Za obcí Hluboš se převrátil návěs s prasaty, silnice je uzavřena
AKTUÁLNĚ
29. září 2016 (12:44)
Ve čtvrtek kolem poledne se za obcí Hluboš ve směru na Jince převrátil přívěs s prasaty. Silnice byla na několik hodin uzavřena. Odklízení trvalo až do podvečerních hodin. Policejní hlídka uzavřela silnici již od obce Hluboš a odkláněla dopravu. Při nehodě nebyla zraněna žádná osoba.
"Nákladní vozidlo, které řídil 62letý muž, najelo na krajnici. Ta se pod ním utrhla a přívěs se převrátil na bok mimo komunikaci. Ve voze byla převážena živá prasata, část jich uhynula, některá musela být následně kvůli zranění utracena a jiná se rozutekla. Na místě byli přítomni také pracovníci Státní veterinární správy," sdělila policejní mluvčí Monika Schindlová, která dále uvedla, že celková škoda se odhaduje na jeden milion korun.
"Nákladní vozidlo, které řídil 62letý muž, najelo na krajnici. Ta se pod ním utrhla a přívěs se převrátil na bok mimo komunikaci. Ve voze byla převážena živá prasata, část jich uhynula, některá musela být následně kvůli zranění utracena a jiná se rozutekla. Na místě byli přítomni také pracovníci Státní veterinární správy," sdělila policejní mluvčí Monika Schindlová, která dále uvedla, že celková škoda se odhaduje na jeden milion korun.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Moře, nebo Česko? Kam letos vyrazit na letní dovolenou?
Léto je v plném proudu a mnozí se ještě rozhodují, kde strávit zaslouženou dovolenou. …
LIFESTYLE
Zákaz mobilů ve školách: ochrana dětí, nebo krok zpět?
Vláda jednomyslně podpořila návrh na plošný zákaz používání mobilních telefonů a …
ANKETA
Pozor při sběru hub a borůvek. Tasemnice liščí může číhat i na nemytých lesních plodech
Tasemnice liščí (Echinococcus multilocularis) patří mezi nejnebezpečnější parazity, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Senátorkou za Příbramsko chce být Luftová (Piráti), ODS podpoří Štěpánka (STAN)
V podzimních senátních volbách na Příbramsku se bude ucházet o hlasy voličů příbramská …
AKTUÁLNĚ
Vstupní brána má nové štuky i ochrannou vrstvu. Příbramský hřbitov čekají další velké úpravy
Vstupní brána na příbramský hřbitov z parku V Zátiší prošla kompletní opravou. Má nové …
AKTUÁLNĚ
Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call
Kombinace alkoholu, pervitinu a ignorování soudních rozhodnutí opět ukázala svou …
AKTUÁLNĚ
Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi
Od srpna bude možné nastupovat do autobusů Pražské integrované dopravy (PID) všemi …
DOPRAVA
Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“
Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává …
SPORT
Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací
Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. …
ZAJÍMAVOSTI
Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí
Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. …
FOTOGALERIE











