vývoj COVID-19
16. 4. 2021
Bohutín 19
Březnice 25
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 80
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 9
Háje 1
Hluboš 5
Hlubyně 2
Hřiměždice 6
Hudčice 2
Hvožďany 7
Jablonná 2
Jince 13
Kamýk n. V. 12
Klučenice 1
Kosova H. 6
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 1
Milín 29
Mokrovraty 3
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 11
Nedrahovice 5
Nepomuk 1
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 20
Občov 3
Obecnice 18
Obořiště 6
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 5
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 286
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 30
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 17
Solenice 1
Stará Huť 13
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 1
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 6
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 2
Vysoká u Pb 3
Zalužany 1
Zduchovice 5
ONP Příbram
Čekající na termín očkování1528
Přiřazený termín / den139
ONP Příbram Zdaboř
Čekající na termín očkování414
Přiřazený termín / den236
7krát3, Berenika Kohoutová, Vypsaná fixa. Jaké další hvězdy letos dostaly pozvánku do Příbrami?

8. března 2021   (16:24)
7krát3, Berenika Kohoutová, Vypsaná fixa. Jaké další hvězdy letos dostaly pozvánku do Příbrami?
foto: pribram.cz

Program klubu Junior, Lesního divadla Skalka a letního kina v Příbrami se plní a s pozitivním očekáváním myslí na budoucí diváky. Novinkou pro organizátory příbramských akcí je sdílený kalendář, aby do sebe termíny vystoupení po rozjezdu klubů a kulturních scén „nenarážely“.


Zatím se do hudebních klubů a na divadelní scény nepodíváme, interprety a soubory mají ale kulturní instituce již alespoň předjednané pro další měsíce. O programové naplnění příbramského klubu Junior, Lesního divadla Skalka a Letního kina Příbram se z větší části stará Městské kulturní centrum Příbram (MKC). A seznam akcí letošního roku slibuje zajímavá jména.
 

Festival bude. Na podzim
„V Junior klubu se ukáží představitelé aktuální scény 7krát3, The Atavists, Berenika Kohoutová nebo Noisy Pots. Na konec září pak chystáme v letním kině závěrečný festival. Jako ochutnávku bych zmínil vystoupení kapel Vypsaná fixa, E!E nebo dj Roxtara,“ prozrazuje vedoucí MKC Vlastimil Ševr.
 
Program Lesního divadla Skalka bude mít v sezóně 2021 opět žánrově pestré rozpětí. Děti se seznámí s pohádkovými příběhy Lotrando a Zubejda, O strašidelném nádraží nebo O hloupém Honzovi. Svůj prostor dostanou také ochotnické spolky Divadlo Skalka nebo Divadlo Za vodou s hrou Mise na Mars. Stejně jako každý rok zavítá do přírodního prostoru Divadlo A. Dvořáka Příbram.
 
„Z hudební produkce se mohou diváci těšit na koncert Clarinet Factory, Příbramskou filharmonii nebo dj set legendy české taneční scény Pavla Bidla se zpěvačkou Tonyou Graves,“ přidává Vlastimil Ševr. Závěrečným bonbonkem bude v lesním divadle představení Caveman a Cavewoman.
 

Zdravá, ne dravá konkurence
Přírodnímu divadlu se v loňském dostalo pod taktovkou MKC mnohem větší programové pozornosti než dříve. Celkovou kulturní nabídku v Příbrami také rozšířil po rekonstrukci znovu otevřený klub Junior. Volnočasové vyžití v regionu roste i díky dalším aktivitám.
 
Co může na jedné straně znamenat pozitivum, přinese na druhé třeba menší divácký zájem a některé akce tak mohou zapadnout.I nad tím přemýšlíme. Před několika dny jsme dokončili webové stránky a platformu Kalendář akcí pro organizátory, který je primárně určený promotérům na území města Příbram,“ představuje variantu řešení Vlastimil Ševr. Právě nová platforma má zabránit termínovým střetům jednotlivých událostí. S nabídkou se připojit osloví MKC co nejvíce organizátorů akcí v Příbrami. „Pokud lidé pořádají zajímavou akci, mohou se ozvat ohledně detailů pro registraci i sami na e-mailové adresy MKC,“ dodává Vlastimil Ševr.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Procházky městy vedou do vzpomínek a za kulturou Procházky městy vedou do vzpomínek a za kulturou Až do 30. dubna poznáte historii Rožmitálu pod Třemšínem a hudební bonbonek v … Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet Policisté silnici I/4 v místě uzavřeli. Do Příbrami se vrátili trhovci. I přes nepříznivé počasí dorazily desítky lidí Do Příbrami se vrátili trhovci. I přes nepříznivé počasí dorazily desítky lidí Dnes se poprvé v tomto roce konal trh na Dvořákově nábřeží v Příbrami. Dnes začíná sčítání lidu přes papírový formulář Dnes začíná sčítání lidu přes papírový formulář Sčítání je povinné pro všechny obyvatele. Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Epidemiologická situace v regionu se postupně stále zlepšuje. Silničáři příští týden opraví část tahu mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem Silničáři příští týden opraví část tahu mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem Na silnici I/18 bude omezený provoz kyvadlově řízený pracovníky zhotovitelské … Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Autobusové zastávky v Příbrami se staly terčem útoku vandala. Škoda se pohybuje v … Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Oznámení o zahoření přijali hasiči v pátek před polednem. U Skalky havarovala dvě auta, nikdo se nezranil U Skalky havarovala dvě auta, nikdo se nezranil K nehodě došlo v pátek po desáté hodině.
Odpočívadlo doplní dřevěná socha, lesní hřiště i detailní mapa CHKO Brdy Odpočívadlo doplní dřevěná socha, lesní hřiště i detailní mapa CHKO Brdy Turismus je pro Příbram důležitý, proto se připravují stále nové atraktivity nejen ve …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz