4. 5. svátek má Květoslav




V Bohutíně se rybáři utkají na pstruhobraní

12. března 2023   (09:20)
V Bohutíně se rybáři utkají na pstruhobraní
foto: pixabay

Zábavná akce pro všechny fanoušky rybolovu se koná v sobotu 22. dubna na bohutínském koupališti. Pro děti bude připraven doprovodný program.


Opět po roce zve místní organizace Českého rybářského svazu Bohutín (MO ČRS) na zábavnou sportovní akci na bohutínském koupališti u fotbalového hřiště. Druhý ročník Bohutínského pstruhobraní se uskuteční v sobotu 22. dubna.

Samotný závod proběhne mezi 8.45 a 13.00, poté bude až do třetí odpolední umožněn volný rybolov. Každý rybář vystřídá celkem tři místa pro lov, která si vylosuje. Loví se pouze na jednu udici, na plavanou s jedním jednoháčkem. Hodnocenými rybami jsou pstruh a siven. „Kapacita závodu je omezena na 54 účastníků. Registrovat se lze pouze přes e-mail info.mobohutin@gmail.com, do kterého je třeba uvést jméno a příjmení závodníka a datum narození,“ uvádí předseda MO ČRS Lumír Mazánek. Podrobněji informuje o pravidlech soutěže web www.rybaribohutin.cz.
Po celou dobu akce bude zajištěno teplé občerstvení, na děti čeká doprovodný program. Čerstvé ryby si zájemci budou moci zakoupit.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky? Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky? Tenhle týden začal příjemnými letními teplotami, ale blíží se změna počasí. Podle … AKTUÁLNĚ Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony. Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony. Už několik dní se na sociálních sítích objevovaly varovné příběhy lidí, kteří … AKTUÁLNĚ Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží Povinné čipování psů v Česku platí už několik let, přesto tisíce majitelů dělají … NEPŘEHLÉDNĚTE Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? V české gastronomii se občas objeví jídlo, které nerozdělí jen přílohu od masa, ale i … ZAJÍMAVOSTI Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst Středočeský kraj dá letos na provoz Potravinové banky pro Prahu a střední Čechy 2,5 … Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů Česká republika zažívá mimořádně suché období. Součet srážek za měsíce březen a duben … NEPŘEHLÉDNĚTE Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? V Příbrami otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? V Příbrami otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis Co se děje na dálnici, když jen projíždíte autem? Jak vypadá místo, odkud se hlídá … AKTUÁLNĚ Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu Středočeský kraj chce od města Příbrami koupit školní budovu v ulici Gen. R. Tesaříka … AKTUÁLNĚ Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství Zoopark Jeleni Homole zveřejnil prohlášení, ve kterém upozorňuje na spor s novým … ZVÍŘATA
Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Příbram se může těšit na výjimečný hudební večer. Monika Absolonová vystoupí 17. … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz