18. 1. svátek má Vladislav
Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení

7. října 2019   (11:48)
Dalších 10 fotografií v galeriiBřezohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení

Hasiči během programu představili historickou techniku


Vůně pečeného masa, občerstvení, že se prohýbaly stoly a ochota vysvětlit návštěvníkům dotazy, které byly kladeny. Tak vypadala atmosféra, která se odehrávala během neděle v hasičské zbrojnici na Březových Horách. Dvacet sedm členů jednotky si připravilo program, který ocenily hlavně děti. Těch se sešlo několik desítek. Zatímco dospělí usedli do lavic a hovořili s hasiči o jejich práci, ti nejmenší se zapojili do soutěží.
 
„Den otevřených dveří spočívá v tom, abychom mohli lidem představit naší techniku. Dále chceme poodhalit, u jakých případů jsme v daném období zasahovali. Jen v tomto roce jsme zasahovali u více než sta událostí. I v letošním roce se budeme snažit získat ocenění v anketě Dobrovolní hasiči roku. Budeme rádi, když občané Příbrami budou pro naši jednotku hlasovat,“ řekl vedoucí mládežnického oddílu Jiří Blajer.

Program odstartoval po dvanácté hodině, pokračoval až do večera. Ani chladné a deštivé počasí neodradilo návštěvníky uctít pochvalu dobrovolným hasičům, kteří zachraňují naše životy a majetek bez nároku na honorář

Vůně pečeného masa, občerstvení, že se …

Fotogalerie

Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení () Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (1) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (2) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (3) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (4) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (5) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (6) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (7) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (8) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Na výjezdu z Příbrami havarovaly dva vozy, nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby Na výjezdu z Příbrami havarovaly dva vozy, nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby Policisté silnici obousměrně uzavřeli. 17. ledna 2020   (19:46) Meteorologové varují: Ledovka pokryje silnice, očekávejte komplikace v dopravě Meteorologové varují: Ledovka pokryje silnice, očekávejte komplikace v dopravě Kvůli mrznoucímu dešti bude v sobotu ledovka 17. ledna 2020   (17:21) Hasiči likvidovali požár auta, mezitím byli okradeni Hasiči likvidovali požár auta, mezitím byli okradeni Dosud neznámý pachatel využil nestřeženého momentu a okradl příbramské hasiče. 17. ledna 2020   (17:20) Video: Soud uvalil vazbu na muže, který střílel po autech. Hrozí mu 20 let vězení Video: Soud uvalil vazbu na muže, který střílel po autech. Hrozí mu 20 let vězení K uvalení vazby byly dva důvody ze tří možných. 17. ledna 2020   (13:17) Martin Macík je táta a poskočil do TOP 5 Martin Macík je táta a poskočil do TOP 5 V Praze se závodníkovi narodila dcerka Mia. Do další dakarské etapy tak Martin Macík vyrážel nabitý novou energií 17. ledna 2020   (11:07) Čelní střet dvou vozidel uzavřel silnici mezi Dlouhou Lhotou a Obořištěm Čelní střet dvou vozidel uzavřel silnici mezi Dlouhou Lhotou a Obořištěm Nehoda si vyžádala zranění jedné osoby 17. ledna 2020   (08:47) Nová podoba kašny zvedla mnohé občany Petrovic ze židlí. Vítězná moderní varianta se jim nelíbí Nová podoba kašny zvedla mnohé občany Petrovic ze židlí. Vítězná moderní varianta se jim nelíbí Zastupitelé obdrželi dokument podepsaný 173 občany, kteří s moderní kašnou nesouhlasí. O nové podobě kašny by se mělo znovu rozhodnout v březnu 17. ledna 2020   (06:07) Ve středočeské části CHKO Brdy loni ubylo přestupků Ve středočeské části CHKO Brdy loni ubylo přestupků Policisté kontrolují CHKO pomocí terénních vozidel, čtyřkolek a v roce 2017 se do monitoringu zapojily i policejní drony. 16. ledna 2020   (19:26) Česká pošta varuje před podvodnou soutěží o mobilní telefon Česká pošta varuje před podvodnou soutěží o mobilní telefon Před fiktivní soutěží o mobilní telefon iPhone 11 varuje Česká pošta. Na sociálních sítích se začaly objevovat klamavé zprávy. Podvodná hra se projevuje také formou úhrady poštovného ve výši 51 korun. 16. ledna 2020   (17:06) Vozidlo na čerpání betonu zasáhlo o elektrické vedení, hasiči povolali energetiky Vozidlo na čerpání betonu zasáhlo o elektrické vedení, hasiči povolali energetiky Energetici před dalšími pracemi odpojí v místě elektřinu 16. ledna 2020   (14:01)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz