28. 10. je státní svátek
Zažijte již tuto sobotu Den elektrokol a jejich testování s Ebike Partners v Příbrami

Komerční sdělení
6. října 2021   (07:45)
Zažijte již tuto sobotu Den elektrokol a jejich testování s Ebike Partners v Příbrami
foto: PR

Přijďte využít akční ceny, vyzkoušet různé druhy elektrokol a užít si program pro celou rodinu.


V sobotu 9. října od 10:00 do 17:00 se koná letos již podruhé Den elektrokol a jejich testování pod záštitou značky Ebike Partners u příbramské prodejny na adrese Evropská 125 (vedle Okay a Toyota Dolák).

Kromě špičkových elektrokol na vyzkoušení (od městských, po horská, trailová nebo enduro) na vás také čeká např.:

     • Soutěž Předjeď partnera s elektrokolem, aneb Chyť mě, když to dokážeš :-)
     • Program pro děti – např. pouštění draků, malování na kameny, skákání v pytli atd.
     • Možnost projet si novou dovednostní dráhu pro kola
     • Prodejní akce na kola 2021, předobjednávky kol na rok 2022
     • Prodej vybraných prověřených kol z naší testovací flotily za zvýhodněné ceny
     • Odpoledne oheň a možnost opéct si buřta


Připravena je i varianta při špatném počasí.

Budete mít šanci zdarma poznat největší trend moderní dopravy - elektrokola, nebo pokud o elektrokole již uvažujete, vyzkoušet různé typy a vybrat to vhodné pro vás. Přijďte si užít zábavu a soutěže s celou rodinou a vyzkoušet skvělý pocit, který jízda na elektrokole přináší.

Dnem vás provedou zkušení ebikeři a ebikerky, kteří každému vysvětlí vše od úplných základů až po technické detaily. V prodejně je také k dispozici široká nabídka elektrokol přímo skladem, které je možné v rámci akce zakoupit za speciální zvýhodněné ceny.
 
Další program zajišťuje Toyota Dolák, největší dealerství Toyota v ČR s dvacetiletou historií. Zkušený tým jejich profesionálů vám 9. října poradí, jaký model nejspolehlivější značky vozů na světě si pořídit. Přímo na místě si tak budete moci vozy prohlédnout, vyzkoušet a dohodnout i testovací jízdu.
 
V sobotu 9. října od 10:00 do 17:00 se koná …
foto: PR

Elektrokolo pro sportovce nebo jako dopravní prostředek pro každého, ale hlavně jako způsob zábavy

Elektrokola již dávno překonala mýtus, že jsou určena jen starším nebo lenivějším jedincům. Elektrokolo bez šlapání samo nejede, a i sportovci už zjistili, že díky elektrokolu vyrážejí na výlety častěji a jezdí delší vzdálenosti, takže jejich sportovní výdej je ve finále často větší. Elektrokolo navíc pomáhá vyrovnat rozdílnou výkonnost ve skupině, nebo pokud někdo jede s vozíkem, či sedačkou.
 
Elektrokolo ale také postupně přebírá roli moderního dopravního prostředku, který vám pomůže dopravit se po městě, do práce nebo za rodinou. O víkendu pak stejné kolo můžete využít na výlet nebo ho vzít na dovolenou. Toho si rovněž začínají všímat firmy a zaměstnavatelé, kteří kopírují trend firemních kol běžný v západních zemích.
 
Mezi nejčastěji zmiňované důvody pro elektrokolo patří:
  • Rozdílná výkonnost partnera nebo ve vaší partě – elektrokolo vám pomůže rozdíly srovnat, takže vám ostatní už nebudou ujíždět a těžké kopce vás nebudou trápit. Rozdílná výkonnost také bývá způsobena tím, že rodič má za sebou vozík, nebo veze dětskou sedačku. V rámci rodiny pak elektrokolo všem umožňuje vyrazit na výlet opět společně bez rozdílu věku nebo výkonnosti.
  • Chcete mít pod kontrolou, jak moc si v rámci výletu dáte do těla, abyste mohli na výlet vyrazit třeba každý den.
  • Chcete se podívat na místa, kam byste se bez elektrokola nepodívali – na dovolené, nebo jen v rámci výletu.
  • Limituje Vás zranění nebo zdraví – elektrokolo může být tou pravou cestou, jak se opět vrátit do sedla a ke sportu.
  • Jedná se o flexibilní a nenáročný dopravní prostředek, který může člověk navíc využít o víkendech na výlety nebo na dovolené.

Elektrokolo je ale především zábava! Jízda na elektrokole má v sobě prvek toho, že člověka zkrátka opravdu baví. Ideální možnost vyzkoušet to pak nabízí právě akce Den elektrokol a jejich testování od Ebike Partners.
 
Moderní prodejna a servis – prémiové služby zákazníkům 

Ebike Partners začal jako projekt příznivců elektrokol, kteří se rozhodli své dlouholeté podnikatelské zkušenosti využít při výstavbě unikátního specializovaného obchodu s elektrokoly spojeného s prémiovými službami. Díky ohlasu zákazníků, prémiové kvalitě služeb a nabízených elektrokol se pak značka rychle začala šířit dále. Dnes tak mimo dalších prodejen nabízí elektrokola po celé republice prostřednictvím eshopu www.ebikepartners.cz.
 
V příbramské prodejně Ebike Partners naleznete nabídku špičkových elektrokol od světových značek, stejně jako půjčovnu elektrokol na výlet, nebo dovolenou. Prodejna rovněž nabízí příslušenství pro kola i elektrokola od renomovaných značek a kompletní servis kol a elektrokol. Ebike Partners nabízí i možnost nákupu elektrokola na operativní leasing či jeho pojištění

Nezapomeňte si tedy do kalendáře dát sobotu 9. října! Od 10:00 do 17:00 se těšíme na viděnou na adrese Evropská 125, Příbram u prodejny Ebike Partners
 
Elektrokolo pro sportovce nebo jako dopravní …
foto: PR


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz