23. 5. svátek má Vladimír

Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE

AKTUÁLNĚ
30. listopadu 2018   (18:30)
Dalších 12 fotografií v galeriiAktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE

V platnosti zůstává i výstraha meteorologů před tvorbou náledí.


Varování meteorologů se vyplnilo. Příbramsko se potýká s první větší sněhovou nadílkou. Motoristé by měli být opatrní, silnice jsou v některých místech špatně sjízdné. 
ON-LINE vám budeme přinášet případné komplikace v dopravě, dokud situace nepovede ke zlepšení.

18:15
Na silnici číslo 19 mezi obcemi Rožmitál pod Třemšínem a Věšín došlo před okamžikem k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Po vzájemném střetu skončil jeden z vozů v příkopu, druhý blokuje jízdní pruh ve směru na Plzeň. V místě zasahují hasiči a dopravní policisté. Celá událost se obešla bez zranění cestujících.

18:50
Silnice v Příbrami jsou s opatrností sjízdné. Motoristé by si měli dát pozor zejména na komunikacích nižších tříd. Viz fotogalerie. 

19:50
Podle předpovědi meteorologů a aktualizace výstrahy bude až do sobotního rána pokračovat mrznoucí déšť s tvorbou ledovky. Spadnout může 1 až 3 mm mrznoucího deště. Během noci bude mrznoucí déšť přecházet zvolna ve sněžení a slábnout.

Dle našich redaktorů, kteří byli na několika místech Příbramska, padá v tuto chvíli mokrý sníh a na silnicích je v některých úsecích souvislá několikacentimetrová vrstva rozježděného sněhu.

20:40
Další událost se momentálně odehrála v obci Bohutín. Řidička Citroenu pravděpodobně nepřizpůsobila jízdu na zasněžené vozovce a havarovala do plotu rodinného domu. Hasiči provádí na vozidle protipožární opatření.
 

Varování meteorologů se vyplnilo. Příbramsko …
Dopravní nehoda Rožmitál pod Třemšínem - Věšín. 18:15

Dopravní nehoda Rožmitál pod Třemšínem - …
Dopravní nehoda Rožmitál pod Třemšínem - Věšín. 18:15

Dopravní nehoda Rožmitál pod Třemšínem - …
Dopravní nehoda osobního vozidla - Bohutín. 20:40

Dopravní nehoda osobního vozidla - Bohutín. …

Fotogalerie

Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE () Dopravní nehoda dvou osobních vozidel na silnici č. 19 u Rožmitálu pod Třemšínem (1) Dopravní nehoda dvou osobních vozidel na silnici č. 19 u Rožmitálu pod Třemšínem (2) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (3) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (4) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (5) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (6) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (7) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (8) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (9) Aktuálně: Silnice pokryl sníh a náledí, komplikace v dopravě sledujeme ON-LINE (10) Dopravní nehoda dvou osobních vozidel na silnici č. 19 u Rožmitálu pod Třemšínem (11)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
info: ČHMÚ

autor: top, Foto mipDalší články

PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19) Město zakládá své kulturní centrum, fungovat bude od září Město zakládá své kulturní centrum, fungovat bude od září Jedna z verzí počítala s integrací všech kulturních organizací do jednoho centra, od této myšlenky se ale upustilo. 23. května 2019   (12:45) Zranění se z nepřístupných Brd brzy svezou na čtyřkolce Zranění se z nepřístupných Brd brzy svezou na čtyřkolce Nová technika bude sloužit pro transport zraněných imobilních osob, případně pro hlášení skrytých ohnisek požárů uvnitř nepřístupného terénu CHKO Brdy 23. května 2019   (10:55) Z třetího prvním Z třetího prvním Jan Konvalinka se vyjadřuje ke svému zvolení na pozici starosty města Příbrami. 23. května 2019   (08:48) Některé příbramské základní školy zakazují dětem mobily i o přestávkách Některé příbramské základní školy zakazují dětem mobily i o přestávkách Příbramské základní školy sice regulují používání mobilů mezi žáky, využití moderních technologií při výuce se však nebrání 23. května 2019   (06:16) Děkujeme za stále narůstající návštěvnost! Děkujeme za stále narůstající návštěvnost! Hranice 2 milionů návštěv v tomto roce padla. Jak to vnímá majitel portálu pribram.cz Tomáš Pečenka? 22. května 2019   (20:16) ROZHOVOR HC Příbram zakoupil licenci 2. hokejové ligy České republiky HC Příbram zakoupil licenci 2. hokejové ligy České republiky Hokejový klub HC Příbram se rozhodl pro následující sezónu 2019/20 zajistit pro své hráče licenci třetí nejvyšší soutěže ledního hokeje v České republice 22. května 2019   (17:34) Parkování v centru omezí vinaři, dopravu poblíž divadla dětské atrakce Parkování v centru omezí vinaři, dopravu poblíž divadla dětské atrakce O nadcházejícím víkendu musí řidiči v Příbrami počítat s několika dopravními omezeními 22. května 2019   (14:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz