11. 4. svátek má Izabela

V noci hořel odpad na příbramském nádraží. Přespávají tam lidé bez domova

1. října 2022   (09:44)
Další 4 fotografie v galeriiV noci hořel odpad na příbramském nádraží. Přespávají tam lidé bez domova
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Hluk, zápach a pohyb osob bez přístřeší je zde na denním pořádku.


Obyvatelé Příbrami si stěžují na dlouhodobý problém s vybydlenou budovou na vlakovém nádraží. Opuštěný objekt obývají bezdomovci, kteří tu dělají nepořádek. Na místo opakovaně vyjíždějí hasiči k případům požáru. V minulém roce byl v této budově nalezen mrtvý muž, po jehož identifikaci policisté pátrali. Hluk, zápach a pohyb osob bez přístřeší je zde na denním pořádku.

Během noci na sobotu se opakoval pravidelný scénář. Ve 22:40 přijali hasiči oznámení o požáru nahromaděného nepořádku. Podle jejich mluvčího Jana Sýkory se jednalo o zahoření prostoru o rozloze asi 2 x 2 metry. „Oheň jsme zlikvidovali za pomoci jednoho vysokotlakého proudu a po půl hodině jsme se vrátili na základnu,“ řekl pribram.cz Sýkora s tím, že místo bylo předáno drážním hasičům.

Fotogalerie

V noci hořel odpad na příbramském nádraží. Přespávají tam lidé bez domova () V noci hořel odpad na příbramském nádraží. Přespávají tam lidé bez domova (1) V noci hořel odpad na příbramském nádraží. Přespávají tam lidé bez domova (2) V noci hořel odpad na příbramském nádraží. Přespávají tam lidé bez domova (3)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká … ZAJÍMAVOSTI Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje … DOPRAVA Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a … AKTUÁLNĚ Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to … AKTUÁLNĚ Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní údržba nové dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem byla pro tým Via Salis Operations … DOPRAVA Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší Je nejmenší, ale zároveň nejodvážnější a možná i nejdrzejší sovou. Ano, řeč je o … POZNÁVÁME BRDY Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho ze tří soustrojí opět v plné síle. … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Růst cen ropy a dalších komodit začíná dopadat i na Příbram. Město v posledních … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tento víkend, konkrétně v sobotu 11. dubna, bude v Příbrami oficiálně zahájena … KULTURA
Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše V pátek 10. dubna dopoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě v katastru obce … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz