25. 4. svátek má Marek

Aktuálně: Přívěs pro přepravu koní se za jízdy převrátil, koně jsou na útěku

AKTUÁLNĚ
6. září 2018   (13:50)

Dbejte opatrnosti při jízdě po silnici I/4 v tomto úseku


Dopravní nehoda na silnici I/4 u obce Buk na Příbramsku uzavřela obousměrně provoz. Z dosud neznámých příčin došlo za jízdy k převrácení přívěsného vozíku, kde byli převáženi dva koně. Na místo dorazily záchranné složky, které momentálně pátrají po koních, kteří z místa utekli. 

AKTUALIZOVÁNO:
14:10
Komunikace je v těchto chvílích stále obousměrně uzavřena. Na místo byla přivolána ZZS na žádost zasahujících jednotek k člence posádky havarovaného vozidla. Pro koně přijel náhradní přepravník, kterým by měli následně pokračovat v transportu. Jak můžete vidět na jedné z našich fotografií, ujali se zasahující hasiči i vyděšeného štěněte z auta a dočasně se o něj postarali, než si ho vyzvedne majitel.

14:20
Došlo k úspěšnému odchytu obou koní a naložení na náhradní přepravník. Při nakládce pomáhali přítomní hasiči. Uzavírka komunikace stále trvá.

14:45
Tisková mluvčí policie ČR Příbram por. Bc. Monika Schindlová, DiS. nám telefonicky sdělila: „V tuto chvíli je úsek silnice č. I/4 ještě uzavřen. Probíhá šetření příčin dopravní nehody. Následně bude odstraněn i havarovaný přívěs a části, které zůstaly ležet na vozovce." O otevření komunikace vás budeme informovat.

15:00
Havarovaný přívěs byl odstraněn. Komunikace I/4 je v tuto chvíli průjezdná, provoz byl obnoven v obou směrech.

Upozornění pro řidiče, kteří projíždějí momentálně městem Příbram: Na řadě míst se tvoří kolony, vzhledem ke skutečnosti, že doprava byla z důvodu dopravní nehody odkloněna v době uzavírky přes Příbram. Počítejte se zdržením - Evropská, Jiráskovy sady, Husova, Milínská.
 

Dopravní nehoda na silnici I/4 u obce Buk na …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz