25. 4. svátek má Marek

Březnickou kolej navštíví loutky, staré kluziště zase filmoví fajnšmekři

9. srpna 2022   (12:34)
Březnickou kolej navštíví loutky, staré kluziště zase filmoví fajnšmekři
foto: archiv pribram.cz

Dvěma projekcemi pokračuje festival Filmovar. V prostorách bývalé jezuitské koleje odehrají ve čtvrtek 11. srpna koncert Edita Keglerová a Hana Fleková, zábavné odpoledne s divadlem pro děti se zde uskuteční 20. srpna.


Pouťovým víkendem 30. a 31. července se prázdninový program v Březnici přehoupl do druhé poloviny. I srpen přinese osvědčené a nové kulturní akce s hudbou, filmem a divadlem pro dospělé a děti.

Ve čtvrtek 11. srpna přivítají prostory Městského muzea a Galerie Ludvíka Kuby dvojici hudebnic. Od 19.00 odehrají koncert v rámci Březnických hudebních večerů cembalistka Edita Keglerová a hráčka na violu da gamba Hana Fleková.
Další kulturní večery budou zasvěceny filmu, letní festival Lokální Filmovar pokračuje dvěma projekcemi. V pátek 12. srpna je na programu česká vesnická komedie o dobrovolných hasičích Kdyby radši hořelo. Kouř režiséra Tomáše Vorla patří ke kultovním snímkům devadesátých let, promítat se bude na starém kluzišti v sobotu 13. srpna. Filmové zážitky diváky čekají od 21.00.
Na každoroční akci s loutkovým představením a další zábavou jsou zvány nejen děti v sobotu 20. srpna. Nádvoří jezuitské koleje se od 14.00 zaplní řemeslníky, od 15.00 se o zábavu postará Divadlo Já to jsem Víti Marčíka mladšího, které uvede Eliščiny pohádky a novinku Potopa. Událost Loutky v Koleji končí v 17.00.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Státní veterinární správa (SVS) zakázala uvádění více než čtyř desítek mléčných … NEPŘEHLÉDNĚTE Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka Odborného učiliště, Praktické školy a Základní školy Příbram IV Pavlína … ROZHOVOR Den čar a kouzel v Hrachově: Záchranná stanice ožije magií a dobrodružstvím Den čar a kouzel v Hrachově: Záchranná stanice ožije magií a dobrodružstvím Záchranná stanice v Hrachově zve malé i velké návštěvníky na tajuplnou neděli 26. … NEPŘEHLÉDNĚTE Kolvín v bílém: Brdské bezlesí se proměnilo v jarní pohádku Kolvín v bílém: Brdské bezlesí se proměnilo v jarní pohádku Jaro je v plném proudu a s jeho projevy se potkáváme na každém kroku. Pokud se ale … POZNÁVÁME BRDY Android v ohrožení! Češi stále častěji přicházejí o peníze kvůli zákeřným aplikacím Android v ohrožení! Češi stále častěji přicházejí o peníze kvůli zákeřným aplikacím Majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android by měli zbystřit. Podle … NEPŘEHLÉDNĚTE Kotrč rozdrtil Lucernu: soupeře poslal k zemi ve 3. kole a dál jede bez porážky Kotrč rozdrtil Lucernu: soupeře poslal k zemi ve 3. kole a dál jede bez porážky Legendární pražská Lucerna zažila další boxerskou noc, na kterou se jen tak … SPORT Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Proč se některé nemovitosti prodají hned a jiné zůstávají měsíce bez zájmu? Obrátili jsme se na realitní kancelář RE/MAX Nova s prosbou o stručné vysvětlení. … PR Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! Tipy na víkend: Vzpomínky v Hornickém muzeu, komentovaná prohlídka výstavy nebo brdská lesní bitva! V Hornickém muzeu opět proběhne akce „Dědo, jak to tenkrát bylo?”, v Brdech se budete … Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých … VIDEO
Díky!FEST se vrací počtvrté. Nabídne hudbu, zábavu i poděkování dárcům krve Díky!FEST se vrací počtvrté. Nabídne hudbu, zábavu i poděkování dárcům krve Jsme hrdým mediálním partnerem této akce, která se uskuteční už 19.6. v příbramském …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz