Čertovský Novák: Lucifer, umělé kluziště a ledová show

6. listopadu 2019   (12:16)
Čertovský Novák: Lucifer, umělé kluziště a ledová show

Nebudou chybět trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostrojNejvětší akce zimy v areálu Nového rybníka přinese kromě čertů, pekla, Mikuláše a andělů také například umělé kluziště, ledovou a mikulášskou show nebo trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostroj. To ale není zdaleka vše.
 
Pořádná nálož zábavy, adrenalinu a nejedno překvapení čeká letos na návštěvníky třetího ročníku akce Čertovský Novák. Ledově čertovský Novák Vol. 3 se koná v pátek 6. 12. 2019 od 15:30 do 18:30 v Areálu Nový rybník a vstup na akci je zdarma.
 
Bez čertů a pekla by to nešlo!
Část areálu se opět po roce promění v peklo, a to doslova. Na zlobivé děti bude čekat samotný Lucifer se svými čerty, s knihou hříchů a dojde i na vážení hříšníků. Pro děti i dospělé bude přichystán kotel gulášové polévky a buřty na oheň zdarma.
 
„Kromě programu v pekle, nás čeká zhruba dvouapůlhodinová ledově zábavná show s Elzou a mikulášskou nadílkou. Parádním zážitkem pro větší, ale samozřejmě i menší děti bude určitě umělé kluziště. Nudit se rozhodně nebudou ani rodiče. Pro ty je připraven vánoční trh za doprovodu živé hudby, kde nebude chybět svařák a nejrůznější dobroty, ale také vánoční dekorace a jiné zboží,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba k programu akce.
 
O živou hudbu a program v prostoru SeZaM bistra se postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram. Z terasy bistra bude skvělý výhled na celou akci včetně umělého kluziště, které bude po celou dobu konání akce volně přístupné všem. „K umělému kluzišti, které vyroste na plácku pod kamenným pódiem, máme zajištěnou i půjčovnu ledních bruslí, není však problém, přinést si i brusle vlastní,“ doplňuje Slaba.
 
Nedílnou součástí programu pro děti jsou tvořivé dílny, kde si děti budou moci nazdobit perníček, vlastnoručně vyrobit přívěsek Elzy nebo náramek na ruku. Chybět nebude ani betlém a fotokoutek s rekvizitami, odkud si děti odnesou tematickou fotku na památku. 
 
„To stále není vše! Na konec programu společně rozsvítíme vánoční strom a zlatým hřebem večera bude ohňostroj. Já osobně se na akci moc těším a slibuji si od toho nezapomenutelný zážitek,“ říká závěrem Slaba.
 
Parkování bude možné u Zimního stadionu Příbram, u viaduktu, Na Flusárně a za poplatek také na parkovišti pod Adventure golfem, přímo v areálu Nového rybníka. Kde naopak parkování možné nebude, je stará Milínská ulice (příjezdová cesta k letnímu kinu), která bude z obou stran uzavřena. Toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro organizátory akce a účinkující.
Největší akce zimy v areálu Nového …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková

autor: mir foto Sportovní zařízení města Příbram

Další články

Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Od 6. srpna 2020 byla Česká republika opět zařazena na takzvaný žlutý seznam s povinností pro cestující podrobit se 14 denní karanténě po vstupu do Slovinska. 7. srpna 2020   (08:32) Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Městská policie začala v Příbrami využívat nové zařízení k měření rychlosti vozidel. Známe jejich stanoviště. 7. srpna 2020   (06:00) Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Obnova hlavní části hvožďanského špejcharu, který patří ke gotické tvrzi, se chýlí ke konci. V sobotu 5. září památka poprvé ve své historii přivítá veřejnost. Součástí slavnostního otevření je program pro děti i dospělé. 6. srpna 2020   (17:00) Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Čtvrteční odpoledne přineslo opět komplikace na silnici I/4 u odbočky na Orlickou přehradu. 6. srpna 2020   (13:48) Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Pracovníci na dohodu mohou žádat o 350 korun na den za období od 12. března do 8. června 6. srpna 2020   (12:16)
Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Příbramský odchovanec již nebude působit jako hráč ligového mužstva. 6. srpna 2020   (11:08)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz