14. 3. svátek má Matylda a Rút

V Dobříši srazil řidič superbu dítě přecházející silnici mimo přechod

7. září 2021   (17:02)
V Dobříši srazil řidič superbu dítě přecházející silnici mimo přechod
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Na místo mířil záchranářský vrtulník, který byl nakonec odvolán.


Zraněním nezletilé osoby skončila nehoda v Pražské ulici v Dobříši. Operační středisko středočeské záchranky přijalo oznámení dnes po půl čtvrté. Na místo vyjely záchranné složky, vzlétl i vrtulník.

Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové mělo dítě s matkou přecházet silnici mimo přechod pro chodce. „Příčinu nehody na místě šetří dopravní policisté. Řidič osobního vozidla se podrobil orientační dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem,“ řekla pribram.cz Suchánková.
Spolu se záchrannými složkami byl na místo přivolán i vrtulník, který byl během letu odvolán. „Dítě utrpělo zranění, se kterými bylo přepraveno pozemní cestou do Fakultní nemocnice v Motole,“ doplnila mluvčí záchranky Petra Homolová s tím, že by se nemělo jednat o vážný úraz.
Spolu se záchrannými složkami byl na místo …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy a statky ČR (VLS) vydaly varování všem návštěvníkům. V pondělí 16. a v … NEPŘEHLÉDNĚTE Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet Povinný sběr bioodpadu v Příbrami vyvolal mezi částí veřejnosti silné reakce. Někteří … NEPŘEHLÉDNĚTE Učitelé ZUŠ Antonína Dvořáka zahrají benefiční koncert pro dětské pacienty Učitelé ZUŠ Antonína Dvořáka zahrají benefiční koncert pro dětské pacienty Tradice pomoci pokračuje – učitelé hudby a zpěvu připravili koncert na podporu … NEPŘEHLÉDNĚTE Policie v Příbrami rozdávala pokuty: Nepřipoutaní, mobily, drogy i zákazy řízení Policie v Příbrami rozdávala pokuty: Nepřipoutaní, mobily, drogy i zákazy řízení Policisté se v týdnu zaměřili na speciální dopravní kontrolu, která byla zaměřena … FOTOGALERIE Co je pro vás poslem jara? První čáp na komíně nebo sněženky? Co je pro vás poslem jara? První čáp na komíně nebo sněženky? Co je vlastně symbolem jara? Pro někoho je to návrat čápů na komíny, pro jiného první … FOTOGALERIE Jarní rituál, nebo sousedská válka? Jarní rituál, nebo sousedská válka? Jarní úklid se sirkou v ruce? Než škrtnete, zjistěte, jak pálit větve bez asistence … ZAJÍMAVOSTI Tipy na víkend: Den svatého Patrika, hokejové utkání a řada kulturních akcí Tipy na víkend: Den svatého Patrika, hokejové utkání a řada kulturních akcí Tento víkend si můžete vyzkoušet, jak asi vypadá atmosféra v tradiční irské hospodě, … NEPŘEHLÉDNĚTE Rožmitál čeká pestrý pátek: Jarní tvoření a Ping pongový ples k 50 letům stolního tenisu Rožmitál čeká pestrý pátek: Jarní tvoření a Ping pongový ples k 50 letům stolního tenisu Rožmitál pod Třemšínem čeká 13. března odpoledne a večer plné zábavy, kreativity a … KULTURA Tankování v Příbrami zdražuje. Konflikt na Blízkém východě rozhýbal ceny paliv Tankování v Příbrami zdražuje. Konflikt na Blízkém východě rozhýbal ceny paliv Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 36,90 Kč do 38,90 … AKTUÁLNĚ
MG ROADSHOW míří opět do Příbrami MG ROADSHOW míří opět do Příbrami Už 17. a 18. března ožije areál společnosti AUTA s.r.o. v Příbrami velkou … KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz