21. 1. svátek má Běla

Čertovský Novák: Lucifer, umělé kluziště a ledová show

6. listopadu 2019   (12:16)
Čertovský Novák: Lucifer, umělé kluziště a ledová show

Nebudou chybět trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostroj


Největší akce zimy v areálu Nového rybníka přinese kromě čertů, pekla, Mikuláše a andělů také například umělé kluziště, ledovou a mikulášskou show nebo trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostroj. To ale není zdaleka vše.
 
Pořádná nálož zábavy, adrenalinu a nejedno překvapení čeká letos na návštěvníky třetího ročníku akce Čertovský Novák. Ledově čertovský Novák Vol. 3 se koná v pátek 6. 12. 2019 od 15:30 do 18:30 v Areálu Nový rybník a vstup na akci je zdarma.
 
Bez čertů a pekla by to nešlo!
Část areálu se opět po roce promění v peklo, a to doslova. Na zlobivé děti bude čekat samotný Lucifer se svými čerty, s knihou hříchů a dojde i na vážení hříšníků. Pro děti i dospělé bude přichystán kotel gulášové polévky a buřty na oheň zdarma.
 
„Kromě programu v pekle, nás čeká zhruba dvouapůlhodinová ledově zábavná show s Elzou a mikulášskou nadílkou. Parádním zážitkem pro větší, ale samozřejmě i menší děti bude určitě umělé kluziště. Nudit se rozhodně nebudou ani rodiče. Pro ty je připraven vánoční trh za doprovodu živé hudby, kde nebude chybět svařák a nejrůznější dobroty, ale také vánoční dekorace a jiné zboží,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba k programu akce.
 
O živou hudbu a program v prostoru SeZaM bistra se postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram. Z terasy bistra bude skvělý výhled na celou akci včetně umělého kluziště, které bude po celou dobu konání akce volně přístupné všem. „K umělému kluzišti, které vyroste na plácku pod kamenným pódiem, máme zajištěnou i půjčovnu ledních bruslí, není však problém, přinést si i brusle vlastní,“ doplňuje Slaba.
 
Nedílnou součástí programu pro děti jsou tvořivé dílny, kde si děti budou moci nazdobit perníček, vlastnoručně vyrobit přívěsek Elzy nebo náramek na ruku. Chybět nebude ani betlém a fotokoutek s rekvizitami, odkud si děti odnesou tematickou fotku na památku. 
 
„To stále není vše! Na konec programu společně rozsvítíme vánoční strom a zlatým hřebem večera bude ohňostroj. Já osobně se na akci moc těším a slibuji si od toho nezapomenutelný zážitek,“ říká závěrem Slaba.
 
Parkování bude možné u Zimního stadionu Příbram, u viaduktu, Na Flusárně a za poplatek také na parkovišti pod Adventure golfem, přímo v areálu Nového rybníka. Kde naopak parkování možné nebude, je stará Milínská ulice (příjezdová cesta k letnímu kinu), která bude z obou stran uzavřena. Toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro organizátory akce a účinkující.

Největší akce zimy v areálu Nového …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková

autor: mir foto Sportovní zařízení města PříbramDalší články

Teplárna dokončuje přestavbu kotlů na štěpku, slibuje snížení ceny tepla Teplárna dokončuje přestavbu kotlů na štěpku, slibuje snížení ceny tepla Koncem minulého týdne proběhla úspěšná tlaková zkouška jednoho z rekonstruovaných kotlů. 21. ledna 2020   (17:25) Tma, zakalená a ledová voda. Potápěči se na Orlíku vydávají do padesátimetrové hloubky, aby lidem našli jejich rodné domy Tma, zakalená a ledová voda. Potápěči se na Orlíku vydávají do padesátimetrové hloubky, aby lidem našli jejich rodné domy „Vylovil jsem jedné starší paní cihlu z jejího domku na Radavě. Podařilo se mi ho nafilmovat. Když jsem jí video věnoval, plakala štěstím, že mohla ještě jednou v životě vidět svůj rodný dům,“ říká potápěč Jiří Soukup 21. ledna 2020   (13:55) Jan Konvalinka: Podstatné je, aby se s bazénem konečně začalo něco dělat, než ho budeme muset pro havarijní stav zavřít Jan Konvalinka: Podstatné je, aby se s bazénem konečně začalo něco dělat, než ho budeme muset pro havarijní stav zavřít Starosta města Příbrami reaguje na pondělní jednání zastupitelstva, kdy jedním z témat byla přestavba akvaparku 21. ledna 2020   (11:18) Příbram v únoru vyhlásí soutěž na rekonstrukci akvaparku Příbram v únoru vyhlásí soutěž na rekonstrukci akvaparku Stěžejní informací, která ze soutěže vyplyne, bude cena. 21. ledna 2020   (08:43) Starostka Dobříše rezignovala na svou funkci Starostka Dobříše rezignovala na svou funkci Dobříšští zastupitelé si zvolí nového starostu na svém příštím zasedání dne 27. ledna 2020 21. ledna 2020   (06:25) Příbram plánuje úpravy náměstí J. A. Alise na Březových Horách Příbram plánuje úpravy náměstí J. A. Alise na Březových Horách Vyhlášení architektonické soutěže navrhli místní lidé, radnici se nápad zamlouvá 20. ledna 2020   (19:15) Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Klidný a rychlý průběh může narušit diskuze o rekonstrukci akvaparku, která oficiálně zatím není na programu. 20. ledna 2020   (15:48) Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Nechtěl uposlechnout výzvy policie 20. ledna 2020   (14:02) V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na  -8 °C V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na -8 °C V noci na úterý se vytvoří četné mrznoucí mlhy. Během úterního dne se mohou přechodně rozpustit a v noci na středu znovu vytvořit. 20. ledna 2020   (12:08) Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji S klesajícími teplotami přibývá bezdomovců v místech, kde to ostatním lidem není příjemné. Navíc se do Příbrami vrátilo několik lidí bez domova, kteří byli mezi svátky propuštěni z psychiatrických léčeben. Teď jsou na ulici. 20. ledna 2020   (09:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz