřejnosti. 23. dubna 2019   (15:36) Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Město i v letošním roce prostřednictvím participativního rozpočtu umožňuje veřejnosti rozhodovat o investování milionu korun z městského rozpočtu. Do projektu je přihlášeno 26 návrhů. 23. dubna 2019   (13:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz