1. 3. svátek má Bedřich




Čertovský Novák, Bruslení s Mikulášem, nebo Rodinný den v Aquaparku. To jsou akce, které v prosinci čekají návštěvníky SZM

15. listopadu 2018   (14:20)
Čertovský Novák, Bruslení s Mikulášem, nebo Rodinný den v Aquaparku. To jsou akce, které v prosinci čekají návštěvníky SZM

Sportovní zařízení města Příbram pořádá letos v období kolem Vánoc hned několik zajímavých akcí. Program se připravuje pro návštěvníky Nového rybníka, Zimního stadionu i Aquaparku.



Čertovský Novák Vol. 2
Stejně jako v loňském roce, se můžete i letos v areálu Nového rybníka těšit na ďábelské čerty, snové andílky a spravedlivého Mikuláše. Dále Vás čeká bezmála tříhodinový program v prostoru letního kina, který nabídne mikulášskou pohádku, hudební vystoupení, koledy, soutěže, dárečky pro děti a další. Současně s programem v letním kině, bude probíhat v areálu Nového rybníka vánoční trh, se spoustou dobrého jídla a pití, ukázkou řemesel a vánočním zbožím. Chybět nebude ani peklo s čerty a kotlíkový guláš. Třešničkou na dortu potom bude slavnostní ohňostroj a rozsvícení vánočního stromu.
Akce Čertovský Novák Vol. 2 se koná v pátek 7. prosince od 15:30 hodin, zakončena bude ohňostrojem v 18:30 hodin v areálu Nového rybníka. Vstup na akci je zdarma.

Bruslení s Mikulášem
V neděli 9. prosince budete mít tu čest, potkat se na jednom ledě s čertem, andělem a Mikulášem. Bruslení s Mikulášem je určeno pro širokou veřejnost a koná se od 14 do 16 hodin v malé hale zimního stadionu. Těšit se můžete na tematickou hudbu, občerstvení a možnost nechat se s Mikulášem vyfotit. Anděl bude rozdávat dobroty a čert Vás pěkně prožene.
Vstupné na akci je 40 Kč, děti do 130 cm mají vstup zdarma.

Rodinný den v Aquaparku
Perfektní příležitostí jak strávit o vánočních prázdninách den s rodinou, je zavítat na akci Rodinný den v Aquaparku. Čekají Vás soutěže a odměny pro děti, nafukovací vodní atrakce, pro maminky i odvážné tatínky tu bude možnost vyzkoušet si lekci Aquagymu zdarma.
Rodinný den v Aquaparku se koná 28. prosince od 10 do 18 hodin, vstupné dle platného ceníku Aquparku Příbram.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Miroslava Poláková
SZM
autor: jk








Další články

Reklama kasina u aquaparku zmizela. Město zasáhlo po vlně kritiky rodičů Reklama kasina u aquaparku zmizela. Město zasáhlo po vlně kritiky rodičů Reklama na kasino umístěná v těsné blízkosti příbramského aquaparku vzbudila mezi … AKTUÁLNĚ Hasiči i záchranáři zasahovali u nehod v Obořišti a Hluboši Hasiči i záchranáři zasahovali u nehod v Obořišti a Hluboši Ani v sobotu neměli záchranáři a hasiči klidný den a zasahovali u nehody v Obořišti, … FOTOGALERIE Příbram zvýší podporu hasičům. Starosta přišel s vyšším návrhem přímo na zastupitelstvu Příbram zvýší podporu hasičům. Starosta přišel s vyšším návrhem přímo na zastupitelstvu Zastupitelstvo města Příbram na svém únorovém jednání schválilo poskytnutí finanční … POLITIKA Všichni jsme unavení. Tohle je důvod, o kterém se nemluví Všichni jsme unavení. Tohle je důvod, o kterém se nemluví Ještě nedávno jsme si nastavovali budík na pět ráno, četli knihy o produktivitě a měli … LIFESTYLE Máte doma „zapomnětlivého génia“? ADHD u dospělých je častější, než si myslíme Máte doma „zapomnětlivého génia“? ADHD u dospělých je častější, než si myslíme Když se řekne ADHD, většina lidí si představí neposedné dítě ve školní lavici. Jenže … NEPŘEHLÉDNĚTE Hýbou se Příbramáci dost? Využívají místní sportoviště, nebo zůstávají prázdná? Hýbou se Příbramáci dost? Využívají místní sportoviště, nebo zůstávají prázdná? Příbram nabízí na své poměry poměrně široké možnosti sportovního vyžití. Obyvatelé … ANKETA Nejčastější prohřešky řidičů podle policie: Telefon v ruce i stání na zastávce Nejčastější prohřešky řidičů podle policie: Telefon v ruce i stání na zastávce Držení telefonu za jízdy nebo zastavování na autobusových zastávkách. To jsou podle … DOPRAVA Mezi světlem a tichem Nic není skutečnější než nic v Galerii Františka Drtikola Mezi světlem a tichem Nic není skutečnější než nic v Galerii Františka Drtikola V sobotu 28. února od 16 hodin se uskuteční dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy … Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Brdy nejsou určitě tak bohaté na lišejníky jako například Šumava nebo Jeseníky, ale … POZNÁVÁME BRDY
Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Příbramská rodačka a jedna z nejznámějších českých MMA bojovnic Lucie Pudilová má za … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz