15. 1. svátek má Alice




Zfetovaný řidič se zákazem řízení najel do policistů, kteří ho zastavovali

3. září 2018   (10:20)
Zfetovaný řidič se zákazem řízení najel do policistů, kteří ho zastavovali
foto: tisková mluvčí PČR Příbram por. Bc. Monika Schindlová, DiS.

Bezohledný útočník po nárazu do policejního auta z místa ujel



Práce policistů často vyžaduje bezprostřední okamžitou reakci a rychlost. Přesvědčila se o tom hlídka policistů, která zastavovala vozidlo ve večerních hodinách k silniční kontrole.

Tisková mluvčí Policie ČR Příbram, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. nám k této události sdělila: „Z trestného činu násilí proti úřední osobě a maření výkonu úředního rozhodnutí je podezřelý 38letý muž. Najel v sobotu po osmé hodině večerní v ulici Ke Korábu v Příbrami na hlídku, která ho zde zastavovala z důvodu provedení silniční kontroly." a dále potom pokračovala, „Policista musel uskočit mimo komunikaci a následně ujíždějící řidič narazil pravým bokem svého auta do služebního vozidla, na kterém způsobil hmotnou škodu ve výši 40 tisíc korun."

Mluvčí informaci ještě doplnila: „Muž nerespektoval opakované výzvy k zastavení a ujížděl pryč až do obce Podlesí, kde havaroval nárazem do složené zámkové dlažby a z místa uprchl. Příslušníci policie ho ale během několika minut vypátrali a zjistili, že dotyčný je pod vlivem metamfetaminu a až do roku 2020 má uložený zákaz řízení. Nyní mu za výše uvedené činy hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi."

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info: tisková mluvčí PČR Příbram por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
autor: mip








Další články

Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník Ve středu 14. ledna odpoledne přistál na náměstí T. G. Masaryka vrtulník. Záchranáři … Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase Síť rychlého občerstvení KFC v poslední době čelí zvýšené pozornosti veřejnosti v … Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí Dva dny, které obrátily Dakar vzhůru nohama. Zatímco Aleš Loprais včera vyhrál 9. … Sport Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba Policisté z Územního odboru v Příbrami a následně i středočeští krajští kriminalisté … V Jiráskových sadech našli na toaletách mrtvého muže V Jiráskových sadech našli na toaletách mrtvého muže Policie prošetřuje nešťastný případ, který se stal v Příbrami. V rekonstruovaných … VIDEO Příbram si připomněla Františka Drtikola. Na městském hřbitově byla odhalena nová pamětní deska Příbram si připomněla Františka Drtikola. Na městském hřbitově byla odhalena nová pamětní deska Příbram si v úterý připomněla výročí úmrtí významného rodáka, fotografa a umělce … VIDEO Silnice přes hráz Orlíku je uzavřená na dva roky. Lávka v Solenicích zatím nefunguje Silnice přes hráz Orlíku je uzavřená na dva roky. Lávka v Solenicích zatím nefunguje Silnice přes hráz vodního díla Orlík je od 12. ledna uzavřená na dva roky kvůli … AKTUÁLNĚ Útok nožem v Příbrami: žena obviněna z pokusu o vraždu Útok nožem v Příbrami: žena obviněna z pokusu o vraždu Policisté stíhají kvůli pokusu o vraždu třiadvacetiletou ženu, která podle nich v … Dobrovolníci v příbramské nemocnici věnovali pacientům za loňský rok 636 hodin času Dobrovolníci v příbramské nemocnici věnovali pacientům za loňský rok 636 hodin času Rok 2025 byl pro nemocniční dobrovolnictví v Oblastní nemocnici Příbram výjimečný. … ROZHOVOR
Hovory M v D- klubu: nový cyklus inspirativních večerů odstartoval v lednu. Prvním hostem byl Vladimír Kořen Hovory M v D- klubu: nový cyklus inspirativních večerů odstartoval v lednu. Prvním hostem byl Vladimír Kořen Příbramský D-klub vstupuje do nového roku s čerstvou energií. Od ledna zde odstartuje … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz