16. 9. svátek má Ludmila

Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem

1. září 2019   (09:11)
Dalších 48 fotografií v galeriiVitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem

Piknik přilákal za nádherného počasí stovky lidí, zejména rodin s dětmi


Sobotní akci Piknik na Nováku si nenechaly ujít stovky lidí. Ideální letní počasí doslova zvalo k tomu, sbalit deku a vyrazit někam k vodě. Desítky stánků zaujaly svá místa nejen na březích rybníka, ale i v přilehlých prostorách. Nabízely dobroty pro mlsné jazýčky i na spláchnutí hrdla. Suši nebo belgické hranolky, osvěžující nealkoholické drinky či napěněné půllitry zlatavého moku z menších pivovarů. Vybírat bylo opravdu z čeho a zájem byl obrovský, o čemž svědčily tvořící se fronty. Hlavně když jste měli dostatek chechtáků. Jako tradičně zde opět byly hlavním platidlem, které jste mohli směňovat hned u několika stánků poblíž vstupů do areálu.

Kdo se cítil hladový, mohl se zúčastnit soutěže v pojídání kynutých knedlíků. Jak jinak, než se švestkami. Do časově limitované soutěže se tentokrát pustili jen čtyři borci. A v tropickém horku to byl doslova heroický výkon. Počet snědených sladkých koulí byl letos poměrně nízký, nepomohlo ani zapíjení máslem nebo sklenicí mléka.

Souboj to byl dramatický. Po časovém limitu byl u dvou závodníků zjištěn stejný počet snědených knedlíků, a tak rozhodl až následný „rozstřel“. Nakonec předala Romana Navarová, která celou soutěž uváděla, cenu mimopříbramskému Jaroslavovi Němcovi. Vítěz soutěže obdržel poukaz na vyhlídkový let balónem. Jedlíci, kteří skončili na druhém a třetím místě, dostali za odměnu další talíř.

Sobotní akci Piknik na Nováku si nenechaly …

Fotogalerie

Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem () Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (1) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (2) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (3) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (4) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (5) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (6) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (7) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (8) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (9) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (10) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (11) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (12) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (13) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (14) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (15) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (16) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (17) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (18) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (19) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (20) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (21) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (22) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (23) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (24) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (25) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (26) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (27) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (28) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (29) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (30) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (31) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (32) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (33) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (34) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (35) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (36) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (37) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (38) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (39) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (40) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (41) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (42) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (43) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (44) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (45) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (46) Vitěz soutěže v pojídání knedlíků poletí balónem (47)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se velké procento rodin. Přesto podle Českého statistického úřadu v posledních letech rozvodovost klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz