vývoj COVID-19
21. 1. 2021
Bezděkov 4
Bohostice 6
Bohutín 11
Borotice 6
Březnice 46
Buková u Pb 9
Bukovany 2
Čenkov 4
Cetyně 2
Chotilsko 5
Chrást 2
Chraštice 1
Čím 9
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 1
Dobříš 110
Dolní Hbity 16
Drahenice 1
Drahlín 14
Drásov 5
Drevníky 1
Dubenec 5
Dublovice 7
Dubno 2
Háje 8
Hluboš 3
Hlubyně 2
Hřiměždice 9
Hudčice 2
Hvožďany 13
Jablonná 6
Jesenice 11
Jince 16
Kamýk n. V. 8
Klučenice 8
Kňovice 1
Korkyně 3
Kosova H. 7
Kotenčice 1
Koupě 2
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 4
Lazsko 3
Lešetice 3
Lhota u Pb 5
M. Hraštice 15
Milín 28
Modřovice 1
Mokrovraty 16
Nalžovice 6
Narysov 7
Nechvalice 12
Nečín 6
Nedrahovice 4
Nepomuk 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 5
Nové Dvory 7
Nový Knín 18
Občov 4
Obecnice 23
Obořiště 10
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 4
Ouběnice 2
Petrovice 17
Pičín 6
Počaply 2
Počepice 4
Podlesí 15
Příbram 317
Příčovy 4
Prosen. L. 1
Radětice 1
Rosovice 7
Rožmitál p. T. 46
Sádek 4
Sedlčany 42
Sedlec-Prč. 33
Smolotely 5
Solenice 15
Stará Huť 8
Štětkovice 2
Svaté Pole 2
Svatý Jan 4
Svojšice 3
Tochovice 18
Třebsko 9
Trhové Dušníky 1
Tušovice 1
Velká Lečice 1
Věšín 6
Višňová 7
Volenice 6
Voznice 7
Vrančice 1
Vranovice 4
Vševily 2
Vys. Chlumec 5
Vysoká u Příbramě 3
Zalužany 8
Zduchovice 1
Výherce soutěže o prase: Celé bychom to nesnědli, část zmrazíme, něco vyudíme a podělíme se s rodinou

Nepřehlédněte
9. ledna 2021   (13:33)
Výherce soutěže o prase: Celé bychom to nesnědli, část zmrazíme, něco vyudíme a podělíme se s rodinou

V tomto týdnu došlo k předání výhry.


V uplynulém roce probíhalo na portálu pribram.cz několik zajímavých soutěží. Čtenáři měli možnost vyhrát několik hodnotných cen. Soutěžili jsme o sud piva, sušičku prádla a o celé prase. Soudek pravděpodobně výherce již zdolal, sušička je také předána (budeme informovat v dalším článku) a prase si šťastný výherce během včerejšího odpoledne odvezl také domů. Zeptali jsme se, jak se o soutěži dozvěděl a jak s výhrou naloží. „Když jsem kupoval s manželkou maso, tak ve frontě před námi stál jeden pán, kterého obsluhovala prodavačka. Řekla mu, ať účtenku nevyhazuje, že může vyhrát celé prase. Nechali jsme se vlastně inspirovat,“ řekl při předání výhry Jiří Veselý. „Jakmile jsme přijeli domů, tak jsme zkusili zaslat potvrzení. Následně jsme v prodejně ZEMAN maso-uzeniny nakoupili ještě asi pětkrát. Pro maso jezdíme jen sem,“ popsal šťastný výherce.

O výhru se pan Veselý dle jeho slov podělí s rodinou. „Celé bychom to nesnědli, část zmrazíme a něco vyudíme,“ dodal.
Partnerem soutěže byla firma ZEMAN maso-uzeniny. „Se spoluprací na regionální soutěži pro čtenáře pribram.cz jsme ihned souhlasili. Byli jsme rádi za možnost připravit pro naše zákazníky jakési zpestření v této nepříjemné době. O to více nás pak potěšilo, že o soutěž byl zájem a výhra celého prasete našla svého výherce a udělala radost. V průběhu soutěže bylo pro inspiraci čtenářům také zveřejněno několik článků s tipy, jak si připravit například domácí tlačenku či huspeninu a rádi jsme se s nimi podělili o trochu té historie příbramského řeznického umu,“ řekla Nikola Vlastníková.
I přes to, že původ řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny pochází z Plzně, mají nyní svůj základ na Příbramsku. A to díky své mateřské výrobně v Příbrami, kde se každý den připravují čerstvé české speciality. „Výroba v Příbrami je specifická svým celkovým procesem zpracování čerstvého masa a výroby uzenin. Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika). Denní závozy tak zaručují čerstvé maso a uzeniny na kterékoliv, vámi nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Navíc se každý týden můžete těšit na nové akce, jak z úseku masa, uzenin či teplého pultu. Snadno si tak naplánujete týdenní menu a i ušetříte. Více najdete také na: www.prodejnyzeman.cz,“ dodala.

Pro naše čtenáře připravujeme v tomto roce několik dalších soutěží, kdy již nyní odtajníme některé z nich. „Soutěžit se bude například před Velikonocemi o pořádnou nálož uzeného masa, v létě pošleme výherce na dovolenou k moři, nebude chybět opět soudek piva nebo například další domácí spotřebiče," řekl za pribram.cz šéfredaktor Tomáš Pečenka.
I přes to, že původ řeznických prodejen ZEMAN …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Buďte nám věrní a po koronaviru opět přijďte, píše příbramský Sokol svým členům Buďte nám věrní a po koronaviru opět přijďte, píše příbramský Sokol svým členům V dopise zaslaném cvičencům a jejich rodičům tělovýchovná organizace vyčísluje loňskou ztrátu na více než jeden milion korun. Ztrátovost musí příbramský Sokol řešit úvěrem. 21. ledna 2021   (17:04) Lidé vzali příbramské lékárny útokem a vykoupili respirátory Lidé vzali příbramské lékárny útokem a vykoupili respirátory Příbramská policie obvinila muže z prodeje drog, hrozí mu 10 let Příbramská policie obvinila muže z prodeje drog, hrozí mu 10 let Mladík drogy prodával především v okolí Dobříše a Sedlčan. 21. ledna 2021   (12:16) Další příbramský „expert“ si neuvědomil, že po krádeži jsou vidět ve sněhu stopy Další příbramský „expert“ si neuvědomil, že po krádeži jsou vidět ve sněhu stopy Za ukradená lízátka a krmení pro psy může skončit až na osm let ve vězení. 21. ledna 2021   (10:52) Bilance CHKO Brdy 2020: Naučná stezka na Jordánu nebo nové biotopy pro obojživelníky Bilance CHKO Brdy 2020: Naučná stezka na Jordánu nebo nové biotopy pro obojživelníky V Brdech i v roce 2020 pokračovaly pravidelné aktivity – pastva, sečení či výsadba. Pozornosti neunikly invazní druhy ryb a mývalové. Správa Chráněné krajinné oblasti Brdy vyčíslila náklady na téměř pět a půl milionu korun. 21. ledna 2021   (08:49) Přibližně každý třetí. Taková je úspěšnost pro přijetí na osmiletá gymnázia v Dobříši a Příbrami Přibližně každý třetí. Taková je úspěšnost pro přijetí na osmiletá gymnázia v Dobříši a Příbrami Školy lépe poznáte na Facebooku nebo díky virtuální prohlídce. Termín pro podání přihlášky ke studiu na gymnáziích končí 1. března. 21. ledna 2021   (06:32) Příbram darovala Budějovicím penaltu a o gól prohrála Příbram darovala Budějovicím penaltu a o gól prohrála "Z naší strany to byla v některých případech nezodpovědnost hráčů a třeba u Kingueho to nebylo poprvé. Chyby k fotbalu patří, ale někdy je třeba vlastní ego podřídit mužstvu," řekl po utkání trenér Příbrami Pavel Horváth. 20. ledna 2021   (20:17) Glosa: Někdy taková menší bouřka pročistí vzduch a lépe se dýchá Glosa: Někdy taková menší bouřka pročistí vzduch a lépe se dýchá "Dovolte mi krátkou glosu k pondělnímu zastupitelstvu. Píši ji s odstupem dvou dnů, ve chvíli, kdy už snad ty největší emoce opadly a ukazatele politického klimatu v našem městě se vrátily do běžných hodnot," říká starosta Příbrami Jan Konvalinka. 20. ledna 2021   (18:27) Příbram rozšířila informační systém pro návštěvníky města Příbram rozšířila informační systém pro návštěvníky města Ve městě přibylo šest pultových informačních panelů s mapou a fotografiemi a dvě informační tabule. Radnice je dala osadit u kostela svatého Jakuba na náměstí T. G. Masaryka, u Zámečku-Ernestina, poblíž Arnoštových sadů, v Jiráskových sadech, na rohu ulic V Brance a Dlouhé, u kulturního domu a u vstupu na hřbitov z parku V Zátiší. 20. ledna 2021   (16:49)
Další důležitá stopa k dopadení žhářů pizzerie v Příbrami. Na videu jsou vidět oba pachatelé Další důležitá stopa k dopadení žhářů pizzerie v Příbrami. Na videu jsou vidět oba pachatelé
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz