25. 4. svátek má Marek

Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných

AKTUALIZOVÁNO
6. července 2018   (17:00)
Dalších 21 fotografií v galeriiAktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných

V místě zasahují složky IZS. Hasiči vyprošťují zraněné


Na silnici I/4 před odbočkou na Orlickou přehradu směrem na Strakonice došlo před několika málo okamžiky ke střetu čtyř osobních vozidel. Na místo byly povolány veškeré záchranné složky. Došlo zde ke zranění čtyř osob. Momentálně čekáme na upřesnění podrobností od tiskové mluvčí ZZS.
Hasiči po vyproštění osob předali zraněné k následné péči záchranářů. Doprava v místě je vedena kyvadlovým způsobem. Pokud těmito místy projíždíte, počítejte se zdržením.

AKTUALIZOVÁNO:

Tisková mluvčí Policie ČR nadpraporčík Marcela Pučelíková nám sdělila následující informace k události: "Pravděpodobná příčina nehody je nedodržení bezpečné vzdálenosti. Byly provedeny dechové zkoušky u všech zúčastněných řidičů s negativním výsledkem. Místo nehody bude do ukončení šetření příčin kolize uzavřeno a objízdná trasa je vedena přes obec Mýšlovice."

Současně se nám podařilo spojit i s tiskovou mluvčí ZZS Středočeského kraje Petrou Effenbergerovou a ta nám sdělila podrobnosti ke zranění účastníků nehody: " U jedné osoby bylo zjištěno pohmoždění hrudníku a odřeniny, pacient byl následně transportován k dalšímu vyšetření do příbramské nemocnice. U dalších osob byla zranění klasifikována jako lehká a ty byly po ošetření ponechány na místě."
 

Na silnici I/4 před odbočkou na Orlickou …

Fotogalerie

Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných () Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (1) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (2) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (3) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (4) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (5) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (6) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (7) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (8) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (9) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (10) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (11) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (12) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (13) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (14) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (15) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (16) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (17) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (18) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (19) Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: dab
info: Petra Efenbergerová - tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje

autor: mipDalší články

Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz