14. 11. svátek má Sáva

Čertovský Novák: Lucifer, umělé kluziště a ledová show

6. listopadu 2019   (12:16)
Čertovský Novák: Lucifer, umělé kluziště a ledová show

Nebudou chybět trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostroj


Největší akce zimy v areálu Nového rybníka přinese kromě čertů, pekla, Mikuláše a andělů také například umělé kluziště, ledovou a mikulášskou show nebo trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostroj. To ale není zdaleka vše.
 
Pořádná nálož zábavy, adrenalinu a nejedno překvapení čeká letos na návštěvníky třetího ročníku akce Čertovský Novák. Ledově čertovský Novák Vol. 3 se koná v pátek 6. 12. 2019 od 15:30 do 18:30 v Areálu Nový rybník a vstup na akci je zdarma.
 
Bez čertů a pekla by to nešlo!
Část areálu se opět po roce promění v peklo, a to doslova. Na zlobivé děti bude čekat samotný Lucifer se svými čerty, s knihou hříchů a dojde i na vážení hříšníků. Pro děti i dospělé bude přichystán kotel gulášové polévky a buřty na oheň zdarma.
 
„Kromě programu v pekle, nás čeká zhruba dvouapůlhodinová ledově zábavná show s Elzou a mikulášskou nadílkou. Parádním zážitkem pro větší, ale samozřejmě i menší děti bude určitě umělé kluziště. Nudit se rozhodně nebudou ani rodiče. Pro ty je připraven vánoční trh za doprovodu živé hudby, kde nebude chybět svařák a nejrůznější dobroty, ale také vánoční dekorace a jiné zboží,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba k programu akce.
 
O živou hudbu a program v prostoru SeZaM bistra se postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram. Z terasy bistra bude skvělý výhled na celou akci včetně umělého kluziště, které bude po celou dobu konání akce volně přístupné všem. „K umělému kluzišti, které vyroste na plácku pod kamenným pódiem, máme zajištěnou i půjčovnu ledních bruslí, není však problém, přinést si i brusle vlastní,“ doplňuje Slaba.
 
Nedílnou součástí programu pro děti jsou tvořivé dílny, kde si děti budou moci nazdobit perníček, vlastnoručně vyrobit přívěsek Elzy nebo náramek na ruku. Chybět nebude ani betlém a fotokoutek s rekvizitami, odkud si děti odnesou tematickou fotku na památku. 
 
„To stále není vše! Na konec programu společně rozsvítíme vánoční strom a zlatým hřebem večera bude ohňostroj. Já osobně se na akci moc těším a slibuji si od toho nezapomenutelný zážitek,“ říká závěrem Slaba.
 
Parkování bude možné u Zimního stadionu Příbram, u viaduktu, Na Flusárně a za poplatek také na parkovišti pod Adventure golfem, přímo v areálu Nového rybníka. Kde naopak parkování možné nebude, je stará Milínská ulice (příjezdová cesta k letnímu kinu), která bude z obou stran uzavřena. Toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro organizátory akce a účinkující.

Největší akce zimy v areálu Nového …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková

autor: mir foto Sportovní zařízení města Příbram







Další články

Na Cenu hejtmanky Středočeského kraje byli nominováni i Příbramáci Na Cenu hejtmanky Středočeského kraje byli nominováni i Příbramáci Mezi nominovanými jsou i hasiči, kteří díky pohotovému zásahu při dopravní nehodě zachránili život několika lidem 14. listopadu 2019   (19:21) Na Orlické přehradě jsou v plném proudu práce na přestavbě lodního výtahu Na Orlické přehradě jsou v plném proudu práce na přestavbě lodního výtahu Stavbaři vybourali původní železobetonovou konstrukci a chystají základy pro novou stavbu. Nová kolejová dráha bude o 12 metrů delší, což umožní přepravu lodí při nižším stavu hladiny než dosud. Zároveň se zvýší nosnost výtahu z 3,5 na 6,6 tuny. 14. listopadu 2019   (17:03) Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Při cestě z Nepomuku k Padrťským rybníkům se nachází Gangloffův náhon. Historická vodní stavba, která měla zamezit odtoku vod z Rožmitálského panství 14. listopadu 2019   (15:07) Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Festival Kačeři je zpět s hvězdnou sestavou. 14. listopadu 2019   (15:06) Jan Konvalinka k plánovanému zvýšení vodného a stočného Jan Konvalinka k plánovanému zvýšení vodného a stočného Pokud zastupitelé navýšení schválí, od ledna do května 2020 nově občané zaplatí měsíčně o zhruba 44 korun více. Po květnovém poklesu DPH to bude o cca 34 Kč měsíčně více na každého člena domácnosti 14. listopadu 2019   (12:02) Policisté od začátku roku odhalili téměř šest set opilých a zfetovaných řidičů Policisté od začátku roku odhalili téměř šest set opilých a zfetovaných řidičů Poslední hříšníky zastavili policisté v tomto týdnu, u obou mužů vykazovala hodnota přes dvě promile 14. listopadu 2019   (09:59) Vlastimil Ševr: Chceme do Příbrami dostat i akce, které jdou mimo mainstream Vlastimil Ševr: Chceme do Příbrami dostat i akce, které jdou mimo mainstream „Chceme do města vozit nová, ale i tradiční jména underground i netradiční projekty, které si zde najdou své publikum," uvedl Bc. Vlastimil Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram 14. listopadu 2019   (08:48) V českých městech se prosazují elektrobusy. V Příbrami se to zatím nepovedlo V českých městech se prosazují elektrobusy. V Příbrami se to zatím nepovedlo Nevýhodou elektrobusů je vysoká pořizovaní cena, v některých městech nezvládnou ujet celodenní směnu 14. listopadu 2019   (06:12) Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Manželé Královi se rozhodli smrk darovat městu Příbrami, aby neohrozil bezpečnost obyvatel sousedního domu. 13. listopadu 2019   (18:45) Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na některých úsecích asfaltový povrch vystřídá mechanicky zpevněné kamenivo 13. listopadu 2019   (16:43)



Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz