Viník nehody ponechal auto na místě a utekl, policie po něm intenzivně pátrá
AKTUÁLNĚ
17. listopadu 2024 (11:35)
foto: HZS Středočeského kraje / se souhlasem
V 10:45 došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel na křižovatce mezi Mixovo ulicí a Nad Kaňkou v Příbrami. Viník nehody z místa utekl, policie po něm pátrá.
Sváteční nedělní dopoledne v Příbrami narušila v 10:45 dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Na křížení ulic Mixova a Nad Kaňkou nedal řidič osobního vozidla přednost řidičce (ročník 1976) jedoucí po hlavní a došlo ke srážce.
Viník nehody namísto poskytnutí pomoci zraněné ponechal své vozidlo na místě a utekl. Policie po pachateli intenzivně pátrá. Profesionální hasičská jednotka z Příbrami zajistila místo nehody, provedla protipožární opatření a předala zraněnou řidičku záchranářům. Na místě došlo i k poškození dopravního značení.
Řidička utrpěla povrchová zranění a je v péči záchranné služby. V tuto chvíli nedisponujeme bližšími informacemi k typu havarovaných vozidel ani k osobě viníka. Informaci později doplníme.
Řidička utrpěla povrchová zranění a je v péči záchranné služby. V tuto chvíli nedisponujeme bližšími informacemi k typu havarovaných vozidel ani k osobě viníka. Informaci později doplníme.
foto: HZS Středočeského kraje / se souhlasem
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák
Další články
Zimní Srdíčkové dny zaplaví Příbram. Usměvavá srdíčka pomohou nemocným dětem
Jen týden po skončení sbírky Srdce dětem se dobrovolníci znovu vydávají do ulic. …
Sledujte s námi online zasedání zastupitelstva, na programu bude pyrotechnika nebo změna územního plánu v lokalitě Fantova louka
Ve středu 3. prosince od 16:00 hodin se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka (čp. …
ON-LINE PŘENOS
Vandalismus v Příbrami: Zničené i ukradené adventní dekorace, světelný beránek za 40 tisíc je pryč
Advent sotva začal a už se ptáme: zůstane nám vůbec něco z vánoční výzdoby do Vánoc? V …
FOTOGALERIE
Nehoda osobáku a nákladního vozu komplikují dopravu v křižovatce s Dobříšskou ulicí
V křižovatce silnic III/11417 a I/18 v Dobříšské ulici v Příbrami se stala ve středu …
Fantovu louku v Příbrami čeká změna. Zastupitelé budou ve středu řešit územní plán i stavební uzávěru
Na středečním 3. prosince zasedání zastupitelstva města Příbram se bude projednávat …
Nepříjemný budíček zažili obyvatelé Březnické ulice, zasahovali tam záchranáři a hasiči museli evakuovat
Do ulice najížděly sanity, hasičské vozy i policie, aby prověřili nahlášenou zvýšenou …
Stavba v Jiráskových sadech uzavře vjezd do ulice Gen. R. Tesaříka
Jiráskovy sady procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje i výkopové práce při …
Zamilovaný velvyslanec: víkend, který otřese ambasádou a rozesměje publikum
Když se diplomatický protokol sesype pod tíhou lásky, tajností a nečekaných návštěv, …
Advent a Vánoce na Svaté Hoře: čas světla, zpěvů a setkání
Svatá Hora vstoupila do adventu sérií rorátů, koncertů a tradičních setkání, která …




