V Mníšku pod Brdy u dálnice D4 kdosi vykradl prodejnu se zahradní technikou, policisté hledají svědky
26. ledna 2021 (20:02)
foto: pribram.cz, PČR
Policisté žádají řidiče o poznatky k odstavenému vozidlu na dálnici D4 či o jejich kamerové záznamy z palubních kamer, které mohly auto zachytit při průjezdu.
Dosud neznámí pachatelé v pondělí před půl čtvrtou ráno nezjištěným způsobem překonali vstupní branku areálu, čímž se dostali na pozemek prodejny se zahradní technikou. Poté vypáčili jednu stranu vstupních dveří, tím si sjednali přístup do vnitřního prostoru a odtud následně odcizili 13 motorových pil značky Husqvarna a zároveň poškodili 6 stojanů na tyto pily.
Policisté se obrací na řidiče, kteří projížděli v pondělí 25. ledna 2021 v době mezi 3:24 – 3:31 hodin Strakonickou ulicí okolo výše uvedené prodejny. V tuto dobu, kdy se pachatelé vloupali do prodejny, měli zaparkované blíže nezjištěné vozidlo v odstavném pruhu v blízkosti prodejny u dálnice D4, kousek za benzinovou čerpací stanicí. „Žádáme ty řidiče, kteří jeli tímto úsekem ve výše inkriminovanou dobu a všimli si nějakého odstaveného auta, které by nám dokázali popsat, nebo pokud disponují palubní kamerou ve vozidle, na jehož záznamu by bylo vozidlo zachycené, ať kontaktují policisty na lince 158 nebo zavolají přímo na policejní služebnu v Mníšku pod Brdy na telefonním čísle 725 885 672,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
PČR
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Muže přimáčkl popelářský vůz na vrata, na místo letěl vrtulník
V úterý před 14. hodinou zasahovali záchranáři v obci Lhota u Příbramě. Popelářské …
Středočeský kraj má letos zatím 457 případů žloutenky A, za týden přibylo šest
Hygienici letos zatím ve Středočeském kraji evidují 457 případů žloutenky A, za týden …
Vánoce v příbramském divadle: příběh, do kterého vstoupili malí i velcí
Příbramské divadlo se několikrát do roka otevírá dětem – na Velikonoce, při akcích …
FOTOGALERIE
Chodci v ohrožení: Stačí chvilka nepozornosti a následky mohou být fatální
Policie se v těchto dnech zaměřuje na bezpečnost zranitelných účastníků silničního …
Sníh do Vánoc? Meteorologové krotí očekávání
Vyhlídky na Vánoce na sněhu jsou podle předpovědních modelů zatím velmi slabé, a to …
Zlaté oblouky zamířily do stříbrné Příbrami. McDonald’s doplňuje fastfoodovou mapu regionu
Příbram se dočkala otevření první restaurace McDonald’s v okrese. Nový podnik v …
Policie pátrá po muži z Berounska, u Orlické přehrady vlastní karavan
Policisté vyhlásili pátrání po 48letém Martinu Tůmovi z obce Měňany na Berounsku. Ten …
Na projekty ochrany přírody dá kraj osm a půl milionu korun
Středočeský kraj i v nadcházejícím roce podpoří projekty environmentální výchovy, …
Nemocných s infekcemi dýchacích cest ve Středočeském kraji výrazně přibylo
Nemocných s infekcemi dýchacích cest ve Středočeském kraji za uplynulý týden výrazně …
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu klesla. V Příbrami zůstává nad republikovým průměrem
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu mírně klesla na 3,8 %, situace v …





