19. 4. svátek má Rostislav

Změny v kádru FK Viagem Příbram: Marcel Čermák přestupuje, Pavel Hájek končí

3. ledna 2023   (10:02)
Změny v kádru FK Viagem Příbram: Marcel Čermák přestupuje, Pavel Hájek končí
foto: FK Viagem Příbram / se souhlasem

Spekulace o možných změnách v kádru příbramského fotbalového klubu se potvrdily. Záložník Marcel Čermák přestupuje do Českých Budějovic. Útočník Pavel Hájek se s klubem dohodl po tří a půl letém působení v Příbrami na ukončení smlouvy.


Personální změny v FK Viagem Příbram nekončí. Poté, co z klubu odešlo z důvodu dlouhodobé platební neschopnosti trenérské duo Tomáš Zápotočný a Marek Nikl, začalo se ihned spekulovat o dalších změnách. Nyní se tyto spekulace potvrdily.

V nedávném rozhovoru pro náš zpravodajský portál predikoval kapitán mužstva Tomáš Wágner možný odchod šikovného záložníka Marcela Čermáka za příbramskými trenéry do SK Dynamo České Budějovice. V pondělí 2.1. tuto zprávu oficiálně potvrdilo i marketingové oddělení klubu. Čermák přestoupil do Příbrami v říjnu roku 2021 ze slovinského Aluminij a postupem času se vypracoval v jeden ze základních pilířů týmu. V letošní sezoně několikrát zastával i pozici kapitána týmu za zraněného Tomáše Wágnera.
Čermák se v letošním ročníku prezentoval na pozici středního záložníka jako šikovný, tvořivý a týmový fotbalista. Během svého působení u Litavky nastoupil do 35 utkání a vsítil dvě branky. Jedná se o citelné oslabení týmu, které se bude za současné nedobré finanční situace klubu složitě nahrazovat.
Dalším fotbalistou, který opouští příbramský klub je jednadvacetiletý útočník Pavel Hájek, který se s klubem dohodl na ukončení smlouvy. Odchází tak po třech a půl letech, poté, co v červenci 2019 přestoupil do Příbrami. Za dobu svého působení si připsal 55 startů.
Dalším fotbalistou, který opouští příbramský …
foto: FK Viagem Příbram / se souhlasem

FK Viagem Příbram děkuje oběma hráčům za odvedené výkony a přeje vše nejlepší v další kariéře.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! Sobotní noc v Kozárovicích se změnila v noční můru. Krátce po deváté hodině večer … AKTUALIZOVÁNO Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství FK Příbram ve 24. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY potvrdila proti poslednímu celku tabulky … VIDEO LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí Dobříš se v pondělí 20. dubna stane dějištěm oblíbeného divadelního projektu … NEPŘEHLÉDNĚTE Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Lidé, kteří chodí kolem Nového rybníku na procházky, si v posledních týdnech všímají … PŘÍRODA Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Toulavé kočky nejsou jen roztomilý obrázek z internetu. Město Příbram se v dubnu … ZVÍŘATA Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Jak vypadá škola, která učí angličtinu už od první třídy, používá Smartbooks, má … ROZHOVOR Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Zatímco sociální sítě baví videa červeného monopostu Ferrari na D4, v zákulisí zuří … NEPŘEHLÉDNĚTE Dřípatka horská: brdská kráska z přítmí starých smrčin Dřípatka horská: brdská kráska z přítmí starých smrčin Jsou rostliny, které v krajině nepřehlédnete, a pak takové, které musíte hledat. Mezi … POZNÁVÁME BRDY Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Oblíbený pořad Prostřeno! zamíří do Prahy a Středočeského kraje a chybět nebude ani … LIFESTYLE
Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, napětí a skvělé sportovní atmosféry! V … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz