vývoj COVID-19
16. 4. 2021
Bohutín 19
Březnice 25
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 80
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 9
Háje 1
Hluboš 5
Hlubyně 2
Hřiměždice 6
Hudčice 2
Hvožďany 7
Jablonná 2
Jince 13
Kamýk n. V. 12
Klučenice 1
Kosova H. 6
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 1
Milín 29
Mokrovraty 3
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 11
Nedrahovice 5
Nepomuk 1
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 20
Občov 3
Obecnice 18
Obořiště 6
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 5
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 286
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 30
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 17
Solenice 1
Stará Huť 13
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 1
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 6
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 2
Vysoká u Pb 3
Zalužany 1
Zduchovice 5
ONP Příbram
Čekající na termín očkování1528
Přiřazený termín / den139
ONP Příbram Zdaboř
Čekající na termín očkování414
Přiřazený termín / den236
Zpravodajství   »  

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 16367 článků.
Zobrazeny články: 121 - 160
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 408 409 410

Veřejnost se může vyjádřit k otázce nejvhodnějšího místa konání farmářských trhů Veřejnost se může vyjádřit k otázce nejvhodnějšího místa konání farmářských trhů Anketu můžete vyplnit do 14. dubna 2021. Příbram od zítřka otevírá všechna dětská hřiště. Nechceme dětem ubírat možnost hrát si venku, říká starosta Příbram od zítřka otevírá všechna dětská hřiště. Nechceme dětem ubírat možnost hrát si venku, říká starosta Nového hřiště se příbramské děti dočkají na Březových Horách a v plánu je obnova … Nemám čas, spěchám, řekl řidič po nehodě a odjel Nemám čas, spěchám, řekl řidič po nehodě a odjel Policisté hledají řidiče, kterému bylo poškozeno auto při nehodě u obce Trhové …
V Rožmitále pod Třemšínem ozdobí Velikonoční strom na nádvoří muzea V Rožmitále pod Třemšínem ozdobí Velikonoční strom na nádvoří muzea Podbrdské muzeum také zpřístupnilo loňské přírůstky do sbírek on-line a připravuje … Zima byla pro silničáře náročnější, spotřeba posypové soli vzrostla skoro na dvojnásobek Zima byla pro silničáře náročnější, spotřeba posypové soli vzrostla skoro na dvojnásobek Technické služby města Příbrami spotřebovaly na údržbu silnic téměř 1300 tun posypové … Očkování proti covidu se téměř zastavilo, nejsou vakcíny Očkování proti covidu se téměř zastavilo, nejsou vakcíny V tomto týdnu bude v příbramské nemocnici možné očkovat prakticky jen ty, kteří … Zastupitelé dnes budou řešit hlavně dotace a prodej městských bytů Zastupitelé dnes budou řešit hlavně dotace a prodej městských bytů Na programu je připravena necelá třicítka bodů. Středočeští zastupitelé schválili sloučení příbramských gymnázií Středočeští zastupitelé schválili sloučení příbramských gymnázií Koalice STAN, ODS, Pirátů a Spojenců nebyla při hlasování jednotná, proti byli … AKTUALIZOVÁNO Středočeský kraj zdraží kvůli propadu příjmů jízdné ve veřejné dopravě Středočeský kraj zdraží kvůli propadu příjmů jízdné ve veřejné dopravě Od loňského roku situaci v dopravě nepříznivě ovlivňuje pandemie koronaviru. Důvodem … Senioři počítají kroky a vyrazí na túru po kulturních bodech Příbrami Senioři počítají kroky a vyrazí na túru po kulturních bodech Příbrami Novinky v příbramském Senior Pointu zvou ven a informují o aktuálních událostech – …
Data ze sčítání pomohou také zdravotníkům a hasičům Data ze sčítání pomohou také zdravotníkům a hasičům Sčítání 2021 začalo v sobotu 27. března. Sesbírané informace využijí například složky … Primář Petr Bilina o covidu: Nikdo u nás neleží zbytečně, pacienti bez kyslíku mohou doma zemřít Primář Petr Bilina o covidu: Nikdo u nás neleží zbytečně, pacienti bez kyslíku mohou doma zemřít Mrzí mě a nelíbí se mi, že do výsostně medicínských věcí se montují lidé, kteří tomu … Nepřehlédněte ČSÚ po výpadku systému prodloužil on-line sčítání lidu do 11. května ČSÚ po výpadku systému prodloužil on-line sčítání lidu do 11. května Lidé, kteří nechtějí využít možnosti on-line sčítání, mohou i nadále v termínu od 17. … Tři muži se v Bratkovicích otrávili zplodinami z elektrocentrály. Na pomoc spěchaly dva vrtulníky Tři muži se v Bratkovicích otrávili zplodinami z elektrocentrály. Na pomoc spěchaly dva vrtulníky Událost se odehrála v neděli po 13. hodině. Dnes skončí prioritní registrace učitelů k očkování proti covidu Dnes skončí prioritní registrace učitelů k očkování proti covidu Učitelé i nepedagogičtí zaměstnanci škol se mohli k očkování hlásit od 27. … Hra na kočku a myš pokračuje. V noci někdo opět odřezal nelegální reklamní poutače, tentokrát načisto Hra na kočku a myš pokračuje. V noci někdo opět odřezal nelegální reklamní poutače, tentokrát načisto Poničené poutače jsou k vidění po celé Příbrami. Nepřehlédněte Je Květná neděle, věřícím připomíná vjezd Krista do Jeruzaléma Je Květná neděle, věřícím připomíná vjezd Krista do Jeruzaléma Dneškem začíná pašijový týden, který směřuje k hlavním svátkům církevního roku, … U Voznice narazilo auto do stromu. Řidič se vážně zranil, spolujezdkyně v šoku utekla U Voznice narazilo auto do stromu. Řidič se vážně zranil, spolujezdkyně v šoku utekla Vážná dopravní nehoda se odehrála v sobotu večer. V příštím týdnu bude až 18 stupňů, o víkendu se ochladí V příštím týdnu bude až 18 stupňů, o víkendu se ochladí Duben bude teplotně průměrný. Zdravotní sestra z Příbrami měla covid už dvakrát, na očkování dosud čekala Zdravotní sestra z Příbrami měla covid už dvakrát, na očkování dosud čekala Je často unavená, bolí ji klouby. Přesto znovu chodí do práce.
Trenéři cvičí s dětmi z příbramských škol on-line. Zapojují se rodiče i prarodiče Trenéři cvičí s dětmi z příbramských škol on-line. Zapojují se rodiče i prarodiče V tomto týdnu se spustilo on-line cvičení pro žáky prvních stupňů příbramských … Čeká nás o hodinu kratší noc, začíná letní čas Čeká nás o hodinu kratší noc, začíná letní čas Jaro s sebou přináší každoroční střídání času ze zimního na letní. Letos si přeřídíme … On-line sčítání lidu má výpadek. Služba je nedostupná, hlásí web On-line sčítání lidu má výpadek. Služba je nedostupná, hlásí web Sčítání začalo oficiálně o půlnoci v noci na dnešek. Začíná sčítání lidu, údaje je teď možné vyplňovat on-line Začíná sčítání lidu, údaje je teď možné vyplňovat on-line Sčítání se koná každých deset let. V ČR je povinné pro všechny obyvatele. Potřebuje jarní úklid i vaše okolí? Přírodu vyčistí v Brodě nebo Novém Kníně Potřebuje jarní úklid i vaše okolí? Přírodu vyčistí v Brodě nebo Novém Kníně Do celorepublikové aktivity Ukliďme Česko se také letos zapojí dobrovolníci na … Meteorologové varují: Žene se silný vítr, hrozí komplikace v dopravě Meteorologové varují: Žene se silný vítr, hrozí komplikace v dopravě Výstraha platí v sobotu od 07:00 do 22:00. Lidé v Příbrami mohou ozdobit kraslicemi velikonoční stromy Lidé v Příbrami mohou ozdobit kraslicemi velikonoční stromy Stromů je pět a lze je najít podle mapky, kterou radnice zveřejnila. Jak spojit zábavu s prací? Víme, kde vám poradí! Jak spojit zábavu s prací? Víme, kde vám poradí! V poslední době trávíme více času doma než kdy dřív. Je těžké zabavit sebe i svou … PR Policisté pátrali po ztracené seniorce, na pomoc vzlétl i vrtulník Policisté pátrali po ztracené seniorce, na pomoc vzlétl i vrtulník Pátrací akce skončila dobře, žena byla nalezena v pořádku. V době koronaviru nemocnice prodělávají, příbramská deset milionů měsíčně V době koronaviru nemocnice prodělávají, příbramská deset milionů měsíčně Pomoci by měla nová kompenzační vyhláška, která už je v řešení.
Policisté pátrají po ženě, na kterou byl vydán příkaz k zatčení. Může pracovat jako zdravotní sestra Policisté pátrají po ženě, na kterou byl vydán příkaz k zatčení. Může pracovat jako zdravotní sestra Hledaná Petra Bernardová se záměrně skrývá. Výstavný dům na příbramském náměstí má první nájemníky Výstavný dům na příbramském náměstí má první nájemníky V části domu U Podařilů finišují úpravy interiéru, kde se před kompletní rekonstrukcí … Nepřehlédněte Z pátku na sobotu začne sčítání lidu, potrvá do 11. května Z pátku na sobotu začne sčítání lidu, potrvá do 11. května Sčítání je povinné. Sečíst se musí všichni obyvatelé republiky. Z organizace testování jsme měli velký respekt, říká personalistka příbramské firmy Z organizace testování jsme měli velký respekt, říká personalistka příbramské firmy Tři lidé každé čtyři minuty projdou testovacím kolečkem ve společnosti Senco Příbram. … Pokud se školy otevřou 12. dubna, měly by to vědět do Velikonoc Pokud se školy otevřou 12. dubna, měly by to vědět do Velikonoc Třídy prvního stupně základních škol by se po znovuotevření měly po týdnu střídat v … Středočeští zastupitelé budou o slučování škol rozhodovat v pondělí. Kromě Příbrami podepisují petici i ve Středoklukách Středočeští zastupitelé budou o slučování škol rozhodovat v pondělí. Kromě Příbrami podepisují petici i ve Středoklukách Plán na spojení příbramských gymnázií vyvolal kritiku studentů i veřejnosti, vznikla i … Věřící čekají druhé Velikonoce omezené pandemií Věřící čekají druhé Velikonoce omezené pandemií Účast na bohoslužbách bude omezená a jejich podobu poznamenají protiepidemická … Opilý a agresivní „antirouškař“ napadal obsluhu prodejny, policisté ho zpacifikovali Opilý a agresivní „antirouškař“ napadal obsluhu prodejny, policisté ho zpacifikovali Nejprve zaútočil na prodavačku, následně napadal ostrahu i policisty. Nepřehlédněte Les ve městě: Jedlový hájek v Dobříši se obrozuje Les ve městě: Jedlový hájek v Dobříši se obrozuje Městský přírodní prostor prokoukl po vykácení kůrovcem napadených dřevin, prořezávce, … Otevření očkovacího centra na Zdaboři se odkládá, nejsou vakcíny Otevření očkovacího centra na Zdaboři se odkládá, nejsou vakcíny S otevřením očkovacího centra na Zdaboři se počítá až po Velikonocích.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 408 409 410


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz