vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno: 18. 9. 2020
Bohutín 2
Březnice 6
Chotilsko 1
Dobříš 16
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 1
Jablonná 1
Jince 1
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Lazsko 1
Lešetice 1
Malá Hraštice 2
Mokrovraty 1
Narysov 2
Nechvalice 6
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 1
Nový Knín 1
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 91
Příčovy 2
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 7
Rybníky 2
Sedlčany 6
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 2
Stará Huť 2
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Zbenice 1
Zduchovice 1
Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu

14. srpna 2020   (18:20)
Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu

Počasí letním festivalům a koncertům doposud celkem přálo. Některé akce se ale ruší.


V Dobříši se zítra uskuteční třetí ročník festivalu Před garáží. „Okolnosti dnešní doby kultuře moc nesvědčí a i my jsme rozmýšleli, zda do toho jít letos znovu. Regionální události je ale potřeba nakopnout, a proto jsme pro vás připravili další ročník festivalu,“ uvedl pořadatel akce. Fanoušci se tedy nakonec svých kapel dočkají.
 

Hudební plocha areálu Cihelna v ulici Na Chmelnici se otevře v 16.00. Jako první od 17.00 vystoupí MUDr. Faker následován rapovými Dooshi, Rollie, Thrill-O-Beat a Teese Wayne Gacy. Po hodinové přestávce program pokračuje ve 20.30 s Anthems a dále pak s kapelou A bude hůř, po níž zahraje Sodoma Gomora a Dj Ill Rick. O půlnoci jako poslední vystoupí Záviš, volná zábava skončí o šesté ranní. Akce je přístupná pouze od 18 let a návštěvníci by neměli zapomenout roušky.
 
Restauraci s něžným názvem Nymfa v autokempu Velký Vír u přehrady Orlík ohluší punkoví hosté. Čas mezi 19.00 a 22.00 vyplní produkce kapel 008 z Mníšku pod Brdy a pražských Pure Olcoholic Punk.
 
Další pátek 21. srpna se v pivovaru ve Vysokém Chlumci na podiu vystřídají Hakmak a Divokej Bill. Časy vystoupení letošní první akce Vysokochlumeckého koncertního léta budou ještě upřesněny. V sobotu 22. srpna se v rámci hudebních večerů s pivovarem Podlesí již potřetí návštěvníkům Nového rybníka otevře dřevěné podium v místním bistru. Od 18.00 zde zahrají The Baskers.
 

Sobotní festival Srpnová Buková s avizovanými skupinami Valpurt, Zaseklý stroje, Soukromey pozemek a Nástroj snahy je podle aktuální informace serveru bandzone.cz zrušen.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Divokej Bill

autor: Magdalena Rezková

Další články

Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Za fatální chybu považuje, že se odkládalo znovuzavedení roušek 19. září 2020   (09:23) Nepřehlédněte Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let V neděli 20. září oslaví kostel sv. Vojtěcha narozeniny, účastníci se mohou těšit na hudební vystoupení i komentovanou prohlídku. 19. září 2020   (08:42) Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience V Rožmitálu pod Třemšínem k pohádce zakousnete domácí dobroty nebo popijete burčák. Tradiční prodejní trhy proběhnou opět i v Příbrami. 18. září 2020   (19:30) V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič PR Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Nouzový stav letos v Česku platil kvůli epidemii nemoci covid-19 od 12. března do 17. května. 18. září 2020   (15:05)
Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce "Nehledáme kličky, jak to obejít, ale hledáme cesty, jak kulturu úplně neumrtvit, jako jsme byli nuceni v jarních měsících," uvedl starosta. 18. září 2020   (13:38)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz