2. 8. svátek má Gustav
Policie dosud nezná totožnost muže, který zemřel začátkem roku na příbramském nádraží

Nejčtenější
3. června 2021   (06:27)
Policie dosud nezná totožnost muže, který zemřel začátkem roku na příbramském nádraží
foto: Policie ČR

Policisté zveřejnili fotky zemřelého a žádají veřejnost o pomoc při jeho ztotožnění.


Policie dosud nezná totožnost muže, který byl nalezen 2. ledna v opuštěné budově na příbramském vlakovém nádraží. Zemřelého našel bezdomovec, který zde chtěl přenocovat. Mrtvý muž byl na schodech, bez známek jakéhokoliv zranění.

Policii se nepodařilo na území České republiky zjistit jeho totožnost, kvůli identifikaci oslovila i Polsko a Slovensko, aby se rodina nebo přátelé, pokud nějaké měl, mohli dozvědět o jeho smrti. Ani ze sousedních zemí však zatím žádné informace nedorazily. Nařízená soudní pitva vyloučila cizí zavinění, pravděpodobně zemřel na infarkt.
Podle policie byl muž ve věku 30-40, nanejvýš 50 let, vysoký byl 160-170 centimetrů. Podle zjištění vyšetřovatelů na místě žil jen poslední tři měsíce před smrtí. Odkud přijel, čím byl a jak se jmenoval, dosud nikdo neví, dokonce ani ostatní bezdomovci, kteří s ním byli v kontaktu.
Kriminalisté zjistili, že nemluvil čistou češtinou, jeho výslovnost obsahovala různé nářeční prvky, jež odkazovaly i na slovenštinu nebo polštinu.

Policie nyní zveřejnila fotografie, které byly pořízeny po smrti muže ještě na místě, kde ho našli. Kromě toho poskytla pribram.cz i fotky z pitevny, na nichž jsou vidět ornamenty, které měl zřejmě amatérsky vytetované na těle.
Lidé mohou s informacemi, které by pomohly muže identifikovat, volat na linku 158, případně se obrátit na nejbližší policejní služebnu.
Fotografie byla v náhledovém obrázku rozostřena. Po rozkliknutí se zobrazí v plném rozlišení. Pozor, není vhodná pro děti a slabší povahy.
Fotografie byla v náhledovém obrázku …
foto: Policie ČR

Fotografie byla v náhledovém obrázku rozostřena. Po rozkliknutí se zobrazí v plném rozlišení. Pozor, není vhodná pro děti a slabší povahy.
Fotografie byla v náhledovém obrázku …
foto: Policie ČR

foto: Policie ČR

foto: Policie ČR

foto: Policie ČR

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: Policie ČR

foto: Policie ČR


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Otrava houbami: poznáte příznaky a umíte dát první pomoc? Otrava houbami: poznáte příznaky a umíte dát první pomoc? Houbařská sezóna je v plném proudu, u lesů v tomto období stojí vozidla hubchtivých … Anna Čiperová: Dopad covidových opatření byl pro divadlo nejen finanční, ale hlavně psychický Anna Čiperová: Dopad covidových opatření byl pro divadlo nejen finanční, ale hlavně psychický Příbramské divadlo je pro plno příznivců nedílnou součástí kulturního rozvoje a … Ve vysoké rychlosti vyjelo auto z dálnice a narazilo do stromu. Tenista Veselý skončil s manželkou v nemocnici Ve vysoké rychlosti vyjelo auto z dálnice a narazilo do stromu. Tenista Veselý skončil s manželkou v nemocnici K nehodě došlo na dálnici D4 v neděli krátce po desáté hodině. AKTUALIZOVÁNO Neděle odstartovala sérii dešťových dnů. V příštím týdnu přibalte deštníky Neděle odstartovala sérii dešťových dnů. V příštím týdnu přibalte deštníky Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a počasí neslibuje ideální letní teploty. Již … Přehledně: Jaká opatření se mění Přehledně: Jaká opatření se mění Částečně se rozvolňují další protiepidemická opatření. Po nehodě u Lhotky byla zdemolovaná autobusová zastávka, jeden z řidičů skončil v nemocnici Po nehodě u Lhotky byla zdemolovaná autobusová zastávka, jeden z řidičů skončil v nemocnici Příčinou dopravní nehody dvou vozidel bylo nedání přednosti v jízdě. Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Podle analýzy by finanční úspora měla po této úpravě dosáhnout 52 milionů korun za … U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte
Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz