7. 12. svátek má Ambrož

Výherce soutěže o prase: Celé bychom to nesnědli, část zmrazíme, něco vyudíme a podělíme se s rodinou

Nepřehlédněte
9. ledna 2021   (13:33)
Výherce soutěže o prase: Celé bychom to nesnědli, část zmrazíme, něco vyudíme a podělíme se s rodinou
foto: pribram.cz

V tomto týdnu došlo k předání výhry.


V uplynulém roce probíhalo na portálu pribram.cz několik zajímavých soutěží. Čtenáři měli možnost vyhrát několik hodnotných cen. Soutěžili jsme o sud piva, sušičku prádla a o celé prase. Soudek pravděpodobně výherce již zdolal, sušička je také předána (budeme informovat v dalším článku) a prase si šťastný výherce během včerejšího odpoledne odvezl také domů. Zeptali jsme se, jak se o soutěži dozvěděl a jak s výhrou naloží. „Když jsem kupoval s manželkou maso, tak ve frontě před námi stál jeden pán, kterého obsluhovala prodavačka. Řekla mu, ať účtenku nevyhazuje, že může vyhrát celé prase. Nechali jsme se vlastně inspirovat,“ řekl při předání výhry Jiří Veselý. „Jakmile jsme přijeli domů, tak jsme zkusili zaslat potvrzení. Následně jsme v prodejně ZEMAN maso-uzeniny nakoupili ještě asi pětkrát. Pro maso jezdíme jen sem,“ popsal šťastný výherce.

O výhru se pan Veselý dle jeho slov podělí s rodinou. „Celé bychom to nesnědli, část zmrazíme a něco vyudíme,“ dodal.
Partnerem soutěže byla firma ZEMAN maso-uzeniny. „Se spoluprací na regionální soutěži pro čtenáře pribram.cz jsme ihned souhlasili. Byli jsme rádi za možnost připravit pro naše zákazníky jakési zpestření v této nepříjemné době. O to více nás pak potěšilo, že o soutěž byl zájem a výhra celého prasete našla svého výherce a udělala radost. V průběhu soutěže bylo pro inspiraci čtenářům také zveřejněno několik článků s tipy, jak si připravit například domácí tlačenku či huspeninu a rádi jsme se s nimi podělili o trochu té historie příbramského řeznického umu,“ řekla Nikola Vlastníková.
I přes to, že původ řeznických prodejen ZEMAN maso-uzeniny pochází z Plzně, mají nyní svůj základ na Příbramsku. A to díky své mateřské výrobně v Příbrami, kde se každý den připravují čerstvé české speciality. „Výroba v Příbrami je specifická svým celkovým procesem zpracování čerstvého masa a výroby uzenin. Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika). Denní závozy tak zaručují čerstvé maso a uzeniny na kterékoliv, vámi nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Navíc se každý týden můžete těšit na nové akce, jak z úseku masa, uzenin či teplého pultu. Snadno si tak naplánujete týdenní menu a i ušetříte. Více najdete také na: www.prodejnyzeman.cz,“ dodala.

Pro naše čtenáře připravujeme v tomto roce několik dalších soutěží, kdy již nyní odtajníme některé z nich. „Soutěžit se bude například před Velikonocemi o pořádnou nálož uzeného masa, v létě pošleme výherce na dovolenou k moři, nebude chybět opět soudek piva nebo například další domácí spotřebiče," řekl za pribram.cz šéfredaktor Tomáš Pečenka.
I přes to, že původ řeznických prodejen ZEMAN …
foto: pribram.cz


foto: pribram.cz


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Počet pacientů v Příbrami stagnuje, plní se ale intenzivní lůžka Počet pacientů v Příbrami stagnuje, plní se ale intenzivní lůžka Dnes do nemocnice přijela vypomáhat čtveřice vojáků Armády ČR. Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě.
ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz