21. 9. svátek má Matouš

V Příbrami byl nalezen na autobusové zastávce odložený kufr. Policisté ulici uzavřeli, na místo jede pyrotechnik

Nepřehlédněte
29. srpna 2021   (10:31)
V Příbrami byl nalezen na autobusové zastávce odložený kufr. Policisté ulici uzavřeli, na místo jede pyrotechnik
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Na místě jsou policisté, kteří odklánějí dopravu.


Podezřelého opuštěného kufru, který někdo odložil na autobusové zastávce v ulici Politických vězňů v Příbrami, si kolemjdoucí všimli v neděli kolem desáté dopoledne. Na místo ihned vyrazili policisté, kteří okolí uzavřeli. Na místě zasahují také profesionální hasiči.

Podle policejní mluvčí Michaely Richterové je kufr uzamčený. „Na místo jede pyrotechnik, který zavazadlo prohlédne, zda neobsahuje nebezpečné výbušniny“, řekla pribram.cz Richterová.

Aktualizace
Pyrotechnik za pomoci speciálních přístrojů zavazadlo zkontroloval a zjistil, že bylo prázdné. Policisté okolo 12. hodiny obnovili dopravu.K obdobnému nálezu podezřelého kufru vyjížděl na náměstí 17. listopadu pyrotechnik i před dvěma lety. Tehdy bylo zjištěno, že se uvnitř zavazadla nic podezřelého nenachází a asi po dvou hodinách byla akce ukončena. Více v článku Příbramské náměstí ochromil nález podezřelého kufru. Na místě zasahoval pyrotechnik.
Podle policejní mluvčí Michaely Richterové je …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub PečenkaTip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Příbramská nemocnice očkuje 120 lidí týdně, s třetí dávkou ještě nezačala Příbramská nemocnice očkuje 120 lidí týdně, s třetí dávkou ještě nezačala Podle starosty Příbrami Jana Konvalinky (za ANO) je mezi seniory v městských … Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka …
V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz