12. 2. svátek má Slavěna




V pátek bude k ránu mrznout, v neděli se teploty vyšplhají ke 14 stupňům

7. března 2024   (08:31)
V pátek bude k ránu mrznout, v neděli se teploty vyšplhají ke 14 stupňům
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka / ilustrační fotografie

Podle meteorologů i přes mírné ochlazení pokračuje nadprůměrně teplé období končící astronomické zimy.


V pátek k ránu mohou teploty klesnout až k minus pěti stupňům, ale o víkendu budou stoupat. V pátek ještě nepřekročí deset stupňů, v sobotu budou maxima kolem 12 stupňů a v neděli ukáže teploměr až 14 stupňů Celsia. Z obou víkendových dnů se víc slunce ukáže podle aktuální předpovědi počasí v sobotu.

"Pozor na mrazivé teploty v noci na pátek, které poklesnou na minus jeden až minus pět stupňů Celsia," uvedli dnes meteorologové na síti X.
Pátek zatím slibuje jasnou až skoro jasnou oblohu a nejvyšší denní teploty šest až deset stupňů. Slunečné má většinou vydržet i v sobotu, ojediněle se ale může objevit mrholí a na horách i slabé sněžení. Noční teploty klesnou na plus tři až minus jeden stupeň Celsia, při slabším větru až minus čtyři stupně. Odpoledne teploty vystoupají na 8 až 12 stupňů.
V neděli bude obloha víc zatažená, může pršet. K ránu už nemá příliš mrznout, jen na jihozápadě a západě se mohou teploty dostat k nule. Přes den bude deset až 14 stupňů. Po víkendu se má začít znovu mírně ochlazovat a má víc pršet. Podle meteorologů i přes mírné ochlazení pokračuje nadprůměrně teplé období končící astronomické zimy.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Řidiči senioři si polepšili. Připomínáme, že první povinná lékařská prohlídka už se … Doprava Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Příbram se stala na několik dní místem setkání mladých architektů a nadšenců … FOTOGALERIE Takhle vypadá škola, kde děti řídí vlastní sportovní akci. EDURUN se vrací na Březové Hory Takhle vypadá škola, kde děti řídí vlastní sportovní akci. EDURUN se vrací na Březové Hory Chcete vidět, co dokážou sedmáci a osmáci, když dostanou důvěru? ZŠ Březové Hory se … FOTOGALERIE 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu Hledáte, kam v Příbrami vyrazit na Valentýna? Vybrali jsme podniky, které připravily … FOTO Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Rožmitál pod Třemšínem posiluje bezpečnost. Dobrovolní hasiči se byli osobně podívat … Nepřehlédněte Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Ve čtvrtek 12. února se před osmou hodinou ranní stala nehoda osobního vozu na silnici … Doprava Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Masopustní úterý 17. února bude letos v Bohutíně výjimečné. Tradiční maškarní … Masopust Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Ani v roce 2025 středočeští hygienici nepolevovali v kontrolách stravovacích … Nepřehlédněte Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Rada města Příbrami odmítla vyhlásit stavební uzávěru na Fantově louce. Jednoduchý …
LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer Dobříš čeká další kulturní večer plný inteligentního humoru a nadhledu. Ve čtvrtek 12. … Kultura
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz