V Příbrami se čelně střetla dvě auta, jeden řidič byl opilý. Dva zranění, policisté pátrají po spolucestujících
15. prosince 2023 (20:24)
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Kvůli vážnému zranění jednoho z řidičů byl na místo přistaven vrtulník leteckých záchranářů.
Zraněním dvou lidí skončila dnes večer dopravní nehoda dvou osobních vozidel v ulici Anenská v Příbrami. Podle policejní mluvčí Michaely Richterové byl jeden z řidičů pod vlivem alkoholu, na místo byli přivoláni policejní psovodi se služebními psy, kteří pátrají po spolucestujících. Kvůli vážnému zranění jednoho z řidičů byl na místo přistaven vrtulník leteckých záchranářů.
Nehoda se stala krátce po 19. hodině. „Jednalo se o čelní náraz. Po našem příjezdu bylo zjištěno, že třiatřicetiletý řidič (cizinec) BMW je pod vlivem alkoholu. Vzhledem k jeho zranění byla provedena pouze pasivní dechová zkouška, hodnotu promile zjistíme až po provedení krevní zkoušky, kterou jsme si vyžádali,“ řekla pribram.cz Richterová s tím, že na místě prohledávají okolní prostory policejní psovodi se služebními psy. „Spolucestující z BMW před naším příjezdem utekli,“ dodala mluvčí.
Podle mluvčího krajských záchranářů Marka Hylebranta byl jeden muž převezen do příbramské nemocnice s úrazem horní končetiny a kolene. „Druhý pacient byl letecky přepraven se středně těžkými zraněními do jedné z pražských nemocnic. Utrpěl poranění v oblasti břicha, hrudníku a páteře,“ dodal pro pribram.cz mluvčí.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Benzin a nafta ve Středočeském kraji od minulého týdne znovu zlevnily
•Nejvyšší počet dopravních nehod ze všech krajů s výjimkou Prahy připadá na střední Čechy
•V Brodské ulici srazil řidič Toyoty ženu na přechodu, skončila v bezvědomí
Další články
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu klesla. V Příbrami zůstává nad republikovým průměrem
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu mírně klesla na 3,8 %, situace v …
Gastro agent: Slunovrat
Fast-food je hlavně o rychlosti. Ale v době, kdy se jídlo mění v logistiku, hledáme …
Fast food
Nákladní vůz sjel do svodidel a uvízl na krajnici
V pondělí v 10:40 havaroval nákladní vůz na silnici mezi Narysovem a Vysokou u …
FOTO
Fantova louka jako test radnice. Lednová Rada města rozhodne o stavební uzávěře
Fantova louka patří už delší dobu k nejdiskutovanějším tématům v Příbrami. Rozhodnutí …
V dobříšské školy byl nahlášen bombový útok. Policie objekt prověřila s negativním výsledkem
V pondělí ráno byla za asistence policie evakuována budova 2. Základní školy Dobříš. …
AKTUALIZOVÁNO
Vánoční charitativní jarmark Doosan Bobcat v Dobříši: Třetí ročník podpořil místní neziskové organizace i školy
Dobříšský kampus Doosan Bobcat EMEA už potřetí ožil sváteční atmosférou i dobrými …
Černé skládky v Příbrami: proč město platí navíc, když máme sběrný dvůr zdarma
Odložené matrace u kontejnerů, hromady odpadu v přírodě. Černé skládky nejsou jen …
FOTOGALERIE
V Mixově ulici se čelně střetly dva osobáky
Tenhle víkend se stala řada nehod v regionu. Mezi jinými i ta následující v Mixově …
Řidiči pozor! Semafory v křižovatce u Asie jsou stále mimo provoz
Dopravní nehoda před pár dny vyřadila z provozu semafory v křizovatce ulic Žežická, …
Petr Brandl: Podobizna horního úředníka po třech stoletích dostává jméno Johann Franz Lauer
Po třech stoletích pravděpodobně známe jméno muže z Brandlova obrazu Podobizna horního …






