18. 8. svátek má Helena




Výherkyně soutěže o sušičku: Vůbec jsem nečekala, že bych měla šanci vyhrát

NEPŘEHLÉDNĚTE
10. ledna 2021   (12:34)
Výherkyně soutěže o sušičku: Vůbec jsem nečekala, že bych měla šanci vyhrát
foto: pribram.cz

V tomto týdnu došlo k předání výhry.


V uplynulém roce probíhalo na portálu pribram.cz několik zajímavých soutěží. Čtenáři měli možnost vyhrát několik hodnotných cen. Soutěžili jsme o sud piva, celé prase a o sušičku prádla. Soudek pravděpodobně výherce již zdolal, prase si šťastný výherce také odvezl a sušička je již u své nové majitelky Hany Řezníčkové.

Při předání ceny jsme se zeptali, jak se o soutěži dozvěděla a zda sušičku využije. „Šla jsem si koupit vysavač a prodavač mi řekl, ať se zaregistruji na pribram.cz, tak jsem tak učinila. Tehdy jsem vůbec nečekala, že bych měla šanci vyhrát. Když jste mi před Štědrým dnem zavolali, nemohla jsem tomu uvěřit. V prodejně ETD Elektro Trhové Dušníky nakupuji často, nedávno jsem si zde pořídila i sušičku prádla. Takže výhru pravděpodobně daruji někomu z rodiny,“ řekla výherkyně.
Partnerem soutěže byla prodejna ETD Elektro Trhové Dušníky. „S portálem pribram.cz obchodně spolupracujeme již dlouhodobě. Když jsme na podzim byli osloveni, zda bychom se do vánoční soutěže zapojili, souhlasili jsme. Za poslední rok moc dobrých událostí nebylo, tak jsme chtěli alespoň touto cestou udělat někomu radost. A to se podařilo,“ řekl majitel Luboš Hrabec.
V souvislosti s covidem však byla značnou část uplynulého roku z důvodu vládních nařízení prodejna uzavřena. Jak se tato opatření podepsala na fungování prodejny? „Zatím vše zvládáme. Bereme to tak, že jsou na tom jiní podnikatelé hůře. Nám zůstal v provozu alespoň e-shop. Díky stálým zákazníkům se nám daří prodávat elektrospotřebiče i nyní, i když to není úplně ideální. Ten osobní kontakt při výběru zboží je pro zákazníky důležitý. Snažíme se tedy vše konzultovat telefonicky, někdy jsou hovory opravdu dlouhé, ale jsme za ně rádi. Všem tímto mockrát děkujeme a věříme, že se brzy vrátí vše do starých kolejí,“ řekl Luboš Hrabec.

Pro naše čtenáře připravujeme v tomto roce několik dalších soutěží a již nyní odtajníme některé z nich. „Soutěžit se bude například před Velikonocemi o pořádnou nálož uzeného masa, v létě pošleme výherce na dovolenou k moři, nebude chybět opět soudek piva nebo další domácí spotřebiče," řekl za pribram.cz šéfredaktor Tomáš Pečenka.
Pro naše čtenáře připravujeme v tomto roce …
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září Letní měsíce bývají pro transfuzní oddělení náročné. Lidé odjíždějí na dovolené a … AKTUÁLNĚ Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla Od 4. do 6. září 2026 přivítá Příbram třetí ročník Pískfestu — jediného festivalu … KULTURA Žně ve Středočeské kraji končí, výnosy obilí jsou z hektaru o 1,5 tuny nižší Žně ve Středočeské kraji končí, výnosy obilí jsou z hektaru o 1,5 tuny nižší Žně ve Středočeském kraji jsou téměř u konce, zbývá sklidit zhruba 495 hektarů … AKTUÁLNĚ SPD Příbram představuje kandidátku. Lídryní je Petra Novotná, hlavním tématem je voda a správa městských služeb SPD Příbram představuje kandidátku. Lídryní je Petra Novotná, hlavním tématem je voda a správa městských služeb Hnutí SPD Příbram představilo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. Lídryní … VOLBY 2026 ČHMÚ spustil novou družicovou prohlížečku! Nabízí více možností a lépe funguje i v mobilu ČHMÚ spustil novou družicovou prohlížečku! Nabízí více možností a lépe funguje i v mobilu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) představil počátkem srpna novou prohlížečku … ZAJÍMAVOSTI Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím Neznámí podvodníci připravili vysokoškolsky vzdělanou ženu z Chomutovska téměř o 3,5 … Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny Pro děti je nástup do první třídy velkým dobrodružstvím, pro mnoho rodičů ale také … NEPŘEHLÉDNĚTE Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry Přijďte zjistit, co se děje v zámeckých zahradách po západu slunce a co všechno dokáže … AKTUÁLNĚ Česko zasáhly přes noc bouřky a vydatný déšť: Na horách spadlo přes 50 milimetrů, ochlazení je tady Česko zasáhly přes noc bouřky a vydatný déšť: Na horách spadlo přes 50 milimetrů, ochlazení je tady Po tropickém víkendu dorazila výrazná změna počasí. V noci na pondělí postupoval přes … AKTUÁLNĚ
Na Březových Horách začne průzkum podloží. Náměstí J. A. Alise čeká dopravní uzavírka Na Březových Horách začne průzkum podloží. Náměstí J. A. Alise čeká dopravní uzavírka Na Březových Horách začne průzkum podloží v okolí kostela na náměstí J. A. Alise. … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz