Usnul v noci za volantem a přejel do protisměru
AKTUÁLNĚ
3. února 2018 (01:06)
Dalších 10 fotografií v galerii
foto: pribram.cz
Příčinou dopravní nehody necelou hodinu po půlnoci má nejspíše na svědomí řidičova únava a následný mikrospánek
Unaveného německého řidiče nejspíše během jízdy přemohl spánek, jak se na místě sám vyjádřil. Jeho Audi přejelo do protisměru, kde se střetlo bočně s vozidlem Volvo. K události došlo na silnici I/4, v malé vzdálenosti před obcí Chraštičky, od Strakonic směrem na Příbram. Jako zázrakem se obě vozidla srazila pouze bočně a při nehodě nebyl nikdo z posádek zraněn. Došlo jen k hmotným škodám na obou autech.
Na místě probíhá vyšetřování dopravní nehody a je zde nutno projíždět opatrně, vzhledem k částečnému omezení provozu stojícími vozidly.
O jedné z posledních dopravních nehod, kdy byl rovněž na vině mikrospánek řidiče, jsme psali zde: Právě teď: Řidič usnul a narazil s vozem do budovy základní školy
Na místě probíhá vyšetřování dopravní nehody a je zde nutno projíždět opatrně, vzhledem k částečnému omezení provozu stojícími vozidly.
O jedné z posledních dopravních nehod, kdy byl rovněž na vině mikrospánek řidiče, jsme psali zde: Právě teď: Řidič usnul a narazil s vozem do budovy základní školy
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MP
Další články
V Příbrami se představí Ivan Mládek a jeho legendární Banjo Band
Ve čtvrtek 27. listopadu od 19:00 ožije Estrádní sál Divadla A. Dvořáka Příbram …
Dobříš má nové stromy díky společné výsadbě dobrovolníků
Dobrovolníci, skauti i zástupci města společně vysadili desítky stromů a keřů ve …
Z druhé strany lavičky: Nízkoprahové denní centrum a Noclehárna
První díl ze série reportáží o nízkoprahových službách, terénní pomoci a životě bez …
Děti mají právo na pocit bezpečí
Světový den prevence týrání a zneužívání dětí připomíná nutnost chránit …
Krajina, která učí i zrcadlí. Nová kniha o středních Čechách vede od starohor k dnešku i k sobě samým
Středočeský kraj ve spolupráci s nakladatelstvím Dokořán představil již dvanáctou …
30+ PARTY v Pekle: Večer, jaký Příbram ještě nezažila
Music Club Peklo slaví třetí narozeniny od otevření klubu a tak zve už tento pátek 21. …
Temala převzala štafetu v náhradní rodinné péči
Dlouholetou činnost kanceláře náhradní rodinné péče při Dětském domově Korkyně na …
Je čas námluv raka kamenáče
Rak kamenáč je nejvzácnější druh raka v naší zemi a stal se symbolem CHKO Brdy.
Pacific Crest Trail: Ema Albrechtová vypráví v Příbrami o cestě z Mexika do Kanady
Jaké to je projít pěšky legendární trasu Pacific Crest Trail? O tom bude ve čtvrtek …
Do Česka dorazily první výrazné projevy zimy: studená fronta přinesla sníh, mráz i náledí
Do České republiky zamířila už v pondělí výrazná studená fronta, která přinesla první …
















