Výdejové okénko příbramské knihovny je opět otevřeno
16. února 2021 (15:53)
foto: pribram.cz
Knihovna Jana Drdy předá čtenářům objednané knihy před hlavní budovou na náměstí T. G. Masaryka. Pro vrácení knih zůstávají stále k dispozici biblioboxy.
Od pondělí 15. února půjčuje Knihovna Jana Drdy Příbram opět prostřednictvím výdejového okénka. Nedávno přitom přišla knihovna s novinkou. Aby mohla předávat knihy čtenářům bezkontaktně, zvolila rozvoz a roznos přímo do domu.
Nyní se situace vrací do dřívějšího režimu. „Znamená to, že půjčujeme knihy, časopisy, deskové hry a ostatní dokumenty, které si však čtenáři musí dopředu objednat prostřednictvím objednávkového formuláře v online katalogu knihovny, přes e-mail nebo telefon,“ sdělila instituce.
Katalog knih a navigaci k jeho použití najdou zájemci na internetových stránkách knihovny. Pro telefonické objednávky stanovila knihovna časovou dostupnost, kdy je možné kontaktovat pracovníky hlavní budovy na náměstí T. G. Masaryka, poboček Křižák a Březové Hory. Knihovna pro děti sídlící v prostorách základní školy ve Školní ulici zůstává uzavřena.
Objednané knihy si čtenáři vyzvednou před hlavní budovou knihovny. Knihy se vracejí prostřednictvím biblioboxů.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník
Na silnici u Krásné Hory nad Vltavou došlo v neděli v podvečer k vážné dopravní nehodě …
AKTUÁLNĚ
Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici
Příbramská rodačka Lucie Pudilová si řekla o zápas, který může změnit její …
SPORT
Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku
Stačí jeden problematický člověk a atmosféra na pracovišti se může rychle změnit v …
LIFESTYLE
Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu
Hlavní hvězdou bude kapela Monkey Business. Portál pribram.cz je mediálním partnerem …
ROZHOVOR
Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu
Areál Podzemního zásobníku plynu Háje v Jesenici u Příbrami se stal dějištěm jednoho z …
FOTOGALERIE
Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty
Příbramští policisté se zaměřili při dopravní akci především na používání …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek
Prestižní soutěž Czech Nature Photo zná vítěze jubilejního desátého ročníku. …
FOTOGALERIE
Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh
Ondřej Fejtl je jméno, které dnes v Milíně rezonuje s respektem. Nejen proto, že si tu …
ROZHOVOR
SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu?
Spánek vypadá nevinně. Zavřete oči, lehnete si… a hotovo. Jenže věda říká něco úplně …
ZAJÍMAVOSTI
Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život
Jak vypadá škola, která má přes 800 žáků, moderní areál, výuku angličtiny od první …
ROZHOVOR




