25. 2. svátek má Liliana




Z bláta do louže?

NÁZOR
1. prosince 2014   (15:43)
Z bláta do louže?
foto: sxc

Přinášíme názor jednoho ze čtenářů na mediální výstupy současného vedení příbramské radnice.



Nové vedení našeho města se pomaličku rozkoukává ve svých nových funkcích a činí první kroky a mediální výstupy. Jakkoliv bylo minulé vedení města často kritizováno za přílišnou sebe-propagaci oficiálními městskými cestami, nemohu se zbavit pocitu, že současná koalice (alespoň prozatím) kráčí ve stejných stopách a některé jsou možná ještě hlubší než ty minulé.

Média i stránky města nám tak prezentují aktivity našich nově zvolených špiček téměř den po dni. Příbramáci tak mají přehled o práci a aktivitě nového vedení (což je správné), ale není toho až příliš? Skutečně potřebujeme vědět, kdo, kdy, co a jak navštívil a to bez toho, aniž by na místě něco podstatného vykonal?

Dřívější starostové města byli často napadáni za to, že si za veřejné prostředky dělají vlastní kampaň a zviditelňují se. Obdobný pocit mám například u fotogalerie z návštěvy paní Ženíškové v Městských jeslích, která se tam navíc procházela v botech bez jakýchkoliv hygienických návleků. Osobně se mi nepodařilo najít ani jednu fotografii, kde by naše nová místostarostka nebyla. Úsměv u někoho může vyvolat i fotografie pana Vařeky z Noci divadel, kde se natahuje se stokorunou v ruce ke kasičce. Vážně je tohle nutné? Nevím, na kolik jsou tyto mediální výstupy korigovány novou tiskové mluvčí a na kolik o nich rozhoduje samo vedení města, jen upřímně doufám, že lidé nebudou opět v Kahanu počítat, kolikrát je zde vyfotografován příbramský starosta.

Doufejme, že volební sliby nelhaly a bude líp. Z prvních kroků mám zatím pocit, že je spíš nějak tak stejně.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jiří Šimek
autor: Jiří Šimek, občan Příbrami








Další články

Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V … ON-LINE PŘENOS Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé … U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné … Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Linka bezpečí v posledních letech zaznamenává výrazný nárůst počtu dětí a … NEPŘEHLÉDNĚTE Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní … SPORT V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Jediná pobočka Senior Pointu ve Středočeském kraji je v Příbrami a slaví významné … ROZHOVOR Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Pořádně deštivý víkend a mokrý start týdne máme za sebou. Český hydrometeorologický … Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Milovníci tance, kvalitní literatury i výborného piva, zpozorněte! 21. ročník … KULTURA
Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Nateklý prst, kovový prstýnek, který nejde sundat. A kdo pomůže? Hasiči!
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz