30. 11. svátek má Ondřej
Vstupenky na Pekelně čertovský Novák od pondělí v prodeji

19. listopadu 2021   (15:03)
Vstupenky na Pekelně čertovský Novák od pondělí v prodeji
foto: Sportovní zařízení města Příbrami

Na letošní ročník Čertovského Nováku bude kvůli protiepidemickým opatřením omezen počet návštěvníků. Vstupenky se budou prodávat od 22. 11. na vrátnici Zimního stadionu Příbram. Na místě, v den konání akce, budou lístky k dispozici pouze v tom případě, že se v předprodeji všechny neprodají.


Vstup na Pekelně čertovský Novák je zpoplatněn částkou 50 Kč za dospělého, zlevněné vstupné je pro děti, seniory a zdravotně postižené, a to 30 Kč. Předchozí ročníky se doposud konaly bez vstupného a jejich návštěvnost se pohybovala mezi 3500 – 4000 osob. Jedním z důvodů zpoplatnění akce je ekonomická udržitelnost, druhým jsou mimořádná protiepidemická opatření. “S ohledem na návštěvnost předchozích ročníků a omezený počet vstupenek na ročník letošní všem vřele doporučuji koupit si lístek včas. Může se totiž stát, že brzy nebudou,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram. Vstupenky budou v prodeji od 22. 11. na recepci Zimního stadionu Příbram. Pokud se akce s ohledem na epidemickou situaci konat nebude, vstupné bude, oproti zakoupenému lístku, vráceno v plné výši.

Pekelně Čertovský Novák se bude za předpokladu příznivého vývoje pandemie konat v pátek 3. 12. 2021 od 15:30 do 18:30 v Areálu Nový rybník.
Program letošního ročníku této oblíbené a hojně navštěvované akce je i letos velmi pestrý a bohatý. Kromě tradičních čertů, Mikuláše a andělů, dorazí také kníže pekel Lucifer v pekelném kočáře s průvodem Krampus čertů. Ti se objeví u hlavního podia ještě před slavnostním rozsvícením vánočního stromu a závěrečným, velkolepým ohňostrojem. Pokud byly děti hodné, mohou se těšit na mikulášskou nadílku, chybět nebude program na podiu, tvořivé dílny, vánoční trh, fotokoutky, betlém, peklo s gulášem a opékání buřtů.
Současná protiepidemická opatření
V současné době platí kromě omezeného počtu návštěvníků také povinnost splnění podmínek OTN s tím, že PCR testy se budou od pondělí 22. 11. 2021 uznávat pouze osobám do 18 let a osobám, které se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat (doloží záznamem v ISIN). Antigenní testy a samotesty se neuznávají. Ostatní dospělí budou mít vstup na akce povolen pouze s očkováním, nebo s potvrzením o prodělání onemocnění covid-19. Tyto podmínky se netýkají dětí do 12 let. Zároveň jsou všichni účastníci povinni mít na akci nasazený respirátor, a to všude tam, kde nelze dodržet rozestupy alespoň 1,5 m.Tato podmínka se netýká dětí do 6 let. Organizátor nezaručuje, že do doby konání akce se podmínky nezmění a vyhrazuje si tak právo na změnu programu či zrušení akce.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz/Sportovní zařízení města Příbrami
autor: Jakub Pečenka

Další články

Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou V týdnu, kdy budou vánoční svátky - mezi 20. a 26. prosincem, průměr denních teplot … Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Dosud očkovaní lidé podle metodického pokynu hlavní hygieničky z 19. října nemuseli … Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Policie silnici obousměrně uzavřela. Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Při střetu dvou aut došlo k poranění jednoho z řidičů. Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Výstraha před silným větrem platí v úterý od 06:00 do 24:00. Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Nárok na přeočkování mají nyní lidé šest měsíců po dokončeném předchozím očkování. Od … Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Jmelí je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Jeho léčivé účinky a magické síly byly známy … Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů V městské kase je v tuto chvíli zhruba 300 milionů korun. V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol Hlavní role v klipu se zhostil herec Martin Dejdar.
Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta Příbrami Jan Konvalinka společně se starostkou Lhoty u Příbramě Evou Drmlovou …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz