16. 1. svátek má Ctirad




V TOMIS CZ na vás tento týden čekají slevy a dárek k nákupu

Komerční sdělení
6. září 2022   (10:32)
V TOMIS CZ na vás tento týden čekají slevy a dárek k nákupu

Sleva 10 %, dárek k nákupu i občerstvení na vás počkají až do soboty 10. září.


V pondělí 5. září odstartovala v prodejně TOMIS CZ oslava výročí 10 let od přestěhování společnosti na Brodskou v Příbrami. Pokud se vám však nepodařilo dorazit na prodejnu TOMIS CZ v pondělí, nemusíte zoufat. Oslavy potrvají celý týden.

Výhodný nákup po celý týden

Týden oslav zahájilo pondělní grilování na parkovišti před prodejnou, do kterého se zapojili zákazníci i zaměstnanci TOMIS CZ.

Ani v dalších dnech ale nebude občerstvení chybět. Od úterý do soboty si v TOMIS CZ budete moci při nakupování nabídnout slané a sladké pohoštění.

Až do soboty také platí 10% sleva a dárek při nákupu na prodejně v hotovosti nebo kartou. Členům věrnostního programu TOMIS CZ se navíc 10% sleva přičte ke stávajícím slevám. Pokud tedy ještě nemáte svou zákaznickou kartu TOMIS CZ, tento týden se vám její zřízení díky slučování slev vyplatí.

Vybavte se do práce i pro volný čas

Chybí-li vám tak doma nebo v práci výbava v podobě pracovního nebo volnočasového oděvu, obuvi či jakýkoli jiný ochranný pracovní prostředek, víte, kde ho pořídit, a ještě při tom ušetřit. Na prodejně TOMIS CZ se zastavte i tehdy, pokud vás zajímá, o jaké nové produkty a značky TOMIS CZ za několik posledních měsíců rozšířil svůj sortiment. V nabídce si vyberou zákazníci, kteří sem pravidelně chodí pro zavedené a ozkoušené produkty (např. montérkové kolekce a pracovní obuv značek CERVA nebo ARDON, oblíbené PRESTIGE či obuv PANDA), ale i ti, kteří hledají něco neokoukaného (např. moderní pracovní a zároveň volnočasové oblečení od North Ways® nebo Kapriol nebo rozšířený sortiment obuvi od značek ARTRA, BENNON či DELTA PLUS).

Tým prodejny TOMIS CZ se na vás bude těšit ať už přijdete využít slevy, nebo se jen zajedete podívat.
V pondělí 5. září odstartovala v prodejně …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Tři týdny strachu, naděje a vyčerpání. Příběh fenky Týny spojil desítky lidí Tři týdny strachu, naděje a vyčerpání. Příběh fenky Týny spojil desítky lidí Začalo to nenápadně. Dvě feny utekly ze zahrady rodinného domu. Jedna se brzy našla. … Kraj pokračuje v projektu „Obědy do škol“ Kraj pokračuje v projektu „Obědy do škol“ Radní kraje odsouhlasili poskytnutí financí na zajištění školního stravování pro děti … Příbram se chystá na událost roku 2026. Do města míří 30. Setkání hornických měst a obcí i Evropský den horníků a hutníků Příbram se chystá na událost roku 2026. Do města míří 30. Setkání hornických měst a obcí i Evropský den horníků a hutníků Příbram se v červnu stane centrem evropského hornictví. Od 12. do 14. června bude … Kultura Nehod ve Středočeském kraji ubylo. Na Příbramsku při nich ale v roce 2025 zemřelo pět lidí Nehod ve Středočeském kraji ubylo. Na Příbramsku při nich ale v roce 2025 zemřelo pět lidí Dopravní policisté ve Středočeském kraji řešili v roce 2025 celkem 13 857 dopravních … Večery s Golemem nabídnou setkání s Tomášem Töpferem i šansony Renaty Drössler Večery s Golemem nabídnou setkání s Tomášem Töpferem i šansony Renaty Drössler Oblíbený kulturní cyklus Večery s Golemem zve diváky na další výjimečný večer, který … Vánočně rozzářená Příbram. Jen Grinch byl proti Vánočně rozzářená Příbram. Jen Grinch byl proti Příbram se o adventu rozsvítila desítkami světelných vánočních dekorací. Od náměstí … ANKETA Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník Ve středu 14. ledna odpoledne přistál na náměstí T. G. Masaryka vrtulník. Záchranáři … Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase Síť rychlého občerstvení KFC v poslední době čelí zvýšené pozornosti veřejnosti v … Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí Dva dny, které obrátily Dakar vzhůru nohama. Zatímco Aleš Loprais včera vyhrál 9. … Sport
Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba Policisté z Územního odboru v Příbrami a následně i středočeští krajští kriminalisté …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz