6. 4. svátek má Vendula




Varování meteorologů se potvrdilo, sníh komplikuje dopravu

28. února 2020   (08:38)
Varování meteorologů se potvrdilo, sníh komplikuje dopravu
foto: pribram.cz

Ledovka a sníh komplikují v pátek ráno dopravu


Po slunečném počasí, kterého jsme si od pondělí užívali, nás dnešní ráno přivítalo sněhovou nadílkou. Dálnice jsou mokré po chemickém ošetření, některé úseky ve středních Čechách jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, vyplývá z dat Ředitelství silnic a dálnic. V pátek ráno se podle meteorologů může tvořit náledí a je třeba počítat se sněhovými jazyky. Řidiči by proto měli jezdit se zvýšenou opatrností.

Teplota v kraji se dnes podle údajů silničářů pohybuje od minus jednoho do plus dvou stupňů Celsia. Na většině území Středočeského kraje je zataženo nebo skoro zataženo. Mohou se objevovat sněhové přeháňky.
K první dopravní komplikaci došlo po sedmé hodině na 45. kilometru dálnice D4. Došlo zde ke střetu dvou vozidel, řidiči vyřešili nehodu bez asistence policie.
O několik minut později skončilo auto v příkopu na silnici číslo 118 u Kardavce. Operační důstojník tísňové linky na místo vyslal hasiče, kteří pomohli s vyproštěním vozidla. Událost se obešla bez zranění osob.
O několik minut později skončilo auto v …
foto: pribram.cz

Záchranné a vyprošťovací práce čekaly záchranné složky u obce Jablonná. Krátce po osmé hodině havarovala řidička do zábradlí a následně do mostku. Záchranná služba převezla zraněnou ženu do příbramské nemocnice. „Hasiči zajistili unikající provozní kapaliny a na vozidle provedli protipožární opatření,“ sdělila redakci mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.
Záchranné a vyprošťovací práce čekaly …
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Případ, který nejednou rozvířil dění na Příbramsku, má další pokračování. O jízdě … AKTUÁLNĚ Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Velikonoční víkend v Rožmitále pod Třemšínem doslova ožil vodáckou tradicí. V sobotu … FOTOGALERIE Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Místa na letních táborech ve Středočeském kraji se postupně zaplňují, některé … Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků Zpěvačka Lucie Bílá prožila jeden z nejdůležitějších dnů svého života právě v … LIFESTYLE Zduchovice: Požár staré slámy potřetí a vyjela už i těžká technika Zduchovice: Požár staré slámy potřetí a vyjela už i těžká technika ZDUCHOVICE – Situace na hnojišti se starou slámou v obci Zduchovice se opět vyhrotila. … AKTUALIZOVÁNO Baník znovu bojoval, ale Prostějov byl efektivnější. Série je na hraně, Příbram věří v návrat domů Baník znovu bojoval, ale Prostějov byl efektivnější. Série je na hraně, Příbram věří v návrat domů Příbram padla v Prostějově 2:5 a v semifinálové sérii 2. ligy prohrává 0:3 na zápasy. … SPORT Jaro odemyká petrklíč, ale který z nich to je? Jaro odemyká petrklíč, ale který z nich to je? Jaro je tady a s ním se v přírodě postupně probouzí jedna květina za druhou. Mezi nimi … PŘÍRODA „Lucerna je splněný sen.“ Pudilová jde do ringu a Příbram jí drží palce „Lucerna je splněný sen.“ Pudilová jde do ringu a Příbram jí drží palce Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA zápasnice Lucie Pudilová se chystá na další … SPORT Syntetická DNA ochrání vaše kolo. Městská policie Příbram spouští značení zdarma Syntetická DNA ochrání vaše kolo. Městská policie Příbram spouští značení zdarma S příchodem jara přichází i příležitost lépe ochránit svůj majetek. Městská policie … NEPŘEHLÉDNĚTE
Beránek utekl z formy? Vajíčko prasklo? Sem s tím! Příbram vyhlašuje velikonoční výzvu Beránek utekl z formy? Vajíčko prasklo? Sem s tím! Příbram vyhlašuje velikonoční výzvu Velikonoce jsou od toho, aby byly veselé — a někdy je ta největší zábava právě v tom, … VELIKONOCE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz