15. 10. svátek má Tereza

Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení

7. října 2019   (11:48)
Dalších 10 fotografií v galeriiBřezohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení

Hasiči během programu představili historickou techniku


Vůně pečeného masa, občerstvení, že se prohýbaly stoly a ochota vysvětlit návštěvníkům dotazy, které byly kladeny. Tak vypadala atmosféra, která se odehrávala během neděle v hasičské zbrojnici na Březových Horách. Dvacet sedm členů jednotky si připravilo program, který ocenily hlavně děti. Těch se sešlo několik desítek. Zatímco dospělí usedli do lavic a hovořili s hasiči o jejich práci, ti nejmenší se zapojili do soutěží.
 
„Den otevřených dveří spočívá v tom, abychom mohli lidem představit naší techniku. Dále chceme poodhalit, u jakých případů jsme v daném období zasahovali. Jen v tomto roce jsme zasahovali u více než sta událostí. I v letošním roce se budeme snažit získat ocenění v anketě Dobrovolní hasiči roku. Budeme rádi, když občané Příbrami budou pro naši jednotku hlasovat,“ řekl vedoucí mládežnického oddílu Jiří Blajer.

Program odstartoval po dvanácté hodině, pokračoval až do večera. Ani chladné a deštivé počasí neodradilo návštěvníky uctít pochvalu dobrovolným hasičům, kteří zachraňují naše životy a majetek bez nároku na honorář

Vůně pečeného masa, občerstvení, že se …

Fotogalerie

Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení () Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (1) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (2) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (3) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (4) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (5) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (6) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (7) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (8) Březohorští hasiči otevřeli pro veřejnost zbrojnici, nechybělo ani občerstvení (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49) Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Kaštanovník se dožívá i několika set let a dorůstá do velikosti až 30 metrů. 15. října 2019   (11:50) Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Nepřehlédněte Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nepřehlédněte Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz